Buffalo – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Los Angeles 3:2 (kon.) | Montreal – Calgary 2:6 (kon.)
Washington – Arizona 5:6 (kon.) | Colorado – Anaheim 2:3 (kon.) | Chicago – Winnipeg 0:1 (kon.)

2. Ryan Getzlaf (ANA) (0 + 2)
    3. Dennis Everberg (COL) (1 + 0) (04:39:54)

Československá stopa v utkání

Jan Hejda (COL) (0 + 0, čas na ledě: 21:30)

Je konec dnešního duelu, v jeho třetí třetině už branka nepadla. Navzdory tomu, že hosté si tvořili šance v průběhu celé závěrečné části a Colorado hlavně úplně na konci při hře bez brankáře. Můžeme konstatovat, že Anaheim si výhru zasloužil, protože byl po většinu duelu aktivnějším a hbitějším týmem na ledě.

60:00

59:42
    Oddechový čas pro domácí.

59:40
    Dvě minuty za napadení dostává domácí hokejista Gabriel Landeskog a to je pochopitelně problém pro mančaft Patricka Roye.

59:23
    Poslední minuta hodně akční, výborně blokují střely před brankou obránci Anaheimu a Colorado dělá vše možné, aby se dočkalo zakončení. Zatím ale sledujeme bezbrankový průběh závěru.

57:58
    Teď už zase brankář domácí opouští klec a Avalanche hrají v přečíslění šesti proti čtyřem!

57:40
    Varlamov už je zase na chvilku zpátky v brance, Avalanche mezi tím v útočném pásmu kombinují.

56:53
    Navíc má Colorado možnost hrát přesilovou hru, za vysokou hůl inkasuje trest hostující Beauchemin.

56:49
    Patrick Roy odvolává brankáře Varlamova už nyní, tři minuty před koncem!

56:24
    Jan Hejda zkoušel udržet puk na modré útočné čáře domácích, ale nakonec o něj přišel a Colorado musí začínat opět od vlastní brány.

55:29
    Corey Perry dobře ví, že jeho tým potřebuje zůstat co nejdále od vlastní brány. Tak nahodil puk z dálky a zajistil vhazování u Varlamova.

55:05
    Zase ta nepřesnost. Domácí se nedali pozor na modré čáře a zastavuje je ofsajd. Poslední komerční přestávka, kterou uvidíme.

54:29
    Mitchell pálil okamžitě po buly, jenže jeho pecka skončila pouze ve výstroji prvního bránícího hráče před ním.

54:02
    Oddechový čas pro hosty.

54:02
    Silfverberg ujížděl se spoluhráčem v přečíslení dva na jednoho, ale jeho zakončení nakonec skončilo nepřesně a pádem na led.

53:15
    Ryan Kesler důrazně bekhendem zkouše procpat puk za záda brankáře Colorada Avalanche, ale tentokrát si nepřišel na své.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 3. Everberg, 20. MacKinnon – 8. Perry (Getzlaf), 27. Lindholm (Maroon, Getzlaf), 28. Fowler (Cogliano, Silfverberg)

Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Hejda, Holde, Stuart, Guenin, Barrie – O'Reilly, Duchene, Landeskog – Iginla, MacKinnon, McGinn – Everberg, Mitchell, Tanguay – Talbot, Cliche, McLeod
    Anaheim Ducks: LaBarbera – Lindholm, Beauchemin, Vatanen, Fowler, Stoner, Manson – Perry, Getzlaf, Maroon – Pelly, Kesler, Cogliano – Silfverberg, Karlsson, Beleskey – Etem, Thompson, Jackman

Rozhodčí: Leggo, Hanson – Cameron, Murchison

Diváci: 15 310