Kladno – Chomutov 3:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 6:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 1:3 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 2:1 (po pr.) | Havířov – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Zlín – Třinec 1:0 (kon.)
Olomouc – Vsetín 0:0 (odl.) | Jihlava – Písek 8:0 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:6 (kon.)
Slavia – Letňany 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 3:6 (kon.)
Berani Zlín
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 18.10.2014, 14:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

Z mé strany je to ze stadionu Luďka Čajky vše. Díky za pozornost a u hokeje zase někdy na počtenou. (16:05:31)

To bylo drama! Až do závěrečných vteřin se Třinec snažil se zápasem něco udělat. Posledních dvacet minut bylo v režii hostí, ale Zlín ustál a to především zásluhou dobré týmové práce a bezchybného Linga, který by si dnes zasloužil ocenění pro hráče zápasu. Domácí se tak radují z těsné, ale cenné výhry 1:0. O jediný gól se postaral ve 4. minutě Nicolas Werbik.

60:00

59:58
    Domácí ubránili obě střely Ocelářů.

59:51
    Komplikace pro domácí. Strmiska usedá na trestnou za podražení.

59:43
    Zlín byl blízko gólu, naopak Třinec je daleko od branky Linga.

59:28
    Ale nedaří se mu usadit v útočné třetině.

58:17
    Třinec má puk na hokejkách a Hlaváč se ohlíží po střídačce.

57:56
    Jeden z domácích hráčů spadl na puk v útočném pásmu a drží ho pod sebou. Sudí píská a hra je vykázána do středního pásma.

57:35
    Puk směřuje přes všechny čáry až za branku Linga. Třinec si bere oddechový čas a čeká nás dramatický závěr třetiny.

57:08
    Zlín šetří vteřiny u mantinelu v útočné třetině.

56:34
    Rána od modré přes několik clonících hráčů trefila stojícího Linga.

56:02
    Nepřesnosti na obou stranách. Až nyní se podařilo hostům nahodit puk na Linga, který ho drží v lapačce.

54:53
    Ševci se usadili v útočné třetině, ale jen na chvílí. Poté ovšem Oceláři vyhodili puk na zakázané uvolnění, takže se hra opět vrací k bráně Hlaváče.

54:25
    Domácí trenér vycítil, že jeho tým potřebuje odpočinek a bojovou poradu. Zlín si tedy vyžádal oddechový čas.