Atlet roku 2014 (kon.)
Atlet roku 2014

Sobota 08.11.2014, 21:15Společenské události

Vyhlášení ankety Atlet roku 2014 je u konce. S konstatováním, že vítězkou letošního ročníku ankety je Barbora Špotáková se s Vámi loučíme a u atletiky na shledanou. (22:23:33)

Nejlepším českým atletem sezóny 2014 je oštěpařka BARBORA ŠPOTÁKOVÁ!

Před vyhlášením prvního místa ještě jedno hudební číslo v podání Karla Gotta.

Druhou pozici v letošním 52. ročníku ankety o nejlepšího českého atleta obsadil VÍTĚZSLAV VESELÝ!

Petr Svoboda s upravenou verzí písně "Za co, panebože, za co" slaví v sále velký úspěch.

Před vyhlášením nejlepších dvou atletů letošní sezóny dojde i na hudební vystoupení atleta Petra Svobody.

Třetí místo v letošním ročníku ankety končí PAVEL MASLÁK, který začal sezónu famózně a stal se i halovým mistrem světa, ale v květnu musel ukončit sezónu pro zranění.

Tyčkař JAN KUDLIČKA, který letos získal bronz na halovém MS a na ME v Zürichu končí čtvrtý.

Nyní je na řadě další hudební vystoupení a pomalu se blížíme k vyvrcholení dnešního večera. Ve hře jsou stále oštěpaři Barbora Špotáková a Vítězslav Veselý, sprinter Pavel Maslák a tyčkař Jan Kudlička.

Na pátém místě letos končila úspěšná chodkyně ANEŽKA DRAHOTOVÁ!

Šestou příčku letos obsadila v anketě Atlet roku tyčkařka JIŘINA SVOBODOVÁ-PTÁČNÍKOVÁ, který letos získala stříbro na halovém MS.

Sedmou pozici v letošní anketě obsadila překážkářka DENISA ROSOLOVÁ.

JAROSLAV BÁBA si za letošní sezónu vysloužil umístění na osmém místě v letošní anketě.

Deváté místo v anketě Atlet roku 2014 patří velkému navrátilci PETRU SVOBODOVI.

Na desátém místě ankety se umístil běžec především na trati 1500 metrů JAKUB HOLUŠA!

Nyní postupně začne vyhlašování nejlepší desítky hlavní ankety Atlet roku.