Olomouc – Kladno 1:4 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Slavia – Vítkovice 1:0 (2:1 po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 2:5 (kon.)
Zlín – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
HC Plzeň 1929
Sobota 18.10.2014, 18:00 • ZS Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů

V nervy drásajícím závěru Plzeň nakonec udržela těsné vedení 4:3 a získává tři body. Zápas otevřel v 7. minutě hostující Beneš a na rozdíl dvou gólů upravil Opava. Za Zlín snížil Zaremba. na 1:3 se trefil Kristl, ale v vzápětí snížil Dalajka. Na 3:3 vyrovnal Hladiš, ale o výhře Škodovky rozhodl v 53. minutě opět Kristl. Ode mne je to vše, přeji vám hezký zbytek dne. (20:16:40)

60:00

59:56
    Plzeň netrefuje prázdnou bránu a bully v útočném pásmu Zlína.

59:49
    Několika dorážkách čelil Štekr, ale vše zastavil před brankovou čarou.

59:35
    Plzeň těsně míjí prázdnou bránu a sudí píská zakázané uvolnění.

59:21
    Domácí trenér Pšurný si vzal oddechový čas.

59:15
    Zlín hraje bez brankáře a má bully v útočném pásmu.

59:00
    Puk na hokejkách Západočechů.

58:45
    Ševci jsou v útočném pásmu a nebezpečně třikrát vypálili. Štekr ovšem Plzeň drží.

58:15
    Zlín se nemůže dostat k puku.

57:45
    Kužílkova rána končí ve Štekrově lapačce.

57:30
    Domácí si vybojovali bully v útočném pásmu.

56:30
    Zlínu se moc nedaří vytvořit si možnosti pro vyrovnání, soupeř dobře brání střední pásmo. Popřípadě vyhazuje na icing.

55:00
    Oba pokusy o přechod útočného pásma domácích zastavil hvizd čárového sudího.

54:00
    Ze skrumáže těl vyletěl kotouč směrem na Halodu, který kotouč zahlídl na poslední chvíli a jen se štěstím ho vyrazil.

53:18
    Žabčík inkasoval pukem do obličeje a na ledě zůstává mnoho krve. Zlínský bek odchází do kabiny.

52:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň se znovu ujímá vedení. Přečíslení dva na jednoho zakončil střelou do poloprázdné brány RICHARD KRISTL. Asistence: Filip Suchý, Jiří Kepka.

52:00
    Jeden z plzeňských beků uklouzl s pukem před vlastní bránou a k tomu se dostal Hořanský, ale Štekr svůj tým podržel.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 13. Zaremba (Matula, Kužílek), 25. Dalajka (Matula, Žabčík), 47. Hladiš (Hlaváč, Macharáček) – 7. Beneš (Rajal, Kubík), 13. Opava (Vlček), 24. Kristl (Kepka), 53. Kristl (Suchý, Kepka)

Berani Zlín: Čáp (Od 9. minuty Haloda) – Řezáč, Macharáček, Kužílek, Žabčík, Řezníček, Stuchlík, Talán – Hořanský, Hlaváč, Dalajka – Zaremba, Karola, Pavlůsek – Vyoral, Stránský, Galuška – Matula, Hladiš
    HC Plzeň 1929: Štekr (Pacl) – Polívka, Kubík, Walter, Holý, Houfek, Sklenička – Jakubec, Petráš, Beneš – Švarc, Vlček, Kristl – Rajal, Polata, Michel – Čadek, Suchý, Tulačka – Opava, Kepka

Rozhodčí: Obadal – Smilek, Novák