Omsk – Toljatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižněkamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Atlant – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:4 (kon.)

Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Tak toto byl poslední hřebíček do rakve hostujícího celku. Kartajev se dostal do úniku po pravé straně kluziště, poté přihrál na druhou stranu úplně volnému Konkovovi ten vystřelil z obrovského úhlu, ale jeho střela se odrazila od tyčky přímo na hůl JEGORA KORŠKOVA a ten zvyšuje stav utkání už na 4:1. Asistence : Vladislav Kartajev, Sergej Konkov

55:50
    Nepřesná přihrávka jednoho z domácích obránců. Svou přihrávku namířil přímo na hůl Sčastlivyje, ale toho fantastickým zákrokem vychytal Kolesnik!
    Jegor AVERIN - 3:1

53:40
    JEGOR AVERIN dostal milimetrový pas na brankoviště zpoza hostující branky od Plotnikova a zvyšuje stav utkání na 3:1. Asistence : Sergej Plotnikov, Daniil Apalkov

53:08
    A ihned se bude vylučovat také na hostující straně. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Cibulskis.

52:30
    Meija se dostal s pukem až do mezikruží nikým neatakován, poté vystřelil ale jen těsně vedle pravé tyče Kolesnikovi branky.

51:18
    V oslabení se do úniku dva na jednoho dostali Korškov a Konkov, prvně zmiňovaný puk přihrál Konkovovi ale ten přestřeluje branku.

50:52
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává domácí hráč Plotnikov.

46:13
    K Plattovi se z ničeho nic dostal kotouč v útočné třetině hostujících, ten ihned vystřelil ale Masalskis byl pozorný a tuto střelu vyráží do rohu kluziště.

42:38
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za podražení dostává M.Redlihs.

42:18
    Další střela domácích od modré, tentokrát od Averina, tuto střelu Masalskis neudržel ve své lapačce a puk mu vypadl, ale ani jeden hráč domácích nedokázal trefit puk do odkryté branky a tak hostující obránci vyhazují puk do bezpečí.
    Andris DŽERINŠ - 2:1

36:52
    Riga právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku. Od modré to zkusil Redlihs, branku netrefil, ale puk se od zadního mantinelu vrátil zpět do brankoviště kde nejrychleji puk zahlídl ANDRIS DŽERINŠ a snižuje stav utkání na 2:1. Asistence : Krisjanis Redlihs, Mikelis Redlihs.

36:32
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává Novotný.

27:15
    Vylučuje se na hostující straně. Dvě minuty za podražení dostává Džerinš.

22:38
    A bude se znovu vylučovat na domácí straně. Dvě minuty za podražení vyfasoval Thörnberg.

19:55
    Bude se vylučovat také na domácí straně. Dvě minuty za podražení vyfasoval Novotný.
    Vladislav KARTAJEV - 2:0

18:06
    VLADISLAV KARTAJEV střílí gól téměř z identické pozice jako vstřelil první gól Kronwall. Puk se odrazil od brusle Korškova přímo k VLADISLAVU KARTAJEVOVI a ten poté zavěsil pod víko Masalskisovi brány. Asistence: Jegor Korškov.
    Staffan KRONWALL - 1:0

14:40
    STAFFAN KRONWALL sebral puk na modré, poté se s ním dostal až do mezikruží odkud propálil Masalskise. Bez Asistence. Stav utkání 1:0.

13:58
    Meija dostal nádhernou přihrávku do mezikruží kde byl úplně sám, jeho střela ale jen trestuhodně míjí bránu.

13:34
    Nyní se do úniku po levé straně dostal Sprukts, s pukem si najel do mezikruží a poté zpět vracel na Višněvskijho, kterému ale do střely vložil hokejku vracející se obránce.

11:25
    Thörnberg pěkně vykoupal Masalskise ale v poslední fázi mu kotouč utekl a Thörneberg se drží nyní za hlavu.

11:18
    Thörnberg se dostal do úniku proti Masalskisovi, zezadu byl hákován a bude to trestné střílení pro domácí.

10:50
    Znovu se bude vyluřovat na hostující straně. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Redlihs.

3:29
    Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za podražení dostává Sotnieks (DRG).

1:53
    Hned poté se ocitl v obrovské šanci Meija, k němu se kotouč odrazil od zadního mantinelu, už stačilo trefit pouze prázdnou bránu, to se tomuto útočníkovi podařilo, bohužel pro něj ale jeden z obránců domácích stačil dát hokejku před tuto střelu a gólu tak zabránit.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 15. Kronwall, 19. Kartajev (Korškov), 54. Averin (Plotnikov, Apalkov), 58. Korškov (Konkov, Kartajev) – 37. Džerinš (K.Redlihs, M.Redlihs)

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sanford) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Martynov, Gorochov, Ljubuškin, Višněvskij – Averin, Apalkov, Plotnikov (A) – Platt, Novotný, Thörnberg – Konkov, Kartajev, Korškov – Musatov, Sprukts, Gračjov
    Dinamo Riga: Masalskis (Sedláček) – Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Pujacs – Darzinš, Džerinš, Redlihs – Sčastlivyj, Videll, Hossa – Bicevskis, Meija, Indrašis – Cipulis, Upitis, Skvorcovs

Rozhodčí: Olenin, Bondar – Menshik, Chubykin