HC Litvínov – Olomouc 2:1 (1:0 po s.n.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 4:0 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Chomutov – Zlín 3:2 (kon.) | Třinec – Liberec 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Litvínov
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Pátek 24.10.2014, 15:00 • ZS Ivana Hlinky - spodní plocha • DHL Extraliga juniorů

Konec zápasu. (18:38:30)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Litvínov.

64:27
    Kraigher vyčkává za svou brankou a po chvíli zakládá nový útok.

63:29
    Pískán ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu.

63:07
    Sýkorovo přihrávka na Baránka byla nepřesná a kotouč je ve středním pásmu.

62:24
    Šimeček se řítil do útočného pásma, o puk byl ale obrán jedním z hostujících hráčů.

61:51

60:05
    Domácí pokračují v početní výhodě.

60:01

60:00

59:57
    V posledních sekundách ještě střílí Cvrk z kruhu, ale je také neúspěšný.

59:40
    Baránkova dělovka od modré jen proletěla kolem brány.

59:27
    Hosté vyhazují.

58:51
    Vyloučen hostující Kraigher a domácí mají minutu a devět sekund čas rozhodnout o utkání v početní výhodě!

58:23
    Oddechový čas pro hosty.

58:23
    Jeden z hostujících hráčů ujížděl na Sroku, byl ale dobře bráněn Moravcem a Srokovi tak ulehčil práci.

56:59
    Konečný z kruhu netrefil prostor mezi třemi tyčemi a Litvínov může jít dopředu.

55:26
    Šesták se s pukem dostal až do útočného pásma, tam o něj ale přišel.

54:10
    Hostující Štefka si dobruslil až k brance, kterou ale poté přestřelil!

53:13
    Stříbrný přestřelil hostující svatyni, ale kotouč je stále před Urbischem.

52:29
    Další zákrok hostujícího gólmana!

52:23
    Štěpka vystřelil od mantinelu, ale Urbisch má kotouč ve své lapačce!

51:34
    Sýkora z vrcholu kruhu čas na střelu, ale trefil pouze strážce hostující svatyně.

51:11
    Janás ujížděl sám na Sroku, v patách mu ale byl domácí obránce Baránek, který ho nenechal v klidu zakončit.

50:20
    Konečný se zblízka trefil jen do výstroje připraveného Sroky.

49:08
    Hraje se sem a tam, oba týmy se střídají u puku, ale gólmani nemusí zasahovat proti prekérnějším situacím.

47:59
    Řehoř od modré vyprášil pravý beton Urbische!

46:12
    Stříbrný nahrál na kruh Řezníčkovi a ten posunul na Šefla, který z první trefuje jen připraveného Urbische.

45:46
    Bauer se snažil přebruslit domácího obránce Baránka, to se mu ale nepodařilo.

44:47
    Olomouc kombinuje před Srokou, který se teď musí mít na pozoru.

44:07
    Kotouč skončil v ochranné síti nad Urbischem, bude se vhazovat po jeho levici.

42:28

42:20
    Cvrk ve velmi dobré pozici z mezikruží trefuje pouze připraveného Urbische!

40:28
    Vyloučen hostující Síkora na dvě minuty.

40:20
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov krátce po úvodu třetí třetiny vyrovnává stav utkání zásluhou IVANA ŘEHOŘE, který tečoval Baránkovu střelu od modré. Asistence: Marek Baránek

40:01

40:00

37:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Na konci druhé třetiny se do vedení dostávají hosté! Sedm sekund přesilové hry stačilo JANU KROPÁČOVI ke skórování! Střelec první branky utkání našel z kruhu místečko mezi Srokovo betonem a pravou tyčí litvínovské branky. Asistence: Jan Brandýs

37:27
    Vyloučen Moravec a hosté si zahrají další přesilovou hru.

36:51

36:38

35:39
    Beták je ve hře, síly na ledě se vyrovnaly.

35:07
    Baránek svou dělovkou nastřelil jen jednoho z bránících hráčů!

34:51
    Přesilovka 5 na 3 rychle skončila. Vyloučen Řehoř na dvě minuty za hákování.

34:38
    Litvínov si vyžádal oddechový čas!

34:38
    Vyloučen další hostující hráč Síkora na dvě minuty za podražení! Litvínov má velkou šanci na otevření skóre zápasu! Zahraje si minutu a jednu sekundu 5 na 3.

33:39
    Vyloučen hostující Beták na dvě minuty za sekání.

33:39
    Další zákrok litvínovského gólmana Sroky!

33:37
    Domácí jsou kompletní.

33:17
    Sroka teď skvěle zakročil proti střele Kraighera!

32:40
    Litvínov útočí ve svém vlastním oslabení! Urbisch si připsal další zákrok.

32:20
    Sroka si teď myslel, že zalehl puk, ten ale byl stále vedle něj a rozhodčí ne a ne písknout. Nakonec kotouč přikryl litvínovský gólman svou lapačkou.

31:37
    Vyloučen domácí Šesták na dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru.

31:12
    Hosté jsou kompletní a domácím se v početní výhodě nedařilo.

30:49
    Domácí se ještě nedostali pořádně do útočného pásma.

29:47
    Hostujícímu týmu se často daří vyhazovat puk až před Sroku. Litvínovu se přesilová hra vůbec nedaří.

29:11
    Vyloučen hostující Konečný na dvě minuty za nedovolené bránění.

