Omsk – Toljatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižněkamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Atlant – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Amur Chabarovsk
Pátek 31.10.2014, 19:30 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

To je ode mě pro dnešek vše, užijte si páteční noc i celý víkend. (21:56:49)

Rastislav Špirko – 0 bodů, 0 střel, čas na ledě – 21:31

Kdyby hokejisté Slovanu hráli jako v posledních pěti minutách, výsledek dnešního zápasu by byl zřejmě úplně jiný. Jenomže nestalo se tak. Hráči Chabarovsku dnes působili výborně směrem dozadu a rovněž byli velmi efektivní směrem dopředu. Slovenský klub dnes "popravili" Slováci v dresu Chabarovsku. O vítěznou branku zápasu se postaral ve 25. minutě nejproduktivnější hráč Slovanu v minulé sezoně Michel Miklík. Ve 48. minutě se trefil i Marcel Haščák.

60:00

59:45
    Sersenovu ránu Murygin vychytal.

59:06
    Tičar pálil od modré čáry těsně mimo!

58:31
    Domácí to zkouší v šestí, Janus odjel na střídačku.
    Mario LUNTER - 1:3

58:16
    Slovan právě vstřelil branku!
    Domácím se bude dnes přece jen o trochu lépe spát. O čestnou branku se postaral MARIO LUNTER, který se dostal ke zblokovanému pokusu Tičara a z levého kruhu trefil švihem šibenici hostující brány. Asistence. Rok Tičar.

57:11
    Surový to zkusil individuálně, jeho zoufalý pokus z malého úhlu, který ani nemířil mezi tři tyče nejlépe dokumentuje dnešní výkon Slovanu.

56:33
    Sersen vypálil od modré čáry, Murygin vyrazil jeho pokus betonem.

56:01
    Domácí se ještě snaží potěšit své fanoušky alespoň čestným gólem, Baranka vypálil jen na zadní mantinel.

55:04
    Komu není přáno, tomu není dáno. Nyní Vondrka pálil z pravého kruhu a trefil pouze tyčku, následně se v situaci zavčasu zorientoval Murygin, jenž bleskurychle ukryl odražený kotouč lapačkou.

54:10
    Rachůnek se zčistajasna dostal do velmi dobré palebné pozice před bránou, trefil jen Murygina, který dnes chytá jeden ze svých nejlepších zápasů v sezoně.

53:40
    Nyní už se zápas víceméně jen dohrává, Amur hraje velmi efektivně a kontroluje hru.

52:26
    Hosté hrají v plném počtu.

51:49
    Foster zlomil při pokusu o ránu hokejku a připravil své mužstvo o pásmo.

51:30
    Netík dvakrát razantně vypálil od modré čáry, jednou jej vychytal Murygin, podruhé český útočník ani netrefil hostující svatyni.

51:11
    Za katr odjeli strávit následné dvě minuty Alexander Rjazancev i Milan Bartovič.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 59. Lunter (Tičar) – 6. Niinimäki (Orlov), 25. Miklík (Rjazancev, Taimi), 48. Haščák (Fisenko, Lugin)

HC Slovan Bratislava: Janus – (Backlund) – Baranka, Sersen (A), Sigalet, Foster, Mihalik, Štajnoch, Brejčák – Bartovič (C), Surový (A), Hudáček – Vondrka, Nedorost, Netík – Rachůnek, Tičar, Jeglič – Lunter, Bližňák, Šťastný
    Amur Chabarovsk: Murygin (Bolšakov) – Terjajev, Taimi, Kurbatov, Rjazancev, Peretjagin, Ježov (A), Jakovlev, Rybnickij – Miklík, Špirko, Tarasov (C) – Lugin (A), Fisenko, Haščák – Orlov, Niinimäki, Kopienko – Abramov, Litovčenko, Železnov

Rozhodčí: Kiselov, Ščeňov – Gordenko, Tomilov