Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (2:3)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:5 (2:1, 0:2, 2:1 - 0:0)
AZ Havířov
Středa 22.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Rozhodčí nakonec oba hráče vylučují za hrubost.

54:39
    Jurij Repe dostává dvě minuty za krosček.

47:14
    Havířov jde do tří. Nesmyslného faulu se ve středním pásmu dopustil Chmielewski, který loktem udeřil Sedláka do hlavy. Také dostává desetiminutový osobní trest.

43:19
    Berger byl zasažen holí do obličeje a rozhodčí budou vylučovat. Dvě minuty za vysokou hůl si jde odpykat Marek Loskot.

39:21
    Bude se vylučovat na obou stranách. Antonín Pechanec dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Za domácí vyloučen Jakub Slavík na dvě minuty za zdržování hry.

37:04
    Havířov si zahraje přesilovou hru. Aleš Staněk dostává dvě minuty za sekání.

28:44
    Hostující Repe vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

24:38
    Tomáš Drtil usedá na trestnou lavici na dvě minuty za držení protihráče.

15:31
    Jakúbek si jde odsedět dvě minuty za podražení. Šumperku se tak naskytá již třetí přesilová hra.

06:37
    Druhá přesilovka pro Šumperk v tomto zápase. Tomáš Valenta si jde odpykat dvě minuty za hákování.

00:42
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Tomáš Valenta.

Jaroslav Svoboda

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 3. Plášek (Vrdlovec), 12. Moskal (Sedlák, Žálčík), 48. Staněk (Holík, Sedlák), 57. Sedlák – 12. Loskot (Jiránek), 21. Loskot (Chmielewski, Valenta), 32. Pechanec (Valenta), 41. Jiránek (Valenta, Lenďák), rozh. náj. Loskot