Chabarovsk – Viťaz 3:4 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jaroslavl 2:1 (3:2 po s.n.) | Novokuzněck – Soči 1:0 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 7:2 (kon.) | Riga – Omsk 3:2 (2:0 po s.n.)
CSKA Moskva
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 23.10.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

57:08
    Sami Lepistö vyhodil kotouč z hrací plochy a dostává dvě minuty. To je komplikace pro hosty.

52:41
    Andrej Antonov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

48:20
    Za šarvátku dostane dvě plus dvě minuty Alexander Radulov. Dvouminutovým trestem je potrestán i hostující Andrej Antonov. Následuje přesilovka Jekatěrinburgu.

41:20
    Dvě minuty za hákování dostává Sami Lepistö.

36:53
    CSKA právě vstřelilo branku!
    A hosté otáčejí vývoj utkání! ALEXANDER RADULOV potvrzuje, že je jedním z nejlepších hráčů KHL a posílá svůj celek do vedení. Asistence: Jan Muršak.

29:26
    Radulov poslal krásný pas na BOGDANA KISELEVIČE, který přesnou střelou překonal Kováře. Asistence: Alexander Radulov, Igor Grigorenko.

27:34
    Sami Lepistö dostává dvě minuty za podražení.

22:39
    Filip Metljuk dostává dvouminutový trest za podražení. Nyní šance pro celek z hlavního města Ruska.

20:16
    A hned jsou tu dvě minuty pro Děnisova za vysokou hůl. Druhá možnost pro hosty v přesilové hře.

16:24
    Alexej Michnov dostává dvě minuty za vyhození puku. Následně m u byl udělen desetiminutový osobní trest.

11:02
    Nikita Komarov dostává dvě minuty za držení hole.

09:58
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Bondarev fauloval a Jekatěrinburg měl možnost trestného střílení. To s přehledem proměnil ALEXANDER BUMAGIN a hosté vedou 1:0.

07:13
    Nikita Trjamkin je potrestán za hákování. Přesilová hra pro domácí celek bude za dvě sekundy.

05:15
    Alexander Nikulin dostává dvě minuty za držení hole.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 30. Kieselevič (Radulov, Grigorenko), 37. Radulov (Muršak) – 10. Bumagin (TS)

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Naumenkov – Grigorenko, Radulov, Da Costa – Marušak, Arťuchin, Prochorkin – Andronov, Ljubimov, Žarkov – Telegin, Nikulin, Žafjarov – Mamin
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Jegin – Simakov, Jemelin, Petružálek – Rybakov, Kozlov, Bumagin – Brule, Lewandowski, Michnov – Solomonov, Valitskij, Jemelejev

Rozhodčí: Kolakov, Rönn – Koršak, Černyšev