Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 6:1 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 4:3 (kon.)

Alexander Salák (SKA) – nedostal se do hry
    Roman Červenka (SKA) – 1 střela, 13:47 min.
    Jakub Sedláček (SKA) – nedostal se do hry
    Marcel Hossa (RIG) – 3 střely, 12:13 min. (19:55:39)

Střely na branku: 23:23
    Trestné minuty: 4:2
    Vhazování: 33:21

V dnešním utkání zcela zaslouženě vítězí domácí SKA Petrohrad a připisuje si tak 16. vítězství v sedmnáctém zápase!
    Skóre zápasu otevřel ve 25. minutě Panarin, jenže osm minut před koncem vyrovnal po sporném zásahu rukou Džerinš.
    Hostům však srovnání nebylo nic platné, protože v 57. minutě si sjel před branku Chafizullin a rozhodl dnešní utkání.

60:00

59:49
    Ivannikov nyní zachránil vítězství domácím barvám. Po Hossově střele dokázal zasáhnout i proti dorážce z bezprostřední blízkosti.

59:30
    Nahození Cibulskise sraženo mimo a Hossova střela šla vedle.

59:18
    Hosté to zkouší v šesti!

58:20
    No a dokonce z toho byla šance pro domácího útočníka, tentokrát se však Masalskis stačil přesunout a zakročil.

58:05
    Hráči Dinama se dostali do pásma, ale špatná přihrávka maří jejich šanci.

57:20
    Džerinš nyní vykázán z vhazování a kotouč díky tomu získávají domácí.

57:20
    Hráči Dinama budou mít hodně těžkou práci, pokud chtějí aspoň bod z dnešního utkání.
    CHAFIZULLIN - 2:1

56:28
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Na led se dostala první lajna domácích, což samo o sobě znamenalo poplach pro hostující obranu. Vše potvrdil DINAR CHAFIZULLIN, který si sjel pro přihrávku Kovalčuka a trefil odkrytou část branky. Masalskis se nestihl přesunout. Asistence: Ilja Kovalčuk, Viktor Tichonov

56:05
    Nyní musel dokonce zasahovat Ivannikov. Vhazování v obranném pásmu SKA.

55:30
    Ne, domácí si nemohou vypracovat příležitost ke skórování.

55:00
    Bicevskis dobře zapracoval a dostal puk do středního pásma.

54:05
    Domácí tlačí Dinamo, avšak gólovku si zatím nedokázali vytvořit.

53:30
    SKA se ihned snaží získat vedení zpět na svou stranu, ale Masalskis drží Dinamo.

52:30
    Po Tichonovovi si na Masalskisovi vylámal zuby i Dadonov. Hostující brankář přilepil svůj beton k tyči a Dadonov nedokázal zvednout puk nad jeho nohu.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 25. Panarin (Kutějkin, Dadonov), 57. Chafizullin (Kovalčuk, Tichonov) – 52. Džerinš (Darzinš, Jerofejevs)

SKA Petrohrad: Ivannikov (Salák) – Chafizullin, Kalinin, Alexandrov, Kutějkin, Bělov, Čudinov, Judin, Jermakov – Ericsson, Tichonov, Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, Panarin – Thoresen, Martensson, Červenka – Makarov, Burdasov, Kablukov
    Dinamo Riga: Masalskis (Sedláček) – Jerofejevs, Cibulskis, Genoway, Pujacs, Porejs, Sotnieks, Grinbergs – Darzinš, Džerinš, Indrašis – M.Redlihs, Mejja, Bicevskis – Sčastlivyj, Saulietis, Hossa – Skvorcovs, Bukarts, Videll

Rozhodčí: Alexander Drejev, Alexander Sojn – Dmitrij Goljak, Ivan Dědulja