SBV Excelsior
2:2 (1:1)
FC Utrecht
Pátek 07.11.2014, 20:00 • Stadion Woudestein, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie

Je konec! Dlouho se zdálo, že se oba týmy rozejdou poločasovým výsledkem 1:1, ovšem v závěru jsme viděli ještě po gólu na obou stranách. Hosty v 84. minutě přiblížil k vítězství Kum, to však odmítl střídající de Reuver, který se těsně před uplynutím 90. minuty postaral o spravedlivou remízu 2:2. (21:55:10)

90+3

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.
    Carlo de Reuver - 2:2

90
    Excelsior právě vstřelil branku!
    Domácí srovnávají! Gouriyeho centr propadl až na vzdálenější tyč, kde míč z voleje napálil k tyči střídající CARLO DE REUVER – 2:2.

89
    Utrecht je blízko důležitému vítězství, domácí jsou opařeni a zatím se nemohou nadechnout k závěrečnému náporu.

86
    Na Coutinha se řítil Peterson. Domácí gólman ho zahnal až k brankové čáře a zblokoval i jeho pokus o centr.

86
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází van Diermen, přichází de Reuver.
    Christian KUM - 1:2

84
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Bas Kuipers zastavil protiútok hostí jen za cenu žlutého faulu. Standardní situaci pak rozehrál Ayoub, na jehož centr si nejvýše vyskočil CHRISTIAN KUM a hlavou poslal míč za záda bezmocného Coutinha. Obrovská radost v sektoru hostujících fans!

84
    Žlutou kartu dostává Bas Kuipers (SBV Excelsior).

83
    S blížícím se koncem je patrná snaha obou týmů neudělat zbytečnou chybu a nenabídnout tak soupeři šanci rozhodnout.

81
    Své spoluhráče hledal před bránou Rubin, dobře zapracovala domácí defenziva.

80
    Střídání v týmu SBV Excelsior: zraněného Auassara nahradil Gouriye.

80
    Janssen na půlce fauloval van Weerta, domácí u míče.

78
    Druhý poločas má podobný průběh jako ten první. Domácí ho začali náporem, ale Utrecht postupně vyrovnal hru. Chybí jen ty dva góly, které jsme v úvodním dějství viděli.