Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Příbram – Brno 3:4 (kon.)
Bohemians 1905 – Ostrava 2:1 (kon.) | Teplice – Jablonec 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 0:3 (kon.)
Znojmo – Plzeň 0:0 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové
0:3 (0:0)
SK Slavia Praha
Pondělí 03.11.2014, 14:00Juniorská liga

84
    Slavia právě vstřelila branku!
    DAME DIOP se dostal do úniku a tísněn obráncem si nakonec s celou nastalou situací poradil velice dobře a dal třetí gól Slavie.

82
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Radojev, přichází Vágner.

67
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Peterka, přichází Möglich.
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Heger, přichází Langr.

63
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Djurković, přichází Habrman.

58
    Slavia právě vstřelila branku! Autorem branky je DOSTÁL.

55
    Hosté jdou po deseti minutách druhého poločas do jednobrankového vedení, nutno podotknout, že se hostující lavičce povedlo střídání. Prosadil se totiž JAN KUCHTA, který vybojoval míč ve vápně a pak trefil roh odkryté brány Jehličky.

46
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Salašovič, přichází Kuchta.

38
    Myslivečkovi ustřelil míč z jasné brankové situaci u pravé tyči domácí brány bránící Drozd!

37
    Veliká šance i na druhé straně, k pohlednému průniku se tam dostal hostující Kenia, který tvrdou ranou z prostoru penalty přestřeluje.

25
    Obrovská šance Slavie! Diop prošel do vápna domácích a obstřelil ze strany Jehličku na zadní tyč. Na brankovou čáru se ale okamžitě přesunul Kratochvíl, jenž míč dostal na rohový kop.