29:02
    Cvrk nahrál na modrou Weitzovi, který si dobruslil až k brance odkud zakončil. Na Urbische si ale nepřišel.

28:32

27:37

27:27
    Stříbrný z úhlu našel pouze hostujícího gólmana Urbische, který si připisuje další dobrý zákrok.

27:06
    Konečný z kruhu prověřil připraveného Sroku.

26:32
    Vyloučen domácí Baránek na dvě minuty za podražení. Bude se hrát 4 na 4.

25:37
    Vyloučen hostující Síkora na dvě minuty za podražení. Domácí si zahrají přesilovou hru.

24:53
    Litvínov v oslabení velmi dobře bránil a kotouč byl často za Urbischovo brankou. Domácí už jsou kompletní.

22:53
    Vyloučen domácí Weitz na dvě minuty a Olomouc si zahraje přesilovou hru.

22:00
    V úvodu druhé dvacetiminutovky jsou lepším týmem domácí, kteří zatím nepustili Olomouc k puku.

20:01

20:00

19:18
    Vyloučen hostující Kropáč na dvě minuty za hrubost.

17:58
    Síkora svou dělovkou vyprášil Srokovo levý beton!

17:09
    Olomouc je v útočném pásmu, zatím se ale nedostala ke střele, hraje se spíše po mantinelech.

14:53
    Weitz nahrál na kruh Stříbrnému, který našel pouze přemisťujícího se Urbische.

14:24
    Šimeček trefil jen boční konstrukci hostující branky.

13:31
    To se jim ovšem nedaří, kvůli pískanému ofsajdu.

13:28
    Řehoř mohl jet sám na jednoho hostujícího obránce, ale přeskočil mu puk a hosté mohou zaútočit.

11:36
    Krátoška si to s pukem namířil až za litvínovskou branku, kde ho ale dobrým obraným zákrokem zastavil Šesták a kotouč je ve rázem zpět ve středním pásmu.

11:02
    Sroka znovu zasahuje a bude se vhazovat po jeho levici.

10:43
    Řehořova nepřesná střela zamířila do rohu kluziště.

10:10
    Icing hostí, hra se přesouvá před Urbische.

09:31
    Střelu Hese z kruhu vyráží Sroka do rohu.

08:52
    Hosté jsou kompletní a Litvínov, i přes velmi vydařenou přesilovou hru, nedokázal této početní výhody využít.

08:26
    Šestákovu střelu od modré tečoval před brankou Šimeček, který se ještě poté snažil odražený kotouč bekhendem dostat do branky. To se mu ale nepodařilo.

07:23
    Baránkovu dělovku vyrazil Urbisch před sebe. Poté následovala ještě dorážka Štěpky a Stříbrného. Celou situaci ale zachránil v leže hostující gólman!

06:52
    Řehoř mířil s kotoučem před branku, ale byl faulován a na trestnou lavici usedá Síkora na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí čeká dvouminutová početní výhoda.

06:02
    Beták poslal z kruhu nepříjemnou střelu na Sroku, vše ale vyřešil jeden z litvínovských obránců. U kotouče nadále zůstávají hosté a litvínovský gólman musel zasahovat proti dorážce Ostřanského z mezikruží.

05:29
    Moravcova střela od modré byla ještě tečována jeho spoluhráči před brankou, kotouč ale ke štěstí hostů zamířil mimo tři tyče.

04:26
    Litvínov dále útočí a Urbisch se musí mít stále na pozoru.

03:38
    Litvínov teď na dobrou půl minutu uzamkl hosty před Urbischem. Ten musel řešit hned několik nepříjemných střel a dorážek. Za zmínku stojí Sýkorovo dorážka z mezikruží. Hostující gólman si ale se vším poradil na jedničku.

03:01
    Olomouc dále útočí, Pavlovský střílel z kruhu, ale Sroka byl připraven.

02:10
    Právě probíhá souboj o puk za Srokovo brankou. Litvínovský gólman si poté připsal dobrý zákrok proti dorážce Krátošky.

01:39
    Tomkovi se nepodařila přihrávka a ve středním pásmu se kotouče ujímají domácí. Jejich tažení ale skončilo vyhozením kotouče mimo kluziště. Vhazuje se ve středním pásmu.

01:06
    Opět zasahuje Urbisch, protože hned po vhazování ohrozil jeho branku Stříbrný.

00:56
    Šestákovu střelu od modré má Urbisch ve své výstroji. Bude se vhazovat po jeho pravici.

00:33
    Ovšem Olomouc se ihned vydává do protiútoku. Beták hledal před brankou svého spoluhráče, ten ale přihrávku nezpracoval a Sroka nemusel zasahovat.

00:06
    Hned po úvodním vhazování musí zasahovat Urbisch po střele Weitze.

00:01

HC Litvínov: Spěšný – Moravec, Baránek, Šesták, Cvrk, Vostárek, Šefl, Kučera, Řehoř, Trübenekr, Čapek, Weitz, Stříbrný, Řezníček, Sýkora, Šimeček, Štěpka.

HC Olomouc: Urbisch – Štefka, Kraigher, Tomek, Brandýs, Hes, Síkora, Jeklič, Ostřanský, Markl, Pavlovský, Ministr, Krátoška, Beták, Kropáč, Konečný, Janás.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 41. Řehoř (Baránek), rozh. náj. Kučera – 38. Kropáč (Brandýs)