Zlín – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Kladno 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:6 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Berani Zlín
2:3 (2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 30.10.2014, 15:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Ode mne je to dnes vše, přeji vám pěkný zbytek dne. (17:28:50)

Zápas svým gólem načal hned po dvanácti vteřinách domácí Dalajka. V 5. minutě vyrovnal Procházka a ve 14. minutě dostal hosty do vedení Pipek. Za tři minuty ale srovnal Matula a tento stav vydržel i po odehraných 65 minutách. V samostatných nájezdech se prosadil jako jediný Chvojka a zařídil tak Pardubicím bonusový bod.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
    Autorem vítězné branky je RADOVAN CHVOJKA.

3. série
    0:1
    Matula musel dát ale místo mezi Vejmelkovými betony nenašel.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové nastavení nerozhodlo o majiteli bonusového bodu, uvidíme tak samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Hořanského rána se odrazila od zadního plexiskla do brankoviště Vejmelky.

64:00
    Voženílek ostře vypálil, za jeho střelou do zadního mantinelu se Haloda jen ohlídl.

63:08
    Voženílek po střele neubrzdil a skončil v Halodově brance. Vhazování ve středním pásmu.

62:45
    Vejmelka vystartoval pro puk a byl u něj rychleji než Stránský.

62:10
    I Pardubice se dostávají do útočného pásma a Haloda musel zasahovat.

61:30
    Hrazdira trefil síťku po střele z otočky jen zvenčí.

61:00
    Stuchlíkova dělovka jen těsně minula Vejmelkovu bránu.

60:30
    Hlaváč mohl střílet do polo prázdné brány, ale nahrávka na něj nedoputovala.

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 2:2. Góly padali jen v první části. Před námi je prodloužení, které začne za tři minuty.

60:00

59:40
    Puk ve středním pásmu.

59:24
    Ofsajd Východočechů.

59:00
    Voženílek vystihl rozehrávku beranů, Haloda ale gólu zabránil.

58:17
    Po zákroku domácího muže v masce mají Pardubičtí buly v útočném pásmu.

58:00
    Žabčíkova skrytá rána skončila v ochranné síti.

57:35
    Lehký pokus Krajňáka si Haloda pohlídal.

57:00
    Stuchlíkovu střelu tečoval šikovně Matula, puk do sítě ale nedostal.

56:20
    Úmyslný ofsajd hostí.

55:30
    Ve třetí části mají brankáři oddech, pomalu ale jistě se nám blíží prodloužení.

54:40
    na jedné straně Voženílkův, na druhé Hlaváčův pokus změnu stavu nepřinesl.

53:58
    Zakázané uvolnění hostů.

53:00
    Hořanského rána skončila v ochranné síti.

52:10
    Procházkova střela jen těsně minula Halodovu svatyni.

51:25
    Na potřetí se podařilo vhodit buly bez následného hvizdu sudího pro přikopnutí kotouče.

50:50
    Vyhození přes všechny čáry Pojišťováků.

50:10
    Hlaváč udělal Vejmelkovi kličku, ten ale puk dokázal vytěsnit špičkou betonu.

49:25
    Hra ve třetí třetině působí velice ospale.

48:30
    Hrazdira přiťukával Zarembovi, ten ale jeho výzvu k úniku nezvládl zpracovat.

47:55
    Ščotka probruslil celou zlínskou obranu, ale nakonec před zakončením stejně o puk přišel.

47:12
    A další vyhození ševců přes všechny čáry.

47:00
    Zakázané uvolnění domácích.

46:35
    Hra se udržuje ve stylu nahození jednoho mužstva a druhého mužstva.

45:55
    Dalajkova střela vypadla Vejmelkovi z náručí a jeho obránci vyhazují na icing.

45:20
    Ta samá situace na druhé straně.

44:51
    Po akci ševců se Pojišťováci osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

43:50
    Hrazdira zavezl puk do útočné třetiny, ale tam Zlín dlouho nepobyl.

43:15
    Haloda si poradil s nebezpečným pokusem Hlaváčka.

42:46
    Nyní zase zakázané uvolnění na druhé straně.

42:17
    Icing hostů. Buly po levici Vejmelky.

41:45
    Kysela svým bekhendovým pokusem tři tyče minul.

41:05
    Krajčík se zjevil sám před bránou, jeho střelu ale Haloda vyráží.

40:20
    Matula při průniku do útočného pásma ztratil puk.

40:01

Po bohaté první třetině na góly jsme viděli druhou třetinu bohatou na trestné minuty, kterých bylo za druhou dvacetiminutovku 28. Stav je nerozhodný 2:2, v jistě zajímavé třetí části se rozhodne o bodech.

