NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | New Jersey – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    V samostatných nájezdech se prosadil jediný hráč PATRICK KANE a rozhodl o bonusovém bodu, který si bere Chicago.

51:59
    Jonathan Toews jel sám na Bishopa, ale zvolil zakončení mezi nohy a Bishop střelu vyrazil pravým betonem. Velká šance domácího týmu!

51:16
    Současně vyloučeni na obou stranách z týmu Tampy Paquette na dvě minuty za hrubost a z týmu Chicaga Morin na 2 minuty také za hrubost.
    Nikita KUČEROV - 2:2

49:53
    Tampa právě vstřelila branku!
    Steven Stamkos teď vymyslel nádhernou nahrávku přes brankoviště a NIKITA KUCHEROV už to měl lehké a trefil se do prázdné brány. Crawford neměl šanci. Stav utkání 2:2! Asistence: Steven Stamkos, Matthew Carle

45:39
    Obrovská šance hostí Filppula už střílel backhandem do prázdné brány, ale Callahan obětavím zákrokem skočil do střely a vyrazil ji do rohu. Výborná práce domácího útočníka!

45:11
    Vyloučen hráč Chicaga Seabrook na dvě minuty za krosček. Tyler Johnson je po faulu otřesen a odchází do kabiny.

41:45
    Vyloučen hráč domácích Hjalmarsson na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Marcus KRUGER - 2:1

41:18
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Chicago se ujímá vedení 2:1! Střelu od modré čáry těsně před brankářem Bishopem tečoval MARCUS KRUGER a posílá domácí do vedení. Asistence: Niklas Hjalmarsson, Marián Hossa

39:00
    Vyloučen hráč Tampy Brewer na dvě minuty za sekání. Přesilovka pět na tři pro domácí, která bude trvat deset vteřin.

38:05
    Domácí měli obrovskou šanci. Po střele od modré čáry měl Toews před sebou prázdnou bránu, ale byl faulován a Chicago má výhodu.

37:10
    Současně vyloučeni na 2 minuty za hrubost z týmu Chicaga Jeremy Morin a z týmu Tampy vyloučen Brown 2+2 za hrubost. Přesilovka pro Chicago!

29:41
    Vyloučen hráč Chicaga Smith na 2 minuty za nedovolené bránění.
    Brad RICHARDS - 1:1

29:13
    Domácí vyrovnávají na 1:1! BRAD RICHARDS vystřelil z vrcholu pravého kruhu, jeho střelu Bishop vyrazil zpět na jeho hokejku a ten už neměl problém s doklepnutím do prázdné brány. Asistence: Kris Versteeg, Brandon Saad

27:09
    Filppula podrazil Hjalmarssona v útočné třetině a je vyloučen na dvě minuty za podražení.

23:12
    Versteeg s Kanem se vydali do protiútoku dva na jednoho, první jmenovaný našel žabkou Kana, ale ten měl velkou smůlu, protože puk prošel Bishopovi mezi nohama, ale na poslední chvíli ho jeden s obránců Tampy uklidil s brankové čáry do bezpečí.

14:57
    Vyloučen hráč Tampy Brewer na dvě minuty za krosček.

08:43
    Vyloučen hráč Tampy Šustr na dvě minuty za hákování. Využije Chicago přesilovou hru?

06:45
    Střelu Kane vyrazil brankář Bishop jenom k Toewsovi, ale ten minul prázdnou branku z prostoru mezi kruhy. Velká šance domácího ůtočníka!
    Cedric PAQUETTE - 0:1

04:35
    Hosté dávají branku v oslabení a jdou do vedení! Ondřej Palát jel s CEDRICEM PAQUETTEM dva na jednoho a druhý jmenovaný po přihrávce Paláta, zakončil přesně mezi nohy brankáře Crawforda! Asistence: Ondřej Palát, Eric Brewer

03:22
    Vyloučen hráč Tampy Stralman na 2 minuty za zdržování hry.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 30. