Olomouc – Pardubice 1:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 0:4 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:5 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Vítkovice 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 5:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Slavia Praha
Sobota 01.11.2014, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

60:49
    Za držení protihráče byl vyloučen na dvě minuty Tomáš Andres (SLA). Rozuzlí Boleslav utkání ještě v prodloužení?

57:28
    ŠKOENERGO Aréna se doslova bouří včetně trenérů Žabky a Křivohlávka. Sonnek dostal očividně pěstí, následně proti tomu David Bernad (MBL) protestoval. Jeho úsilí bylo marné a ještě byl navíc vyloučen na 10 minut za nesportovní chování.

56:16
    Hosté hráli v šesti. Končí jim tak přesilovka. Trest za hráčskou lavici odpyká Aleš Furch (SLA).

54:50
    Za hostující brankou zůstává ležet jeden ze slávistů. A vylučuje se. Denis Pätoprstý (MBL) si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

40:33
    Na dvě minuty byl vyloučen Jan Veselý (SLA) za vysokou hůl.

29:20
    Za držení protihráče si dvouminutový trest odpyká Lukáš Kasala (SLA).

24:15
    Hned dvojnásobné vyloučení na straně Slavie. Aleš Furch (SLA) se provinil nedovoleným bráněním a jeho spoluhráč Lukáš Havelka (SLA) podražením. Velká příležitost pro Bruslaře.

14:41
    Za krosček byl vyloučen Karel Drahorád (SLA). Obdržel dvouminutový trest.

09:43
    Na trestnou lavici tentokrát putují domácí. Dominik Tůma (MBL) si odsedí dvě minuty za držení protihráče. Navýší slávisté své vedení?

02:41
    Je tady první vyloučení zápasu. Za držení byl vyloučen Marek Novák (SLA) na dvě minuty.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 25. Volf (Sonnek, Kotala), 58. Sonnek (Volf, Kotala), 63. Kotala (Volf) – 8. Navrátil (Andres, Fortelka), 38. Veselý (Navrátil)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Štosek, Tůma, Plíšek, Hes, Žalud, Bernad "C", Šťáva, Červinský – Průšek, Kotala, Poljanyčka, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Brzák, Borovec "A", Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek
    HC Slavia Praha: Novák (Frodl) – Vala, Novák, Saňa "C", Havelka, Drahorád "A", Kottek, Krejčí, Červený, Veselý, Török, Kasala, Nestrašil, Fortelka, Ječný, Tejral, Andres, Furch, Navrátil "A"

Rozhodčí: Smitka – Špringl st., Špringl ml.