Plzeň – Slavia 1:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 5:2 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Liberec – Zlín 3:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 5:4 (po pr.)
HC Olomouc
2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 31.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga

55:25
    Dočekal si odsedí dvě minuty za podražení. Mora má výhodu jednoho muže v poli.

53:03
    Na trestné lavici sedí domácí kapitán Patera (dvě minuty za hrubost). Brno hraje přesilovku.

47:02
    Na trestnou si to mašíruje Koreis a Olomouc si zahraje dvouminutovou přesilovku.
    TON - 2:4

45:03
    Kometa právě vstřelila branku!
    Parádní kolmice od Němce našla na modré našlápnutého PETRA TONA a ten vykoupal Vošvrdu! Asistence: Vojtěch Němec, Petr Kuboš.

43:10
    Obrovská šance na druhé straně. Knotek pálil z bezprostřední blízkosti, trefil pouze Čiliaka.

42:33
    Tutovku Brna zastavuje pohotovou lapačku Vošvrda a celý stadion mu děkuje.

38:50
    5 na 3 pro Kometu. Hrňa nabízí 11 sekund luxusní převahy pro hosty.

37:01
    Sekající Cibák daroval Kometě přesilovku.
    NěMEC - 2:3

36:14
    Gól z ničeho. Domácí zazmatkovali před vlastní klecí a k volnému puku se dostal VOJTĚCH NĚMEC, bez obtíží ho poslal do volné branky. Asistence: Tomáš Dujsík, Jan Hruška.

33:04
    Rozhodčí rozdělují tresty, po čtyřech minutách dostali Burian s Majeským. Dvě minuty za napadení pak odsedí Dujsík. Domácí tak hrají přesilovku.

29:38
    Přesilovka pro domácí. Dvě minuty si za krosček odpyká König.
    NĚMEC - 2:2

24:32
    Ton se utrhl do brejku, Vošvrdu s ranou mezi betony nepřekvapil. K vyraženému puku se ale dostal VOJTĚCH NĚMEC. Asistence: Petr Ton.

22:20
    Hrňa pálil z rychlé jízdy, puk pleskl o Čiliakovu lapačku.

20:30
    Krásná akce Brna končí na betonech Vošvrdy. Němec dostal puk mezi kruhy, tohle se musí dávat.
    HERMAN - 2:1

19:29
    Olomouc právě vstřelila branku!
    JAKUB HERMAN tak dlouho kroužil s pukem na pravém kruhu, až dostal prostor ke střele a překvapil Čiliaka. Bez asistence.

18:51
    Káňa a Cibák dostali čtyři minuty za hrubost.

15:42
    Honejsek dostal puk před levou tyčku a v gólové šanci pohořel!

14:48
    A právě z tohoto útoku vybojovalo Brno další přesilovku. Majeský si odpyká dvě minuty za podražení.
    TON - 1:1

10:53
    Blesková akce Komety. Dlouho se sice nemohla dostat do útočného pásma, poté ale předvedla rychlý protiútok bezchybně zakončený PETREM TONEM. Asistence: Jan Hruška.

09:52
    Brno se chystá na druhou početní výhodu. Ondrůšek fauloval loktem.

07:26
    Na lavici hanby putuje Michal Kempný. Hraje se ve čtyřech.

07:14
    Honejsek dostal nabídku zpoza branky, Vošvrda pozorný.

05:40
    Přesilovka pro Kometu. Na dvě minuty usedá na trestnou lavici Houdek.
    JAKUB HERMAN - 1:0

04:48
    Po nádherné kličce Vyrůbalíka se prosadil v situaci dva na jednoho JAKUB HERMAN. Asistence: Martin Vyrůbalík, Erik Hrňa.

Tomáš Zatloukal

Branky a nahrávky: 5. Herman (Vyrůbalík, Hrňa), 20. Herman – 11. Ton (Hruška, Kempný), 25. Němec (Ton), 37. Němec (Dujsík, Hruška), 46. Ton (Němec, Kuboš)

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Vyrůbalík, Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek, Rašner, Škůrek – Cibák, Marosz, Rác – Buc, Patera (C), Jergl – Laš, Herman, Hrňa – Dlouhý, Knotek, Kucharczyk.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Ptáček, Kempný, Dujsík, Hanzlík, Kuboš, Dlapa, König – Ton, Němec, Hruška – Honejsek, Čermák (C), Káňa – Vondráček, Koreis, Burian – Mrázek, Kusko, Dočekal.

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Flegl, Polonyi