Van Uytvancková – Strýcová 0:2 (kon.) | Čepelová – Lepchenková 0:2 (kon.)
Barbora Strýcová
Barbora Strýcová (4)
2
6 7
Středa 15.10.2014, 10:13WTA Lucemburk - BGL BNP Paribas Luxembourg Open (krytý tvrdý povrch)

6:7
    Van Uytvancková zkrácenou hru vůbec nezvládla a zakončila ji stejným způsobem jakým do ní vstoupila – tedy dvojchybou!

6:6
    Krásný kraťas Belgičanky, Záhlavová-Strýcová míč sice doběhla, ale byla už příliš blízko sítě a nedokázala balon dostat přes sít! Srovnáno na 6:6 a následovat bude tiebreak.

5:6
    Chytá se příležitosti, jde do vedení 5:6 a půjde podávat na vítězství v zápase!

5:5
    Hned ten první přesným volejem na síti využívá a vyrovnává stav druhého setu na 5:5!

5:4
    Nevynucená chyba Záhlavové-Strýcové, která bude za stavu 5:4 podávat.

4:4
    Hned první využívá a je srovnáno na 4:4!

4:3
    A ten už je využit, Záhlavová-Strýcová snižuje na 4:3!

4:2
    Nyní už je to ovšem brejk a Van Uytvancková jde do vedení 4:2!

3:2
    Hned ten první využívá a jde do vedení 3:2!

2:2
    A je srovnáno na 2-2!

2:1
    Ten druhý už však využívá a snižuje na 2-1!

2:0
    Využívá ho a dostává se do vedení 2:0!

1:0
    Teď už to však neplatí. Van Uytvancková se dobrým servisem dostala do výhody ve výměně a přesným úderem ji následně ukončila – 1:0!

4:6
    Van Uytvancková zkusila zatlačit češku do obrany, ale její úder končí v autu a Záhlavová-Strýcová tak získává první set poměrem 4-6!

30-40
    Setbol pro Barboru Záhlavovou-Strýcovou!

4:5
    Aut Belgičanky přináší brejk na 4:5 a Záhlavová půjde podávat na vítězství v prvním setu!

Záhlavová-Strýcová využívá gembol a vyrovnává na 4:4!

4:3
    I čtvrtý míč v řadě putuje na stranu Van Uytvanckové, která se dostává do vedení 4-3! Záhlavová nedokázala umístit míček do dvorce.

3:3
    A využívá ho! Češka dobře podala, poté se však ihned po servisu rozhodla zahrát kraťas a ten skončil v sítě. Je srovnáno na 3-3!

2:3
    A hned první dokázala využít! Belgičanka si všimla, že je česká hráčka za základní čarou a zkusila hru zkrátit, leč balon nepřeletěl síť a je to 2:3!

2:2
    A ta ho dokázala využít! Záhlavová si dnes už po několikáté došla na síť, ale soupeřka ji dokázala nádherným lobem přehodit a je srovnáno na 2-2!