Kovo Praha – Kert Park Praha 1:4 (kon.) | Most – Pardubice 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 2:3 (0:1 po s.s.)
Letohrad – Sudoměřice 3:4 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 2:3 (kon.)
HBC Most
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HBC Pardubice
Sobota 25.10.2014, 15:00 • ANS Most • CROSSDOCK Extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

V utkání 9. kola CCM extraligy hokejbalu přivítá Most na svém hřišti celek Pardubic. Východočeši jsou zatím v tabulce na 4. místě za 14 získaných bodů z osmi utkání. V posledním kole doma zdolaly Kovo Praha 3:2. Byla to pro ně třetí výhra v řadě. Mužstvo bodově táhne především dvojice Bílý – Merta. Oba hráči jsou v TOP 5 kanadského bodování extraligy. Merta je se 7 brankami dokonce jejím nejlepším střelcem.

Most je v tabulce zatím na 7. místě se ziskem 10 bodů. V posledním utkání prohrál v Třinci 1:0. Pro jeho hráče však platí, že na domácím hřišti se scházejí přeci jenom v lepší sestavě, než obvykle cestují za svými soupeři. Most má navíc utkání v Letohradu k dobru. Z mosteckého kádru nikdo bodově nikterak nevyčnívá, mužstvo sází hodně na týmové pojetí. Nejlepším hráčem v kanadském bodování je Plachý, kterému ovšem patří celkově až 48. místo. Přesto Kovodemont do utkání určitě půjde s tím, že si bude chtít připsat další výhru do tabulky.

00:01

00:15
    Hosté šli do přečíslení 2/1, ale pískalo se protože jeden z hráčů Pardubic rozrazil po tvrdém střetu dvířka na trestnou lavici, kam zapadl.

01:22
    Hosté jsou aktivnější, tlačí se před Soukupa.

01:55
    První zákrok si připisuje i Stárek, který bezpečně pokryl slabou střelu od modré.

02:33
    Varníček čeřil vodu před brankou Východočechů.

03:11
    Domácí Bruštík dostává 2 minuty za hákování.

03:47
    Opakovaně pálil Krejčí, pokaždé nepřesně.

04:07
    Míček je v držení domácího gólmana, který přerušil tlak hostů.

04:47
    Zpoza modré to zkusil Mašík, ale jeho střela k Soukupovi neprošla.

05:32
    Most už je kompletní, ale Pardubice ho stále drží pod zámkem.

06:07
    Až teď přenesli domácí hru před Stárka.

06:36
    Důrazný Prokš vybojoval vhazování před Stárkem.

07:20
    Most teď na dlouhé vteřiny sevřel hosty před jejich brankou, ale nic z toho nakonec nebylo.

08:04
    Pardubice dostaly míček za domácí branku, ale v pásmu se udržet nedokázaly.

09:00
    Bruštík našel u tyčky skvěle Šulce, který mohl dostat Kovodemont do vedení, ale Stárek předvedl perfektní zákrok lapačkou.

09:58
    Hosté jou pod tlakem a faulují. Urbanec: 2 minuty za držení.

10:40
    Obrovská šance Jurčíka, který byl úplně sám před Stárkem, ale nastřelil ho pouze do ramena.

11:35
    Most hraje přesilovku dobře, nechybí šance, ale Stárek stále drží nulu.

11:55
    Novák trefuje zblízka břevno!

12:04
    Pardubice oslabení přežily, ale stálo je to hodně sil.

12:53
    Střelu Šulce pardubická obrana blokuje.

13:25
    Stárek se položil na palubovku a přitom odsunul svojí branku, přerušená hra.

14:02
    Po chybě Fialy zahrozili hosté, ale nic vážného.

14:29
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak to je šok pro domácí. Tvrdá rána PETRA FILIPA od modré končí v domácí brance 0:1. Asistence: Jan Bílý.

15:00

Most byl po většinu třetiny lepší, hlavně v přesilovce měl velké šance, přesto prohrává po střele Filipa v poslední minutě prvního dějství 0:1.

15:01

15:40
    Jurčíkovo nahození ze středního pásma bylo hodně nepřesné.

16:05
    Urbanec trefuje bekhendem stropní konstrukci.

17:00
    Bruštík to zkusil sám, neuspěl.

17:35
    Hulín úplně sám před Stárkem, kterého ale trefuje do hrudi.

17:55
    Posunutá branka Pardubic.

18:20
    Hosté 2/1, Merta toho nevyužil.

19:16
    Faltínovu chybu napravuje Soukup v brance.

19:56
    Čížek přitlačil na mantinel Mašíka, který se netváří moc spokojeně.

20:19
    Další zásah Stárka v brance hostů.

21:00
    Krajíček spadl na Mokříže, který se zvedá jenom velice těžce, ale vylučovat se nebude.

22:03
    Domácí se snaží o vyrovnání, ale to se zatím nedaří.

22:49
    Domácí tlačí Východočechy před Stárka, ale vyrovnání stále nepřichází.

23:25
    Gabriel našel od mantinelu před brankou MATOUŠE INGRŠTA, který po zemi překonává Soukupa 0:2. Asistence: Jan Gabriel.

24:11
    Most už je zase před Stárkem, ale prohrává už o dvě branky.

25:07
    Vhazování před brankou Pardubic, Most opětovně tlačí, ale ta produktivita je žalostná.

25:33
    Za hákování je vyloučen Bílý (PCE).

26:24
    Hosté dokáží pohodlně vyhazovat míčky, domácí tlak je neúčinný.

27:32
    Čížkovo nahození Stárek neudržel, ale Hulínovi dorážka nevyšla.