SK Karviná – Poruba 2011 2:8 (kon.) | Řisuty – Nymburk 4:5 (po pr.) | Nový Jičín – Přerov 2:5 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:4 (kon.) | Opava – Břeclav 0:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 7:6 (po pr.) | Bílina – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:1 (kon.)
Jablonec n/N – Kolín 3:2 (po pr.) | Trutnov – Klatovy 4:3 (kon.) | Kobra – Děčín 6:3 (kon.)
Vrchlabí – Tábor 3:2 (po pr.)
HC Trutnov
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
HC Klatovy
Sobota 08.11.2014, 18:00 • Pro Hockey Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ

59:28
    Hosté jsou ve velkém tlaku! Jejich akci brzdí zblokovaná střela. Vhazuje se opět u Čápa.

58:48
    Hosté bez brankáře!

57:10
    Komplikace pro domácí. Voženílek dostává dvě minuty za zdržování hry.

52:12
    Domácí Souček si vyšlápl na hostujícího Tulačku a za potyčku jdou oba na trestnou lavici.
    Tulačka dvě minuty za hrubost
    Souček dvě minuty za hrubost
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

50:00
    Dvě minuty za napadení dostává domácí Voženílek. Klatovy mají šanci na srovnání skóre.

47:35
    A další šance domácích! Voženílek minul branku Pacla jen o milimetry, kdy stál tváří v tvář hostujícímu gólmanovi!

46:37
    A další šance domácích! Kozák ujel hostující obraně a zakončil, ale Pacl ramenem kotouč vyrazil!

46:14
    Trutnov právě vstřelil branku!

Tak tohle byla akce jako z učebnice! Trojice Perutek – Zítka – Chytráček rozebrala hostující obranu jako Lego stavebnici a třetí jmenovaný doklepl kotouč za záda Pacla. CHYTRÁČEK využívá přesilovou hru. Asistence: Zítka, Perutek

45:33
    Voženílek byl v šanci a byl faulován. Dvě minuty za podražení si odpyká hostující obránce Holý.

36:35
    A z předchozího nezdaru frustrovaný Kepka dostává dvě minuty za podražení.

34:15
    A přečíslení na druhé straně! Klatovy jely dva na jednoho, ale finální přihrávku minul Vondryska a nezakončil!

33:10
    Hostující soubor teď špatně střídal a toho si všiml pohotový čárový rozhodčí. Dvě minuty za hráčskou lavici odpyká hostující Zeman.

32:29
    Další šance Bartoně! Jeho pokus zastavil Pacl jen tak tak ramenem!

31:34

A je vyrovnáno! Svojí předchozí chybu odčinil na výbornou! Řeč je o STANISLAVU PROCHÁZKOVI, který s kotoučem projel až před Pacla a s ledovým klidem ho prostřelil mezi betony. Asistence: Zítka

30:02
    Bartoň dostal krásný pas od Karlíka, ale ztroskotal na Paclovi!

28:17
    Dvě minuty za sekání si jde odpykat domácí Kastner. Klatovy mají další početní výhodu.

26:03
    Klatovy právě vstřelily branku!

Neuvěřitelná hrubka domácí obrany a je z toho vedoucí branka hostujícího týmu! Zaváhání Trutnova využil KUBEŠ, který dostal nádherný pas od Topinky. Asistence: Topinka

25:21
    Domácí se osmělili a byla z toho obrovská šance Perutka, kterého vychytal famózním zákrokem Pacl!

23:25
    Noga upaloval sám na branku a výborným zákrokem ho zneškodnil Karlík!

21:11
    No a teď Čápa zachránila konstrukce! Beran pálil opět ze své pozice a trefil břevno!

20:21
    Opět to bude Škvor, kdo dnes usedne za domácí na trestnou lavici. Obdržel dvě minuty za držení hole.

19:24
    V závěrečné minutě měli obrovskou šanci domácí! Škvor našel Marka Hemského, ten jen ťuknul do kotouče a Pacl ho se štěstím vyrazil nad branku!

18:28

A domácí vyrovnávají! Škvor od modré čáry poslal klinicky přesný pas na úplně volného PERUTKA, který kotouč dopravil za záda Pacla. Asistence: Škvor, Chytráček

15:46

Tak jestli Klatovy něčím vyčnívají, tak je to přesnost v přesilových hrách. Další kombinaci zakončil střelou nad rameno Čápa hostující MATĚJ BERAN. Asistence: Holý, Martinec

14:41
    Další přesilová hra pro hosty. Dvě minuty za držení dostává domácí Chaloupka.

12:56

A hosté využívají přesilovou hru! To byla rychlost. Domácí byli velmi nedůslední v obraně a to potrestal svým důrazem hostující KEPKA, který kotouč dotlačil za brankovou čáru vší silou i s Čápem. Asistence: Kristl, Beran

12:39
    A vyloučení na domácí straně. Škvor inkasoval dvě minuty za držení.

08:23
    Prvním vyloučeným zápasu je hostující Lukáš Martinec. Odpyká si dvě minuty za držení.

07:01

No a máme tu první branku! Na modrou čáru dostal kotouč Chytráček, potáhl ho do pásma a přesným pasem našel LUKÁŠE JUNKA, který nadvakrát překonal Pacla. Asistence: Chytráček

Ondřej Poul

Branky a nahrávky: 8. Junek (Chytráček), 19. Perutek (Škvor, Chytráček), 32. Procházka (Zítka), 47. Chytráček (Zítka, Perutek) – 13. Kepka (Kristl, Beran), 16. Beran (Holý, Martinec), 27. Kubeš (Topinka)

HC Trutnov: Čáp (Biegl) – Škvor, Procházka, Voženílek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček – Veselý, Březina, Hemský – Bartoň, Kastner, Luštinec – Perutek, Chytráček, Zítka – Vacek, Janoušek, Mašek
    HC Klatovy: Pacl (Gulimov) – Zeman, Martinec, Blumentrit, Holý, Bastl, Novotný – Kepka, Kristl, Pouska, Křešťan, Kubeš, Topinka, Pejchar, Vondryska, Noga, Beran, Samoylov, Tulačka

Rozhodčí: Bejček – Huryta, Žídek