Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (2:3)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:5 (2:1, 0:2, 2:1 - 0:0)
AZ Havířov
Středa 22.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ Havířov.
    Autorem vítězné branky je LOSKOT.
    LOSKOT - 4:5
    SEDLÁK - 4:4

56:03
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk využívá přesilovou hru. Puk se odrazil k TOMÁŠI SEDLÁKOVI, ten následně tvrdou střelou prostřeluje hostujícího gólmana. Bez asistence.
    STANĚK - 3:4

47:31
    Sedlák našel krásným pasem ALEŠE STAŇKA, kterému pouze stačilo nastavit hokejku aby puk zamířil do brány Matouška. Asistence: Aleš Holík, Tomáš Sedlák.
    JIRÁNEK - 2:4

40:26
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak jako ve druhé tak i ve třetí třetině se Havířov prosazuje ihned z úvodu. TOMÁŠ JIRÁNEK se prokličkoval domácí obranou a když stál tváří v tvář Zelenkovi, tak mu puk poslal pod jeho betony. Asistence: Tomáš Valenta, Martin Lenďák.
    PECHANEC - 2:3

31:48
    Hosté se poprvé v zápase ujímají vedení. Valenta přihrál puk ANTONÍNU PECHANCOVI, ten následnou střelu rozvlnil síť za zády Daniela Zelenky. Asistence: Tomáš Valenta.
    LOSKOT - 2:2

20:35
    To byla rychlá sprcha pro Šumperk. Neuběhla ani minuta hry z druhé třetiny a hosté vyrovnávají zásluhou MARKA LOSKOTA, který střelou rozvlnil síť za zády Daniela Zelenky. Asistence: Aron Chmielewski, Tomáš Valenta.
    MOSKAL - 2:1

11:54
    Sedlák naznačil na modré střelu, ale puk nasměroval na úplně volného PATRIKA MOSKALA, který se nacházel u levého kruhu, ten již poté neměl problémy poslat puk do odkryté klece. Asistence: Tomáš Sedlák, Lukáš Žálčík.
    LOSKOT - 1:1

11:13
    MAREK LOSKOT si poradil s domácí obranou a následně střelou pod betony domácího gólmana srovnává stav utkání na 1:1. Asistence: Tomáš Jiránek.
    PLÁŠEK - 1:0

02:31
    Šumperk využívá přesilovou hru. Vrdlovec poslal puk KARLU PLÁŠKOVI k pravému kruhu, ten následnou střelou nad rameno Matouška posílá domácí tým do vedení. Asistence: Daniel Vrdlovec.

Jaroslav Svoboda

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 3. Plášek (Vrdlovec), 12. Moskal (Sedlák, Žálčík), 48. Staněk (Holík, Sedlák), 57. Sedlák – 12. Loskot (Jiránek), 21. Loskot (Chmielewski, Valenta), 32. Pechanec (Valenta), 41. Jiránek (Valenta, Lenďák), rozh. náj. Loskot