Boston – San Jose 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Toronto 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Carolina 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Chicago – Philadelphia 4:0 (kon.) | Dallas – Vancouver 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.)
Calgary – Tampa 1:2 (po pr.)
Boston Bruins
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
San Jose Sharks
Středa 22.10.2014, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

55:51
    Nebezpečná hra vysokou holí v rohu kluziště od Patrice Bergerona. Kanadský útočník oslabuje svůj tým na dlouhé čtyři minuty. Dokáží toho Sharks využít a vyrovnat.

28:29
    Tomáš Hertl oslabuje svým tým, když podrazil svého reprezentačního kolegu Davida Krejčího.

26:46
    Desjardins míří na trestnou lavici. Kanadský útočník dostal dvě minuty za podražení Erikssona.

15:56
    Početní výhodu si vyzkouší i hostující výběr. Dvě minuty si na trestné lavici odsedí za krošček autor úvodního gólu zápasu Brad Marchand.

13:02
    A máme tu první vyloučení v utkání. Proti pravidlům se provinil Brent Burns, který dostává dvě minuty za podražení Setha Griffitha.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 14. Marchand (Lucic, Krug), 27. Krug (Lucic, Krejčí), 45. Gfriffith (Lucic, Krug), 51. Campbell (Paille), 60. Krejčí (Chára, Kelly) – 17. Couture (Marleau, Burns), 37. Couture (Marleau, Wingels), 37. Thornton (Pavelski, Braun)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára, Hamilton, Seidenberg, Krug, McQuaid, Bartkowski – Lucic, Krejčí, Griffith – Marchand, Bergeron, Smith – Kelly, Soderberg, Eriksson –Paille, Campbell, Gagne – Fraser
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Irwin, Burns, Vlašič, Braun, Hannan, Demers, Mueller– Marleau, Couture, Wingels – Nieto, Thornton, Pavelski – Hertl, Sheppard, Desjardins – Scott, Burish, Haves – Tierney, McGinn

Rozhodčí: Paul Devorski, Chris Rooney, Brad Kovachik, Tim Nowak

Diváci: 17 565