Buffalo – Montreal 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Detroit 4:3 (po pr.) | Anaheim – NY Islanders 2:3 (po pr.)

Islanders právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto, skóruje kapitán. JOHN TAVARES od modré čáry zajistil domácím druhý bod. Parádní střela v přesilové hře. Asistence: Lubomir Višňovský, Kyle Okposo.
    Emerson ELEM - 2:2

38:51
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno. Necelé dvě minuty před koncem prostřední části se prosazuje Anaheim. EMERSON ETEN vystřelil od modré, puk skončil za zády slovenského brankáře Jaroslava Haláka. První gól pro tohoto hráče v této sezóně. Dnes nastoupil do 14 zápasu. Asistence: Rickard Rakell, Cam Fowler.
    Matt BELESKEY - 1:2

29:15
    Až do kuchyně dovezli teď domácí hokejisté puk, jak se říká. Kesler viděl volného a lépe postaveného MATTA BELESKEYE, který velmi pohodlně překonal Haláka. Gól v přesilové hře. Asistence: Ryan Kesler, Sami Vatanen.
    Kyle OKPOSO - 0:2

20:10
    Tak tomu říkám vstup do třetiny podle představ. Brock Nielsen přihrál do míst, kde stál KYLE OKPOSO, který se trefil horní části branky. Pěkná akce hostů v početní výhodě. Asistence: Brock Nielsen.
    John TAVARES - 0:1

03:38
    Hosté se po nenápadné akci dostávají do jednobrankového vedení. JOHN TAVARES dostal povedenou přihrávku od Calvina de Haana. Tavares střílel z první a trochu se štěstím dostal puk za brankovou čáru. Asistence: Calvin de Haan, Travis Hamonic.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 30. Beleskey (Kesler, Vatanen), 39. Elem (Rakell, Fowler) – 4. Tavares (Haan, Hamonic), 21. Okposo (Nielsen), 63. Tavares (Višňovský, Okposo)

Anaheim Ducks: LaBarbera (Andersen) – Vatanen, Fowler, Beauchemin, Lindholm, Manson, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Smith-Pelly, Kesler, Cogliano – Silfverberg, Karlsson, Beleskey – Jackman, Thompson, Etem.
    New York Islanders: Halák (Johnson) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Višňovský, Hickey – Okposo, Tavares, Kulemin – Stone, Grabovski, Nelson – Lee, Nielsen, Martin – Clutterbuck, Conacher, Boulton

Rozhodčí: Hebert, LaRue – Devorski , Henderson

Diváci: 16448