Kladno – Letňany 4:3 (3:1 po s.n.) | Vítkovice – Havířov 4:3 (po pr.) | Zlín – Vsetín 2:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – Třinec 2:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Písek 0:1 (0:1 po s.n.)
Liberec – Hr. Králové 6:3 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:1 (kon.)
K. Vary – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (0:1, 1:0, 2:3)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 24.10.2014, 15:00Extraliga staršího dorostu

55:30
    Domácí si navíc komplikují situaci vyloučením. Daniel Kolouch (JIH) dostává dvě minuty za napadení.

48:57
    Další přesilová hra pro Duklu. Josef Horyna (PCE) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

43:21
    A další vyloučení Pardubic. Adam Růžička (PCE) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

42:35
    Síly na ledové ploše se srovnají. Tomáš Mejzlík (JIH) se provnil sekáním.

41:45
    Dukla si zahraje v početní výhodě. Filip Roubal (PCE) dostává dvě minuty za držení.

36:49
    Bude se vylučovat, přesilovou hru si zahrají hosté. Za podražení je vyloučen Rostislav Klofáč (JIH).

18:01
    Znovu se bude vylučovat na jihlavské straně. Vladimír Srnský (JIH) dostává menší trest za hákování.

14:26
    Vzápětí početní výhoda domácí družiny. Za Matouš Boček (PCE) dostává dvě minuty za hákování.

13:26
    První přesilovou hru si zahrají Pardubice. Za faul kolenem je potrestán Daniel Kolouch (JIH). Jak se mužstvo z města perníku s početní výhodou popasuje?

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 27. Peschout (Váňa), 52. Kolouch (Mejzlík), 58. Najman (Čermák) – 15. Rohlík, 49. Rohlík (Zadina), 52. Růžičlka, 57. Zadina (Budík, Rohlík)

HC Dukla Jihlava: Brož (Kořenář) – Pražák, Váňa, Klofáč, Krtek, Huňáček, Srnský – Oščádal, Vala, Ondráček – Kousal, Najman, Peschout – Kolouch, Mejzlík, Čermák – Berka
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Červený) – Horyna, Boček, Franc, Faltys, Kučera, Mikulčák – Rohlík, Martinec, Zadina – Roubal, Voženílek, Růžička – Krejčík, Dušek, Hoskovec – Petrus, Cach, Kubišta

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Rampír