1:3 (1:1)
SV Zulte-Waregem
Pátek 07.11.2014, 20:30 • Albertparkstadion • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to ode mne vše a přeji vám příjemný zbytek večera. (22:29:54)

Dnešní zápas zcela zaslouženě vítězí tým SV Zulte-Waregem. Od začátku zápasu byl lepším týmem na hřišti a to potvrdil také gólově. Jako první se v zápase trefili ale domácí, ve dvaadvacáté minutě se trefil z rohu Brillant a otevřel tak skóre utkání, poté se hned po čtyřech minutách trefil N'Diaye a vyrovnal na 1:1. Poté padaly góly jen na hostující straně. V 52. minutě se trefil Verboom a poté v 82. minutě se trefil D'Haene.

Držení míče : 43% – 57%
    Střely celkem : 9 – 12
    Střely na branku : 7 – 9

90+4

90+4
    Domácí se ještě dostali do zajímavé šance, brankáře Bossuta ale nepřekonali.

90+1
    Ti ho ale rozehráli na krátko a spíše už šetří čas.

90+1
    Ještě budeme mít možnost shlédnout zajímavý přímý kop hostujících hráčů.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí se ještě snaží něco vymyslet směrem dopředu, jenomže hostující obránci nyní pracují velmi dobře.

87
    Aneke byl sestřelen na půlící čáře a chvíli tak pobude na trávníku.

83
    Domácí ihned po obdrženém gólu střídají již potřetí. Hřiště opouští Luissint a nahrazuje ho Coussement.
    D'HAENE - 1:3

82
    Waregem právě vstřelil branku!
    Tak toto byl nejspíše poslední hřebíček do rakve domácích. Z hranice velkého vápna našel nadýchaným centrem Aneke svého spoluhráče KARLA D'HAENA, který byl ve vápně úplně osamocen a hlavičkou tak překonává Ovona. Stav utkání 1:3.

81
    Momentálně běží poslední desetiminutovka utkání. Domácí mají tedy jen pár minutek na vyrovnání.

80
    Hosté střídají po druhé. Ze hřiště odchází Trajkovski a místo něj nastupuje Plet.

79
    Z velkého úhlu nyní vyzkoušel své štěstí domácí hráč Wilmet, brankář Bossut ale míč v pohodě chytá a nikam nepospíchá s jeho rozehráním.

78
    Do úniku po pravé straně byl vyslán Lussint, jenomže před ním skvěle zakročil Verboom a míč odvrací do zámezí.

77
    Pas za obranu na Wilmeta přišel vniveč, neboť byl přichycen v ofsajdu.

74
    A zároveň střídají po druhé domácí. Hřiště opouští Coulibaly a místo něj nastupuje Ruytinx.