Omsk – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Toljatti 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – Jokerit 1:3 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Atlant – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)
Záhřeb – Novokuzněck 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Salavat Julajev Ufa
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Středa 29.10.2014, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (17:49:32)

Československá stopa:

Jan Bulis (CLJ): 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:49
    Martin Růžička (CLJ): 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:06

Čeljabinsk vítězí po samostatných nájezdech a získává dva body na ledě Ufy, která si připisuje čtvrtou porážku v řadě. Rozhodující nájezd proměnil Dmitrij Pestunov.

3. série
    1:2
    Garnett si poradil se střelou Zubareva a hosté se mohou radovat!
    Dmitrij PESTUNOV - 2:3

3. série
    1:2
    DMITRIJ PESTUNOV si dobře položil Garnetta a bekhendem zasunul kotouč do branky!

2. série
    1:1
    Hartikainen zkusil vystřelit, ale Garnett jeho pokus vyrazil.

2. série
    1:1
    CLJ: Chistov neproměňuje – 1:1.

1. série
    1:1
    Kajgorodov překonal Garnetta střelou nad rameno a srovnává na 1:1.

1. série
    0:1
    Růžička předvedl povedený bekhendový blafák a překonal Sochatského!

Jako první se na nájezd chystá hostující Martin Růžička.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení o vítězi nerozhodlo, takže nás po úpravě ledové plochy čekají samostatné nájezdy, jejichž vítěz si z dnešního utkání odnese dva body.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Domácí se ještě v samém závěru prodloužení snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

63:32
    Sjomin zpoza branky nedokázal ohrozit Garnetta.

62:48
    Kolcov se ocitl s pukem ve střelecké pozici, dlouho si připravoval střelu, ale nakonec napálil puk přímo do Garnetta.

62:11
    Hosté jsou v prodloužení aktivnější než na konci třetí třetiny.

60:54
    Piganovič (CLJ) nahodil kotouč na Sochatského, který bez potíží zasáhl.

60:05
    Vylučovat se nakonec nebude a hra pokračuje.

60:05
    Makarov schytal úder hokejkou do obličeje a hra je nyní přerušena. Zatím není jisté, zda budou rozhodčí vylučovat.

60:01

Ve třetí třetině padlo na každé straně po jednom gólu a za stavu 2:2 dospělo utkání do prodloužení. Pokud se po pěti minutách hry ani jeden z týmů neprosadí, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Hosté vyhráli vhazování a okamžitě poslali kotouč ven z pásma.

59:42
    Hostující trenér si vyžádal oddechový čas.

59:42
    Zakázané uvolnění Čeljabinsku. Ufa je v závěru zápasu jednoznačně aktivnějším týmem.

58:47
    Nyní však hosté dostali na chvíli puk ze své třetiny a mohou prostřídat.

58:25
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Ufa operuje s pukem v útočném pásmu.

57:33
    Garnett vyrazil kotouč jen ke Kajgorodovi, který z dorážky přestřelil branku!

57:23
    Domácí si v druhé polovině přesilovky vytvořili velký tlak, ale gól z toho nakonec nevzešel a Kondraťjev se vrací na led.

56:49
    Po pěkné kombinaci se k puku dostal Pihlström, jehož ránu vyráží Garnett mimo branku.

55:52
    Garnett se dostal pod palbu, ale hosté nakonec dostávají kotouč z pásma.

55:23
    Maxim Kondraťjev vyhodil kotouč přes mantinel a dostává za to dvouminutový trest. Další příležitost pro Ufu!

55:17
    Toluzakov se vrací zpátky na led.

55:14
    Domácím se přesilovka dlouho vůbec nedařila, jelikož hosté opakovaně dokázali vyhazovat puk z pásma a větší tlak přišel až v samém závěru početní výhody Ufy.

53:17
    Filipp Toluzakov (CLJ) – dvě minuty za sekání.

52:03
    Domácí se nechtějí spokojit pouze s vyrovnávací brankou a nyní hodně zatlačili svého soupeře.
    Teemu HARTIKAINEN - 2:2

50:21
    Ufa právě vstřelila branku!
    Makarov vyhrál vhazování na Dubrovského, který okamžitě vypálil a Garnett kotouč vyrazil jen před branku, kde se z dorážky prosadil TEEMU HARTIKAINEN. Asistence: Jegor Dubrovskij, Dmitrij Makarov.

50:18
    Zakázané uvolnění teď pro změnu na straně hostů.

49:20
    Hosté teď dobře napadají domácí rozehrávku a Ufa zahrává zakázané uvolnění.

48:57
    Hosté zapomněli kotouč za vlastní brankou, čehož využil Pihlström, který přihrál do šance Skačkovovi, ale ten zblízka přestřelil Garnettovu branku!

48:25
    Na řadě je nyní krátká komerční pauza.
    Deron QUINT - 1:2

47:14
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Nenápadná akce končí vedoucím gólem Čeljabinsku! Zavaruchin zavezl puk za domácí branku, zpoza které přihrál do levého kruhu DERONU QUINTOVI, jehož povedená rána do horního rohu brány končí za zády Sochatského. Asistence: Alexej Zavaruchin, Semjon Kokujov.

