Ostrava – Příbram 0:1 (kon.) | Liberec – Slovácko 3:1 (kon.) | Brno – Jablonec 3:1 (kon.)
Jihlava – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Dukla Praha – Znojmo 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Třinec 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Slavia – Táborsko 6:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:2 (1:1)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 27.10.2014, 13:00Juniorská liga

90
    Bohemians právě vstřelili branku!
    K penaltovému puntíku se postavil IVO MALINA a srovnal už zřejmě na konečných 2:2!

88
    Martin Kelbler dostává za nedovolený zákrok ještě navíc červenou kartu.

88
    Ve vápně Jihlavy došlo po rohovém kopu k faulu a Bohemians bude zahrávat pokutový kop!

83
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácím fotbalistům se sedm minut před přestávkou daří obrátit celý vývoj utkání na svoji stranu. BOJAN SPIRKOSKI se dostal v malém vápně k míči a nekompromisně poslal Jihlavu do vedení 2:1.

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Pedro, přichází Kryštůfek.

44
    Jihlavě se to daří! Hned za dvě minuty odpovídá na vedoucí branku Jihlava. Z velkého vápna vyrovnává MARTIN KELBLER a stav je tak 1:1!

42
    Bohemians využívá svůj tlak ke konci utkání a přeměňuje ho ve vedoucí branku zápasu! RADEK ŽALOUDEK se ve střední vzdálenosti dostal k míč a střelou z poza vápna nedal domácímu brankáři šanci. Hosté tak vedou 0:1.