Dalmach Turnov – Litoměřice 3:4 (kon.) | Jablonec n/N – COMBIX Ústí n/L 15:9 (kon.) | Písek – Boca Chotěboř 3:6 (kon.)
FC TEX-COLOR Písek
3:6 (0:4)
FK Boca Chotěboř
Neděle 09.11.2014, 19:00 • SH Písek, Tylova • 2. Futsal liga západ

39
    Sulek byl sám u pravé tyče, ale nastřelil jen brankovou konstrukci.

39
    Domácí zkouší hru bez gólmana.

38
    Tlak Písku je stále velký, ale do konce zápasu zbývají necelé tři minuty.

37
    Písek právě vstřelil branku!
    Strnad přihrál na střed JANU NOVÁČKOVI, který střelou bez přípravy zamířil přesně k pravé tyči – 3:6.

36
    Napomenutí v podobě žluté karty dostal hostující Štěpán Duda.

34
    Jihočeši snižují skóre na rozdíl čtyř branek. MILAN HORÁK poslal míč přesně ke vzdálenější tyči. Možná nás čeká ještě drama... – 2:6.

32
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Hosté přidávají šestou branku. Doležal mohl v dobré šanci sám zakončovat, ale ještě posunul balón na PAVLA KLIMEŠE, který navýšil vedení hostujícího celku – 1:6.

28
    Urych šel sám na bránu po levé straně. Zakončení mířil na bližší tyč, ale brankáře Pátka překonat nedokázal.

25
    PAVEL KLIMEŠ při přímém kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:5.

25
    Lukáš Reidinger nedovoleně zastavil unikajícího Kratochvíla a domácí hráč dostává žlutou kartu.

23
    Moravec se dostal do samostatného úniku, ale tváří v tvář nastřelil jen dobře postaveného brankáře Mareše.

22
    Domácí se na začátku druhé půle dočkávají první branky. Hačka přihrával křížem z pravé strany a ŠIMON URYCH zametl míč do odkryté klece – 1:4.

20
    Nedáš, dostaneš. Pátek nejprve zneškodnil Hačkovo šanci, rychle rozehrál na nabíhajícího ONDŘEJE STAŇKA a ten přidal ještě jednu branku v první půli – 0:4.

17
    Čáp ve vyložené šanci přestřelil Marešovu bránu.

14
    Nováček měl na kopačce první gól Písku, ale v záklonu netrefil ideálně míč, který minul levou tyč. Pátek měl velké střestí, protože byl na druhé straně.

12
    Co se MILOŠI MORAVCOVI nepovedlo před chvílí, tak nyní si spravil chuť. Jeho přesná střela se otřela o pravou tyč a skončila v domácí síti – 0:3.

10
    ... ale mohlo udeřit na druhé straně. Doležal po protiútoku mířil těsně vedle pravé tyče.

6
    Urych rozehrával rohový kop přihrávkou na Nováčka, jehož zakončení se zastavilo o pravou tyč.

5
    Boca již vede o dvě branky. RADEK ODVÁŘKA propasíroval míč mezi levou tyčí a tělem brankáře Mareše – 0:2.

4
    Hosté jdou do vedení. Staněk našel křížnou přihrávkou na levé straně úplně volného MARTINA BĚLOUŠKA, který uklidil míč do prázdné brány – 0:1.

3
    Na začátku třetí minuty mohl otevřít skóre Doležal, který se z ničeho nic zjevil sám před Marešem. Z tohoto souboje vyšel vítězně domácí gólman.

Tomáš Němec

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 22. Urych (Hačka), 34. Horák (Urych), 37. Nováček (Strnad) – 4. Běloušek (Staněk), 5. Odvářka (Kratochvíl), 12. Moravec (Doležal), 20. Staněk (Pátek), 25. Klimeš, 32. Klimeš (Doležal)

Karty:   25. Reidinger (PIS) – 36. Duda (CHO)

FC TEX-COLOR Písek: Mareš – Urych, Reidinger, Strnad, Nováček, Benkovský, Sulek, Horák.
    FK Boca Chotěboř: Pátek – Odvářka, Čáp, Kratochvíl, Čapek, Doležal, Moravec, Duda, Běloušek, Staněk, Klimeš.

Rozhodčí: Velebil, Matyš.