46:37
    Ufa se snaží napadat hostující rozehrávku hodně vysoko a Čeljabinsk poslední dobou celkem snadno přichází o kotouče.

45:31
    Hosté se rychle dostali do útočného pásma, kde Pestunov hledal najíždějícího Růžičku, který se však nakonec v mezikruží nedostal ke střele.

44:20
    Garnett teď riskantně vyjel mimo branku, jenže se nakonec nedostal k puku a domácí se málem dostali k zakončení do prázdné brány!

43:45
    Nakonec se ale domácí dostali do pásma, kde dlouho kombinovali, avšak bez střeleckého zakončení.

42:37
    Čtvrtá formace Ufy teď rozehrává hodně rozvážně a zatím se moc nežene dopředu.

41:32
    Růžička dobře vypálil na Sochatského, která jeho pokus vyrazil ramenem nad branku.

41:17
    Duborvskij (UFA) si vyjížděl zpoza branky a chystal se zakončit, ale jeden z obránců ho rázně obral o kotouč.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli opět jednu branku, když se ve 27. minutě prosadili hosté při přesilové hře a stav je tedy po 40 minutách nerozhodný 1:1. Uvidíme, za se rozhodne ve třetí části, která začne přibližně v 16:40.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:33
    Chistov se vrací na led.

38:45
    Heikkinen pálil od modré, ale Garnett byl pozorný a podržením kotouče nyní přerušuje hru.

38:00
    Hosté dostali kotouč pryč ze svého pásma.

37:33
    Přesilovka pro domácí! Stanislav Chistov si odsedí dvě minuty za sekání.

36:58
    Ufa si vytvořila dobrý tlak, ale nyní se sama vyhnala z útočné třetiny.

35:47
    Lekomcev (UFA) teď dostal dobrou přihrávku, po níž se naznačením střely zbavil jednoho obránce a následně vypálil na Garnetta, který zasáhl ramenem.

34:32
    Velký tlak před Garnettovou brankou! Hostující brankář měl teď opravdu napilno a nebezpečí před svou brankou nakonec uklidňuje zalehnutím kotouče.

33:19
    Domácí hrají v plném počtu.

32:48
    Ufa zvládá toto oslabení velmi dobře. Kolcov teď dokonce vyvezl puk za polovinu, odkud se poté vrátil zpátky do svého pásma, čímž našetřil spoustu času.

31:31
    Hosté se hned na začátku přesilovky připravili vlastní chybou o útočné pásmo.

31:19
    Přesilová hra pro hosty. Alexandr Kutuzov dostává dvě minuty za hákování.

30:04
    Odražený kotouč se dostal k Vasilčekovi (CLJ), s jehož ranou si Sochatskij poradil.

29:02
    Po přerušení hry přichází krátká komerční přestávka.

28:11
    Hostující tým je vyrovnávacím gólem evidentně povzbuzen a v tuto chvíli je aktivnější směrem dopředu.
    Maxim KONDRAŤJEV - 1:1

26:31
    Hosté vyrovnávají přesilovkovým gólem! Vitalji Atjušov dostal přihrávku na modrou čáru, odkud vypálil a kotouč cestou do branky změnil směr po teči MAXIMA KONDRAŤJEVA, na níž Sochatskij neměl šanci zareagovat. Asistence: Vitalij Atjušov, Dmitrij Pestunov.

25:47
    Ufa dokázal dvakrát vyvést kotouč pryč z pásma a přesilovka hostů se rychlé krátí.

24:56
    Katičev (CLJ) dobře vypálil, ale Sochatskij vyráží kotouč.

24:29
    Dobrovskij (UFA) byl přistrčen soupeřem, načež zavadil o hostujícího brankáře a rozhodčí mu uděluje menší trest za nedovolené bránění.

24:08
    Tlak Ufy v útočném pásmu pokračuje. Hosté se teď dlouho nemohou dostat ke kotouči.

23:24
    Slepyšev obkroužil s pukem kolem hostující branky, ale poté zakončil pouze do betonu připraveného Garnetta.

23:05
    Ufa teď uzamkla soupeře v jeho obranném pásmu.

22:21
    Pihlström si málem dokázal s pukem nabruslit od mantinelu až před branku, ale hostující obrana mu nakonec vypíchla kotouč.

21:57
    Zakázané uvolnění Ufy.

21:42
    Traktor aktivně napadá rozehrávku Ufy už v jejím obranném pásmu a domácí s tím mají v úvodu druhé třetiny celkem potíže.

20:51
    Hosté zachytili rozehrávku Ufy a ke střele se vzápětí dostal Kokujov, který však pálil mimo branku.

20:01

První třetina je za námi. Jediný gól zatím vstřelil v 15. minutě Kulda, díky němuž odchází domácí do šaten s vedením 1:0. Druhá třetina začne přibližně v 15:50.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:44
    Druhá formace Ufy dělá ještě v závěru třetiny velké potíže obraně Čeljabinsku.

