Omsk – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Toljatti 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – Jokerit 1:3 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Atlant – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)

53:17
    Filipp Toluzakov (CLJ) – dvě minuty za sekání.

37:33
    Přesilovka pro domácí! Stanislav Chistov si odsedí dvě minuty za sekání.

31:19
    Přesilová hra pro hosty. Alexandr Kutuzov dostává dvě minuty za hákování.

24:29
    Dobrovskij (UFA) byl přistrčen soupeřem, načež zavadil o hostujícího brankáře a rozhodčí mu uděluje menší trest za nedovolené bránění.

16:19
    Stanislav Chistov (CLJ) dostává menší trest za hákování a přesilovou hru si dnes poprvé vyzkouší i domácí.

11:02
    Další přesilovka pro Čeljabinsk – dvě minuty si za sekání odsedí Dmitrij Sjomin.

06:12
    Po komerční přestávce následuje první přesilová hra. Dvě minuty za hákování si odsedí domácí Denis Chlystov.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 15. Kulda (Kajgorodov, Pihlström), 51. Hartikainen (Dubrovskij, Makarov) – 27. Kondraťjev (Atjušov, Pestunov), 48. Quint (Zavaruchin, Kokujov), rozh. náj. Pestunov

1:2   Zubarev (UFA)

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Heikkinen, Višněvskij, Kutuzov, Zubarev, Kolcov, Kulda, Setdikov, Lekomcev – Chlystov, Sjomin, Tolpeko – Dubrovskij, Makarov, Hartikainen – Skačkov, Kajgorodov, Pihlström – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev
    Traktor Čeljabinsk: Garnett – Katičev, Quint, Piganovič, Borodkin, Vasilčenko, Atjušov, Kondraťjev, Chlystov – Panov, Bulis, Chistov – Kokujov, Zavaruchin, Glinkin – Penkovskij, Pestunov, Růžička – Toluzakov, Sajustov, Jerofejev

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Jevgenij Romaško – Eduard Metalnikov, Alexandr Sirotkin