Dalmach Turnov – Litoměřice 3:4 (kon.) | Jablonec n/N – COMBIX Ústí n/L 15:9 (kon.) | Písek – Boca Chotěboř 3:6 (kon.)
FC TEX-COLOR Písek
3:6 (0:4)
FK Boca Chotěboř
Neděle 09.11.2014, 19:00 • SH Písek, Tylova • 2. Futsal liga západ

37
    Písek právě vstřelil branku!
    Strnad přihrál na střed JANU NOVÁČKOVI, který střelou bez přípravy zamířil přesně k pravé tyči – 3:6.

34
    Jihočeši snižují skóre na rozdíl čtyř branek. MILAN HORÁK poslal míč přesně ke vzdálenější tyči. Možná nás čeká ještě drama... – 2:6.

32
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Hosté přidávají šestou branku. Doležal mohl v dobré šanci sám zakončovat, ale ještě posunul balón na PAVLA KLIMEŠE, který navýšil vedení hostujícího celku – 1:6.

25
    PAVEL KLIMEŠ při přímém kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:5.

22
    Domácí se na začátku druhé půle dočkávají první branky. Hačka přihrával křížem z pravé strany a ŠIMON URYCH zametl míč do odkryté klece – 1:4.

20
    Nedáš, dostaneš. Pátek nejprve zneškodnil Hačkovo šanci, rychle rozehrál na nabíhajícího ONDŘEJE STAŇKA a ten přidal ještě jednu branku v první půli – 0:4.

12
    Co se MILOŠI MORAVCOVI nepovedlo před chvílí, tak nyní si spravil chuť. Jeho přesná střela se otřela o pravou tyč a skončila v domácí síti – 0:3.

5
    Boca již vede o dvě branky. RADEK ODVÁŘKA propasíroval míč mezi levou tyčí a tělem brankáře Mareše – 0:2.

4
    Hosté jdou do vedení. Staněk našel křížnou přihrávkou na levé straně úplně volného MARTINA BĚLOUŠKA, který uklidil míč do prázdné brány – 0:1.

Tomáš Němec

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 22. Urych (Hačka), 34. Horák (Urych), 37. Nováček (Strnad) – 4. Běloušek (Staněk), 5. Odvářka (Kratochvíl), 12. Moravec (Doležal), 20. Staněk (Pátek), 25. Klimeš, 32. Klimeš (Doležal)

Karty:   25. Reidinger (PIS) – 36. Duda (CHO)

FC TEX-COLOR Písek: Mareš – Urych, Reidinger, Strnad, Nováček, Benkovský, Sulek, Horák.
    FK Boca Chotěboř: Pátek – Odvářka, Čáp, Kratochvíl, Čapek, Doležal, Moravec, Duda, Běloušek, Staněk, Klimeš.

Rozhodčí: Velebil, Matyš.