Vítkovice – Litvínov 2:3 (kon.) | Liberec – Plzeň 1:2 (kon.)
Úterý 21.10.2014, 17:00 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga

Ještě se bude vylučovat, za podražení bude pykat hostující Hübl.
    KUBÁT - 2:3

59:13
    Litvínov právě vstřelil branku!
    I když se domácí hodně snažili, v závaru před svou brankou kotouč nezkrotili a zásluhou KARLA KUBÁTA se dostávají necelou minutu před třetí sirénou do těsného vedení – 2:3. Asistence: František Lukeš.

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    Kovář bránil Šindeláře, který byl po odpískání osprchován ledovou tříští dojíždějícího Zemana. Kovář je potrestán na dvě minuty za hrubost, Zemanovi je udělen desetiminutový trest za nesportovní chování. Hosté hrají v přesile.

55:30
    Přesilovka pro domácí mužstvo, Piroš je potrestán za podražení, Hübl jde vyjednávat se sudími.

54:22
    Litvínovský Chaloupka si právě vykoledoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
    SVAČINA - 2:2

53:11
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je srovnáno!! Vítkovický VLADIMÍR SVAČINA využívá přesilovku střelou hned z první – 2:2. Asistence: Ondřej Roman a Lukáš Zíb.

52:13
    Trávníček se na Burgera pověsil jako vánoční ozdoba na stromeček a bude potrestán dvěma minutami za podražení.

50:20
    Domácí okupují litvínovské brankoviště, od modré napálil dělovku do tyče Pastor!!

47:52
    Neuvěřitelný zákrok Francouze, který snad v poslední vteřince lapil střelu Szturce, jenž dostal chytrou přihrávku od Šedivého.

43:05
    Zmatky před domácí brankou, zbloudilého puku se v mezikruží ujal Gerhát, ale napálil jej pouze do Šindeláře, odražený puk se znovu dostal ke Gerhátovi, ale ten ani na několik pokusů nedokázal dostat puk do odkryté vítkovické klece!

39:16
    V závěru ještě něco přes půlminuty přesilovky pro domácí – Litvínov špatně vystřídal, a tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Gerhát.
    LUKEŠ - 1:2

35:11
    Hostující FRANTIŠEK LUKEŠ dostal přesnou přihrávku do pásma, stahovačkou se v mezikruží zbavil bránícího hráče a střelou zápěstím poslal puk do horní části branky – 1:2. Asistence: Viktor Hübl.
    HUNA - 1:1

28:35
    Je srovnáno!! Svačina si objížděl branku, byl tísněn, ale přihrál zpět, Francouz, který na opačné straně očekával právě Svačinu, se proti střele RUDOLFA HUNY už nestačil přesunout – 1:1. Asistence: Vladimír Svačina.

23:06
    Piroš dostane na trestnou lavici společnost, za podražení je vyloučen Kubát. Domácí hrají přesilovku 4:3.

22:16
    Poměr sil na ledě srovnává Huna, který je vyloučen za krosček. Hala bouří.

21:45
    Máte tady první vyloučení dnešního zápasu, za sekání bude pykat Piroš.
    LUKEŠ - 0:1

15:48
    Hosté otevírají skóre utkání! Po několika pokusech a zmatcích v brankovičtí našel skulinku u levé tyče FRANTIŠEK LUKEŠ – 0:1. Asistence: Juraj Majdan a Jiří Zeman.

06:44
    Vítkovičtí v situaci dva na jednoho, Huna pálil přes padajícího hráče, ale nastřelil jen Francouze!

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 29. Huna (Svačina), 54. Svačina (Roman, Zíb) – 16. Lukeš (Majdan, Zeman), 36. Lukeš (Hübl), 60. Kubát (Lukeš)

HC Vítkovice Ridera: Šindelář (Dolejš) – Zíb, Kovář, Čerešňák, Šenkeřík, Stehlík, Pastor, Štencel – Huna, Roman, Svačina – Vandas, Burger, Němec – Šedivý, Húževka, Szturc – Tomi, Kolouch, Kucsera
    HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Kubát, Chaloupka, Sklenička, Pavlík, Zeman, Pavelka – Lukeš, Hübl, Majdan – Ručinský, Hanzl, Martynek – Trávníček, Piroš, Písařík – Gerhát, Jurčík, Šrámek

Rozhodčí: R. Hradil, P. Úlehla – R. Tošenovjan, M. Hlavatý

Diváci: 4 052