Benátky n/J – Vysoké Mýto 3:4 (kon.)
SK Benátky nad Jizerou
3:4 (2:1)
SK Vysoké Mýto
Neděle 12.10.2014, 16:00 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • Divize skupina C

90+1
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Hosté jsou blízko první prohře. Dlouhý míč dopadl na hlavu JANA PECHÁČKA, který se trefuje přesně k pravé tyči.

89
    Hosté střídají. Hřiště opouští Pavel Štěpánek, jehož nahrazuje David Motl.

89
    Dostál byl zcela sám na malém vápně hlavou mířil mimo!

88
    Žlutou kartu obdržel domácí Pavel Klain.

82
    Tíhu zodpovědnosti vzal na sebe opět IVO SVOBODA, počkal si na Vlkův pohyb a zkušeně poslal míč k levé tyči.

81
    Borovička si v pokutovém území počínal nedovoleně – další pokutový kop!

80
    Velká šance hostí na vyrovnání. Žákův přesný centr hlavičkoval zcela volný Svoboda vysoko nad branku!

77
    Žlutou kartu za faul na útočné polovině viděl hostující Ivo Svoboda.

77
    Hosté střídají. Odchází Jan Luptovský, kterého nahrazuje Adam Dostál.

69
    Sivrič napřáhl zpoza vápna, jeho velmi dobrou střelu ale výtečným zákrokem na roh vyrazil gólman Krátký!

68
    Domácí střídají. Odchází Matěj Novotný, jehož nahrazuje Pavel Klain.

64
    Hosté střídají. Ze hřiště dolů jde Lukáš Daněk, nahoru Lukáš Benda.

63
    IVO SVOBODA mířil do podobného místa jako v prvním poločase Borovička. Vypadalo to, že si Vlk na míč sáhl, přesto v cestě do brány mu nezabránil.

63
    Penalta se píská také na druhé straně. Provinil se Novotný vůči Žákovi!

50
    Dnešnímu zápasu přihlíží 200 diváků.

48
    Benátky právě vstřelily branku!
    Korec si centrovaný míč zopakoval, tentokrát našel hlavu JANA BURYÁNA. Domácí záložník mířil přesně mimo dosah náhradního gólmana Krátkého.

46
    Ještě jedno střídání hostí o poločasové pauze. V kabině zůstal Jakub Jedlička, jehož nahradil Jan Pecháček.

46
    Hosté udělali o poločase změnu na postu gólmana. Vojtěcha Černíka nahradil Vojtěch Krátký.

28
    Míč si postavil MARTIN BOROVIČKA a umístěnou střelou k tyči proměnil.

27
    Horákovu střelu zablokovali hosté rukou – pokutový kop!

20
    Na rohu vápna si pro sebe uzmul míč MATEJ SIVRIČ a neomylně ho poslal do branky

18
    Na pravé straně se uvolnil PAVEL ŠTĚPÁNEK a tvrdou střelou pokořil Vlka.

12
    V obrovské šanci se po přesně přihrávce ocitl hostující Svoboda, mířil ale těsně vedle levé tyče!

9
    Domácí střídají. Zraněného Jana Flachbarta nahrazuje Matěj Novotný.

9
    Smetana byl blízko brankáři Černíkovi, kterého nastřelil!

Ondřej Nejedlo

Branky: 20. Sivrič, 28. Borovička (pen.), 48. Buryán – 18. Štěpánek, 63. Svoboda (pen.), 82. Svoboda (pen.), 90+1. Pecháček

Karty:   88. Klain (BEN) – 77. Svoboda (VYM)

SK Benátky nad Jizerou: Vlk – Flachbart (9. Novotný 68. Klain), Karásek, Borovička, Horák – Sivrič, Buryán, Smetana, Škarecký, Mbah – Korec.
    Náhradníci: Murárik, Rosenkranz, Novotný, Klain, Jíra

SK Vysoké Mýto: Černík (46. Krátký) – Žák, Svoboda, Lebeda, Živný, Valášek, Luptovský (77. Dostál), Daněk (64. Benda), Jedlička (46. Pecháček), Kopřiva, Štěpánek (89. Motl).
    Náhradníci: Pecháček, Motl, Dostál, Benda, Krátký

Rozhodčí: Hocek – Matoušek, Simmerová