40:00

39:54
    Úmyslný ofsajd hostů dává beranům ještě díky buly v útočném pásmu poslední možnost ve druhé třetině na skórování.

39:20
    Stránský za bránou vybojoval puk a nahrával na volného Hladiše, ten ale promáchl.

38:40
    Matula s ocitl Vejmelkovi tváří v tvář, jeho pokus nakonec pardubický brankář vyráží.

37:40
    Zlínská špatná rozehrávka dovolila Pardubicím se usídlit v útočném pásmu.

37:00
    Puk končí v hledišti, vhazuje se ve středovém kruhu.

36:30
    Buly po pravici Vejmelky.

35:49

35:40
    Pokus Dalajky i Žabčíka zblokován.

35:05
    Stuchlíkovi se střela nepodařila a tak Vejmelka neměl problém puk chytit.

34:35
    Hrazidra nahozením z dálky získal buly v útočném pásmu.

34:15
    Pipkova rána z mezikruží skončila v Halodově lapačce.

33:49
    Na 2+10 minut odchází na trestnou lavici Voženílek (PCE) za úder do oblasti hlavy a krku. Pardubický útočník najel do zlínského brankáře a tomu z ataku odletěla helma až na kruh.

33:00
    Zlínský brankář uklouzl v brankovišti a jen stěží chytal střelu Procházky.

32:25
    Hrazdira s Hlaváčem unikli a jediného obránce, první jmenovaný zkusil střelu mezi betony, tam se ale místečko nenašlo.

31:40
    Postavení útočícího hráče v Halodově brankovišti, buly ve středním pásmu.

31:00
    Rychlí přechod ČSOB do pásma zastavila nepřesná nahrávka.

30:25

29:49
    Zlín je ve čtyřech.

29:30
    Haloda vyráží a následně chytá Ščotkův pokus.

29:00
    Trojice domácích zatím zblokovala všechny tři pokusy.

28:25
    Zlín bude minutu a 24 sekund ve třech!

28:25
    Na 2+10 minut je vyloučen Andrýsek (ZLN) za zásah do oblasti hlavy a krku.

28:25
    Odplata se nevyplácí. Teď zase po ataku Andrýska zůstává na ledě ležet jeden z Pojišťováků.

27:49
    Za podražení je vyloučen Haničinec (ZLN).

27:49
    Po tvrdém střetu u mantinelu zůstává na ledě ležet Stuchlík. Nakonec odjíždí za podpory několika spoluhráčů na střídačku.

27:00
    Hořanského dělovka se od horní tyče odrazila do ochranné sítě.

26:15
    Ofsajd hostů zastavil téměř šestiminutovou pasáž bez přerušení.

25:30
    Nedbalova rána letěla mimo bránu a Zlín vyhazuje přesně na bránu soupeře.

24:55
    Pardubičtí jsou sice v útočném pásmu, ale důraz domácích jim nedovoluje vytvořit si příležitost.

24:15
    První Halodův zákrok ve druhé části je proti Bažantově ráně.

23:20
    Kobylík měl před sebou odkrytou bránu, ale střela mu vůbec nevyšla a puk bránu přeletěl.

22:21

21:40
    Hrazdirův pokus končí ve Vejmelkově lapačce.

21:00
    Matula, Žabčík či Dalajka se pokoušeli prostřelit Vejmelku, ten ale zatím drží stav 2:2.

20:21
    Za hákování dostává 2 minuty posezení na trestné lavici Chvojka (PCE).

20:01

První třetina bohatá na góly končí nerozhodně 2:2. Ani jeden z brankářů zatím neexceluje a tak vidíme gólové hody. Stav je zaslouženě vyrovnaný. Uvidíme co přinese druhá část hry.

20:00

19:46
    Hosté zavezli puk do útočné třetiny, ale za brankou o něj přicházejí.

18:57
    Ščotka se kličkovanou snažil projít přes tři hráče, to se mu ale samozřejmě nepodařilo.

17:49
    Matula si hodil puk před obránce a snažil se ho přesprintovat, u puku byl však dřív gólman hostí a poslal kotouč do středního pásma.

17:16
    Zlín má momentálně více ze hry. Bude se vhazovat před bránou Vejmelky.

16:46
    Zlín právě vstřelil branku!
    DOMINIK MATULA projel do útočné třetiny, dostal se ke střele z kruhu a puk od tyčku Vejmelkovi brány poslal do sítě. Asistence: Jakub Sirota.

16:25
    Střela od modré, Haloda ji vyráží a Pipek se dostává k dorážce, která však končí na ruce ležícího Halody.

15:47
    Střela od mantinelu z hole zlínského hráče končí mimo branku.

14:51
    Nepřesnosti na obou stranách, ani jeden z týmu se momentálně nedokáže udržet v útočném pásmu.