19:21
    Sražená střela končí pouze na mantinelu za domácí brankou.

18:54
    Sochatskij musel po delší době zasahovat a vhazovat se bude v obranném pásmu Ufy.

18:19
    Ani Ufa se v přesilovce neprosadila a Chistov je zpátky na ledě.

18:05
    Další úspěšné vyhození kotouče od Čeljabinsku.

17:33
    Ufa se dlouho držela v útočném pásmu, ale nyní se hostům konečně podařilo vyhodit kotouč.

16:47
    Višněvského střelu vyráží Garnett k mantinelu. Ufa zůstává v náporu.

16:19
    Stanislav Chistov (CLJ) dostává menší trest za hákování a přesilovou hru si dnes poprvé vyzkouší i domácí.
    Arturs KULDA - 1:0

14:18
    Kajgorodov dlouho vymýšlel u pravého kruhu, co s pukem, a nakonec přihrál na modrou ARTURSU KULDOVI, který umístil svou přízemní ránu přesně k tyči, na což Garnett nestihl zareagovat. Velký podíl má na gólu Pihlström, který hostujícímu brankáři překážel ve výhledu. Asistence: Alexej Kajgorodov, Antti Pihlström.

13:37
    Pihlström (UFA) dobře vypálil a Garnett měl s jeho střelou velké potíže!

13:02
    Ani druhou přesilovku hosté nevyužívají. Sjomin je zpátky ve hře.

12:40
    Glinkin se prokličkoval do mezikruží, odkud střelou prověřil Sochatského, který musel o chvíli později zasahovat i proti Kondraťjevově střele od modré.

11:55
    Hosté si vytvořili tlak v útočném pásmu, ale Ufa nyní dokázala vyhodit kotouč.

11:02
    Další přesilovka pro Čeljabinsk – dvě minuty si za sekání odsedí Dmitrij Sjomin.

10:06
    Od pravého mantinelu se v útočném pásmu snažil před branku prokličkovat Hartikainen (UFA), kterého však jeden z obránců rázně odstavil od kotouče.

09:11
    Višněvskij (UFA) prověřil přízemní ranou Garnetta, který zasáhl betonem.

08:12
    Chlystov se vrací zpátky na led.

07:41
    Na konci parádní kombinace na jeden dotek se ocitl Kondratěv, který pálil z dobré pozice v mezikruží pouze do brankáře Sochatského!

06:12
    Po komerční přestávce následuje první přesilová hra. Dvě minuty za hákování si odsedí domácí Denis Chlystov.

05:45
    Panov (CLJ) se málem dostal do dobré šance, ale v obraně dobře zakročil Kutuzov, který se před vlastní brankou zmocnil kotouče.

04:47
    Ufa sice nemá problémy s přechodem do pásma, ale tam se jí zatím příliš nedaří dostávat do dobrých pozic. Hostující obrana pracuje ve vlastním pásmu dobře.

03:59
    Hosté nakonec dostali kotouč z pásma, ale Ufa už je po chvíli opět v útoku.

02:35
    Ufa se teď usadila v útočné pásmu, ale zatím se ke střele nedostává.

01:25
    Po střele Kokujova měl poprvé práci i domácí brankář Sochatskij, který má puk v lapačce.

00:41
    První střelu na branku měl na svědomí domácí Makarov. Garnett po úspěšném zákroku schoval kotouč do výstroje a přerušuje hru.

00:01

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Heikkinen, Višněvskij, Kutuzov, Zubarev, Kolcov, Kulda, Setdikov, Lekomcev – Chlystov, Sjomin, Tolpeko – Dubrovskij, Makarov, Hartikainen – Skačkov, Kajgorodov, Pihlström – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev

Traktor Čeljabinsk: Garnett – Katičev, Quint, Piganovič, Borodkin, Vasilčenko, Atjušov, Kondratěv, Chlystov – Panov, Bulis, Chistov – Kokujov, Zavaruchin, Glinkin – Penkovskij, Pestunov, Růžička – Toluzakov, Sajustov, Jerofejev

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Jevgenij Romaško – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny hokejové příznivce! Salavat Julajev Ufa dnes přivítá na svém stadionu Traktor Čeljabinsk v souboji dvou týmů z Východní konference KHL. V tabulce konference jsou na tom lépe domácí, kterým momentálně patří s 36 body čtvrtá pozice. Traktor se nyní pohybuje na hraně postupové osmičky a v tuto chvíli je s 23 body devátý o skóre za Vladivostokem a Novosibirskem. Papírovým favoritem je Ufa, která však poslední tři zápasy v řadě prohrála, což naznačuje, že není zrovna v nejlepší formě. Zápas můžete sledovat od 15:00 prostřednictvím našeho textového online přenosu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 15. Kulda (Kajgorodov, Pihlström), 51. Hartikainen (Dubrovskij, Makarov) – 27. Kondraťjev (Atjušov, Pestunov), 48. Quint (Zavaruchin, Kokujov), rozh. náj. Pestunov