Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | New Jersey – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)
Vancouver – Montreal 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Anaheim Ducks
Pátek 31.10.2014, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

59:11
    Barren Jackman (STL) ještě dostává dvě minuty za držení protihráče. Anaheim tedy bude v šesti proti čtyřem.

50:09
    Přesilovka Anaheimu je navíc ukončena předčasně, protože na ledě bylo hned šest bruslařů v bílých dresech, a Ducks tak dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Corry Perry (ANA).

48:44
    Bruce Boedreau (ANA) cítí jednu z posledních šancí pro svůj tým, a raději si tak bere oddechový čas.

48:44
    Jay Bouwmeester (STL) však vyhodil touš z obranného pásma až do hlediště, a dostává tak dvě minuty za zdržování hry. Anaheim tedy bude hrát dvacet vteřin proti třem.

47:04
    Dmitrij Jaškin (STL) však vzápětí dostává dvě minuty za držení protihráče, protože v obranném pásmu Ducks přidržel Getzlafa. Blues se dnes zatím dopouští jen útočných faulů.

31:57
    Nate Thompson (ANA) však o pár okamžiků později zasáhl právě Tarasenka kolenem, a dostává tak dvou minutový pobyt na trestné lavici.

21:06
    Jori Lehtera (STL) však podrazil Perryho v obranném pásmu Ducks, a tak útočník St. Louis dostává dvě minuty. Anaheim tedy bude hrát svou první přesilovou hru v utkání.

18:08
    Jenže Rickard Rackell (ANA) následně fauloval za bránou Blues, a posedí si tak dvě minuty na trestné lavici.