Ostrava – Příbram 0:1 (kon.) | Liberec – Slovácko 3:1 (kon.) | Brno – Jablonec 3:1 (kon.)
Jihlava – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Dukla Praha – Znojmo 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Třinec 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Slavia – Táborsko 6:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 1:1 (kon.)

Bohemians právě vstřelili branku!
    K penaltovému puntíku se postavil IVO MALINA a srovnal už zřejmě na konečných 2:2!

88
    Martin Kelbler dostává za nedovolený zákrok ještě navíc červenou kartu.

88
    Ve vápně Jihlavy došlo po rohovém kopu k faulu a Bohemians bude zahrávat pokutový kop!

88
    Hostujícím hráčů už nezbývá nic jiného než vydat všechny síly do útoku. Tak se také nyní děje.

85
    Bohemians mohla vzápětí odpovědět, z rychlého protiútoku ale míč nakonec letí mimo bránu.

83
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácím fotbalistům se sedm minut před přestávkou daří obrátit celý vývoj utkání na svoji stranu. BOJAN SPIRKOSKI se dostal v malém vápně k míči a nekompromisně poslal Jihlavu do vedení 2:1.

81
    Jihlava se s blížícím se koncem snaží strhnout výhru na svoji stranu, problémy ji ale dělá dobrá obrana Bohemians.

78
    Míč ale nakonec končí na kopačkách jednoho z hostujících obránců.

78
    Jihlava však zůstává aktivní a nyní si vybojovala další nebezpečnou situaci z přímého kopu.

76
    A došlo i na domácí zakončení! Střela však nakonec nezamířila mezi tři tyče.

76
    Nebezpečí pro hosty však ještě není zažehnáno, Jihlava totiž vybojovala rohový kop.

75
    Ty se nakonec dostali až k vápnu Bohemians, činit se tak musela hostující obrana, která nakonec svůj úkol zvládla.

74
    Už se znovu hraje, balón drží na svých kopačkách domácí hráči.

72
    Utkáním nám malinko začínají kouskovat fauly, jako třeba nyní, kdy jeden z hráčů zůstává ležet na trávníku.

69
    Hraj se zase kolem středového pole, kde oba týmy bojují o míč.

66
    Domácí fotbalisté se však rychle vrátili do útoku a už znovu zaváří obraně Bohemians.