PZ Kladno – Chomutov 2:5 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 2011 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Kladno 8:3 (kon.)
Havířov – Třinec 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 1:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 1:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
HCM Warriors Brno
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 09.10.2014, 16:30 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Přeji Vám příjemný podzimní den z Brna. Dnes spolu budeme sledovat utkání devátého kola ELIOD ELMD, v rámci kterého bude domácí Warrior hostit ostravskou Porubu. Oba celky do soutěže nevstoupily úplně šťastně a obývají na spodních místech tabulky. Poruba je na tom přece jen o tři bodíky lépe a svůj náskok bude chtít uhájit. Domácí Brno už ovšem tříbodovou výhru žalostně potřebuje a uvidíme tak jistě tuhý boj a každý kousek ledu. Kdo bude nakonec lepší či šťastnější budeme sledovat od 16.30.

HCM Warrior Brno: Borský (Holík) – Jurnečka, Rafaj, Kuchař, Pípa, Miloš, Máca – Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Bernovský, Růžička, Karpíšek, Dufek K., Chalupa, Dufek O., Malý, Bocián

HC RT TORAX Poruba: Mrázek (Remiáš) – Balcárek, Kotouček, Dobeš, Markovič, Kroček, Pliska, Voznička, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Timura, Klíma, Mrva, Bochňák, Dlouhý, Voznička

Rozhodčí: Marek Honza – Pavel Lainka, Martin Šustr.

00:01

00:38
    Po střele Karla Dufka tečoval před brankou Ondřej Dufek, ale Remiáš pozorný.

01:15
    Timura pověřil Borského pozornost.

03:43
    Hra je plná nepřesností a odehrává se především ve středním pásmu.

03:53
    Borský musel zasahovat po nepříjemné teči těsně před brankou.

04:49
    Karpíšek (WAB) 2 min. – hákování

04:53
    Hned po buly vyhodili domácí až za Remiáše.

05:21
    Puk opět za brankou Poruby.

06:11
    Ondřej Dufek se teď pokoušel o pár kliček v útočné třetině, ale k brance se nedostal.

06:49

07:03
    David Takáč mohl jít sám, ale dostal se do ofsajdu.

08:02
    Jonáš Růžička byl úplně sám v prostoru mezi kruhy, ale v přímém souboji s Matějem Remiášem netrefil branku.

09:28
    Balcárek (POR) 2 min. – hákování

09:49
    Pokus Ondřeje Dufka byl ztečován do ochranné sítě.

10:26
    Milošova střela se od O. Dufka odrazila k tyčce, ale prostor u ní si Remiáš pohlídal.

11:03
    Malý střílel z ostrého úhlu, ale Remiáš vyrazil do rohu.

11:28

11:29
    Růžička (WAb) 2 min. – napadení

12:45
    Domácí teď zamkli hosty v jejich třetině, přesto že mají v poli o jednoho muže míň.

13:29

14:50
    Domácí teď zastavil ofsajd.

15:34
    Ondřej Dufek poslal na Remiáše dobrou střelou z pravého kruhu, ale gólman Poruby svůj tým podržel.

15:49
    Ernest Bochnak se s odraženým pukem na hokejce ocitl úplně sám před Borským, ale vyznamenal se i brankář na druhé straně hřiště.

16:45
    Poruba právě vstřelila branku!
    Nádherná individuální akce v podání VOJTĚCHA STŘONDALY. Obešel dva hráče Brna a s přehledem trefil mezírku mezi rukou a tělem Borského.

18:51
    Alex Mudrych se krásně dostal až před Remiáše, ale nebyla skulinka kudy by puk prošel za brankovou čáru.

20:00

20:01

20:22
    Střondala (POR) 2 min. – podražení

21:35
    Milošova střela prošla až před Remiáše, ale dál se nedostala.

22:22

22:53
    Poruba teď domácí obraně docela zavařila, ale domácí se z tlaku vymanili a do protiútoku šel Bocián, jeho střelu ale Remiáš chytil.

23:41
    Matěj Remiáš teď fantasticky vychytal Ondřeje Kunsta, na kterého zívala úplně odkrytá branka a přesto puk za čáru neprošel.

25:50
    Blaško se snažil dostat do sólového úniku, ale obránce ho na sebe navázal a zavezl ho až za branku.

27:37
    Kamil Klíma zkoušel Borského pozornost střelou z úhlu, ale gólman Brna stihl puk vykopnout.

27:54
    Klíma (POR) 2 min. – hákování

29:15
    Poruba se sice nedostala ven z obranné třetiny, ale ani soupeře nepustila do výraznější šance.

29:54

30:28
    Blaško objel branku a vyjel si do dobré střelecké pozice, ale netrefil branku.

33:42
    Brno má sice optickou převahu, ale do výraznějších šancí s nedostává.

36:51
    Jonáš Růžička opět skoro sám před Remiášem, ale ani tentokrát gólmana Poruby nepřekonal.

37:04
    Rozhodčím ted nesedí neco v zápise, ale zdá se, že problém už je vyřešen.

Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Po nepříliš úspěšné střele Jonáše Růžičky, si obránce bruslí kopl kotouč do vlastní branky. Bez asistence.

43:13
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

43:34
    Jan Blaško(WAB) – 2.min – Naražení na hrazení

44:40
    Hostům se nedaří uzamknout domácí v jejich třetině.

45:34

46:53
    Borský nyní podržel svůj mančaft, širokým rozklekem proti střele hostů.

48:00
    Domácí jsou důraznější v osobních soubojích.

50:22
    Kunst nyní tvrdou střelou o malý kousek minul Remiášovu branku.

50:46
    Poté Chalupa nedokázal sám před brankářem dotlačit puk do branky,

51:48
    Jurnečka se snažil trefit mezeru mezi betony, avšak brankář hostí byl připraven.

52:51
    Libor Macháň nedokázal ani z dorážky překonat hostujícího brankáře.

53:10
    František Balcárek (POR) 2. min – Držení

54:28
    Dobeš teď výborně zblokoval střelu Chalupy.

54:50
    Dufkův přesilovkový únik nezastavila ani obrana ani brankář.

56:36
    Vhazovat se bude před brankářem hostů.

56:58
    Střondala ujel domácí obraně a se zakončením do pravého horního rohu neměl problém.

60:00

60:01

61:26
    Borský nechce konec prodloužení zavinění vlastním gólem a tak dělá vše proto, aby se hrálo co nejdéle.

62:30
    Oddechový čas pro hosty.

63:26
    Vojtěch Malý(WAB) 2. min – Podražení

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení dnes neurčilo vítěze a proto budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

Žídek neproměňuje.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HCM Warrior Brno.
    Domácí tým vítězí pod plechovou střechou haly Úvoz 3:2 po samostatných nájezdech, kdy krásným blafákem zařídil vítězství Blaško. Velkou zásluhu má na dnešním vítězství brankář domácího celku Jan Borský.

Konec zápasu. (18:50:20)

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 41. Růžička, 55. Dufek, rozh. náj. Blaško – 17. Střondala, 57. Střondala (Dobeš)

HCM Warriors Brno: Borský (Holík) – Jurnečka, Rafaj, Kuchař, Pípa, Miloš, Máca – Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Bernovský, Růžička, Karpíšek, Dufek K., Chalupa, Dufek O., Malý, Bocián
    HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (Mrázek) – Balcárek, Kotouček, Dobeš, Markovič, Kroček, Pliska, Voznička, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Timura, Klíma, Mrva, Bochňák, Dlouhý, Voznička

Rozhodčí: Marek Honza – Pavel Lainka, Martin Šustr