13:56
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté využívají další přesilovou hru. Pardubice svého soupeře dostali pod tlak, Nedbal nahodil puk od modré a před Halodu se k teči dostal TOMÁŠ PIPEK, jenž usměrnil kotouč do sítě. Asistence: Karel Nedbal, Radek Velinský.

13:25
    Kobylík po dlouhém obléhání zlínské klece dostává puk do bezpečí.

12:37
    Zlínu se povedlo vyhodit kotouč do bezpečí.

12:06
    Znova se vylučuje. Hladiš (ZLN) si jde odsedět dvě minuty za sekání.

11:24
    Kužílek natáhl na modré ke střele, kterou Vejmelka vyrazil nad bránu.

10:54
    Pardubice přečkaly i další oslabení a jsou v plném počtu.

10:36
    Zlínští nepřesně rozehráli a kotouč směřuje na zakázané uvolnění.

10:19
    Voženílek dobře napadal a dostal se i ke střele, která však šla nad.

09:29
    Hosté se po sevření v útočné třetině konečně osvobozují a vyhazují puk až za bránu Halody.

08:51
    Dvě minuty za hrubost si odpyká pardubický Ščotka.

08:29
    Žabčík se dostal do dobré střelecké pozice mezi kruhy, ale trefil jen rameno připraveného Vejmelky, který puk drží ve své rukavici.

07:47
    Hlaváček pronikl podél mantinelu až do blízkosti Halody, ten jeho střelu schoval mezi betony.

06:54
    Puk byl po střele pardubického útočníka ztečován do ochranné sítě, bude se tedy vhazovat u branky zlínského brankáře.

06:27
    Procházka vyslal dělovku, ale ještě ze středního pásma. S takovou dalekonosnou střelou si tak Haloda bez větších potíží poradil.

05:33
    Zakázané uvolnění Pardubic. Buly po pravici Vejmelky.

04:45
    Přesilovka využita a máme srovnáno. Krajňák přihrál přes šířku kluziště na kruh, odkud z první vypálil MICHAL PROCHÁZKA a procedil puk mezi betony Halody. Asistence: Martin Krajňák, Daniel Voženílek.

04:20
    Hosté kombinují v útočné třetině.

03:38
    Máme tady další vyloučení, tentokrát ale na straně Zlína. Za sekání si odpyká dvě minuty Dominik Matula.

02:45
    Hosté se v oslabení v pohodě ubránil. Zlín ani nevystřelil na branku.

02:13
    Domácím se přesilovka vůbec nedaří, opět jsou venku z pásma.

01:42
    Opět jde puk přes všechny čáry a Zlín tak rozjíždí nový útok.

01:16
    Pardubice vyhazují až za bránu Halody.

00:44
    Je tady i první vyloučení utkání. Na trestnou usedl hostující Voženílek za sekání.

00:12
    To je začátek. První střela na branku a první gól utkání. PATRIK DALAJKA vystřelil z kruhu na Vejmelku a tomu propadl puk až do brány. Bez asistence.

00:01

Máme tady nějaké menší zdržení. Rozhodčí něco kontrovali u střídačky Pardubic, poté se oba týmy zvedly a krouží po ledě. Hlavní sudí něco řeší s trenéry hostí.

PSG Zlín: Haloda (Čáp) – Andrýsek, Kužílek, Žabčík, Kobylík, Sirota, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Gago, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš, Hrazdíra.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha, Franc, Bažant, Adam, Nedbal, Ščotka – Procházka, Barkóci, Chvojka, Havrda, Velinský, Hlaváček, Voženílek, Pipek, Kysela, Krajňák

Rozhodčí: Hradil – Smilek, Wesley.

Sportu zdar a hokeji zvlášť. Dnešní duel extraligy juniorů nabídne souboj mezi PSG Zlín a HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Ševci vypadli z postupové osmičky týmů a tak by dnes potřebovali zase zabrat. Zlínu patří 9. místo v tabulce, když v jednadvaceti zápasech dokázali nasbírat třiatřicet bodů. Tým táhne nejproduktivnější hráč soutěže a zároveň nejlepší nahrávač Dominik Matula.

Pardubicím patří 6. místo. Za jednadvacet utkání dokázali východočeši získat sedmatřicet bodů. Z venkovních duelů Pardubice vytěžily sedmnáct bodů v jedenácti duelech. Za což jim v tomto ohledu patří 5. místo v tabulce. Získají nějaké body i dnes?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Sedláček

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 1. Dalajka, 17. Matula (Sirota) – 5. Procházka (Krajňák, Voženílek), 14. Pipek (Nedbal, Velinský), rozh. náj. Chvojka