Chabarovsk – Viťaz 3:4 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jaroslavl 2:1 (3:2 po s.n.) | Novokuzněck – Soči 1:0 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 7:2 (kon.) | Riga – Omsk 3:2 (2:0 po s.n.)
CSKA Moskva
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 23.10.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Pěkný podvečer. Vítám vás u dnešní hokejového zápasu, kde se utkají tým CSKA Moskva a Avtomobilist Jekatěrinburg.

Domácí tým se nachází na druhém místě Bobrovi divize. Před nimi je pouze celek z Petrohradu. Moskva v této sezóně prohrála pouze třikrát z toho jednou v prodloužení. Výhru si tento celek připsal celkem šestnáctkrát.

Jekatěrinburg, který má v týmu Jakuba Kováře, či Jakuba Petružálka, dnes nastupuje jako outsider. Hostující tým se nachází na předposledním místě Charlamovi divize. Předpokládá se, že hosté by mohli dnes jen překvapit. Zvládnou to? Nebo se domácí budou radovat z výhry? To se budeme moct dozvědět v utkání, které začíná v 17 hodin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Naumenkov – Grigorenko, Radulov, Da Costa – Marušak, Arťuchin, Prochorkin – Andronov, Ljubimov, Žarkov – Telegin, Nikulin, Žafjarov – Mamin

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Jegin – Simakov, Jemelin, Petružálek – Rybakov, Kozlov, Bumagin – Brule, Lewandowski, Michnov – Solomonov, Valitskij, Jemelejev

Rozhodčí: Kolakov, Rönn – Koršak, Černyšev.

00:01

03:22
    Neumenkov nahodil kotouč od modré, ale Kovář v pohodě chytl puk do lapačky.

04:53
    Žafajrovova střela končí na hrudi gólmana hostů.

05:15
    Alexander Nikulin dostává dvě minuty za držení hole.

07:13
    Nikita Trjamkin je potrestán za hákování. Přesilová hra pro domácí celek bude za dvě sekundy.

07:15
    Domácí v plném počtu. Začíná přesilovka Moskvy.

07:52
    Děnisova střela skončila na betonu Kováře.

09:13

09:58
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Bondarev fauloval a Jekatěrinburg měl možnost trestného střílení. To s přehledem proměnil ALEXANDER BUMAGIN a hosté vedou 1:0.

11:02
    Nikita Komarov dostává dvě minuty za držení hole.

11:36
    CSKA kombinuje v pásmu Avtomobilistu.

12:22
    Bumagin zachytil puk a vystřelil. Lalande v klidu zakročil a rychle rozehrál.

13:02

16:24
    Alexej Michnov dostává dvě minuty za vyhození puku. Následně m u byl udělen desetiminutový osobní trest.

17:41
    Domácí se nemohou prosadit.

18:24

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Máme za sebou první část dnešního utkání, kde hosté překvapivě vedou 1:0. Jedinou branku dokázal vstřelit Alexander Bumagin po trestném střílení.

20:01

20:16
    A hned jsou tu dvě minuty pro Děnisova za vysokou hůl. Druhá možnost pro hosty v přesilové hře.

20:54
    Petružálkova střela mířila do růžku branky, ale Lalande zasáhl lapačkou.

21:15
    CSKA se hnali po chybě hráčů hostů dva na jednoho, ovšem obránce, který zůstal sám vzadu zachytil pas a zneškodnil tak celou akci Moskvy.

22:16

22:39
    Filip Metljuk dostává dvouminutový trest za podražení. Nyní šance pro celek z hlavního města Ruska.

24:39

26:50
    Teleginova střela letěla hodně mimo.

27:34
    Sami Lepistö dostává dvě minuty za podražení.

29:26
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Radulov poslal krásný pas na BOGDANA KISELEVIČE, který přesnou střelou překonal Kováře. Asistence: Alexander Radulov, Igor Grigorenko.

31:22
    Děnisov vypálil od modré, ale Kovář ho vychytal lapačkou.

34:22
    Žafjarovova střela letí vysoko nad branku.

36:53
    A hosté otáčejí vývoj utkání! ALEXANDER RADULOV potvrzuje, že je jedním z nejlepších hráčů KHL a posílá svůj celek do vedení. Asistence: Jan Muršak.

Dnešní utkání sleduje 2935 diváků.

38:54
    Petružálek vypálil dělovku, ale Lalande jí bez problému lapil.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Je za námi druhá třetina dnešního utkání. V této periodě dominovali domácí hráči. Jednu branku přidal Kiselevič a druhou Alexander Radulov. Hráči CSKA tak otočili skóre ve svůj prospěch.

40:01

41:20
    Dvě minuty za hákování dostává Sami Lepistö.

42:35
    Moskva kombinuje v pásmu Jekatěrinburgu, ale zatím se nedostala k vážnější střele.

43:20

44:42
    Megalinskij pálil od modré, ale otestoval pouze mantinel za brankou Lelandeho.

48:20
    Za šarvátku dostane dvě plus dvě minuty Alexander Radulov. Dvouminutovým trestem je potrestán i hostující Andrej Antonov. Následuje přesilovka Jekatěrinburgu.

49:58
    Metljukova střela skončila v lapačce brankáře CSKA.

50:20
    Domácí hrají v plném počtu.

52:41
    Andrej Antonov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

52:46
    CSKA kombinuje.

54:20
    Zajcevova střela trefila padajícího obránce a puk se odrazil mimo hrací plochu.

54:41

55:49
    Oba týmy hrají velice aktivně.

57:08
    Sami Lepistö vyhodil kotouč z hrací plochy a dostává dvě minuty. To je komplikace pro hosty.

58:45
    CSKA nikam nespěchá.

59:08

59:42
    O vítězi je rozhodnuto.

60:00

Máme za sebou utkání, kde jsme viděli jen tři branky. V závěrečné části hry dokonce žádná nepadla. Zápas tedy lépe dopadl pro hráče CSKA, který dokázali vsítit dvě branky. Hosté vstřelili pouze jednu a to z trestného střílení.

Československá stopa

Jakub Petružálek (JEK) 0 + 0
    Jakub Kovář (JEK) 94,9% úspěšnost, 2 obdrž. góly

To je z dnešního zápasu vše, já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dnešního dne. (19:27:10)

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 30. Kieselevič (Radulov, Grigorenko), 37. Radulov (Muršak) – 10. Bumagin (TS)

Rozhodčí: Kolakov, Rönn – Koršak, Černyšev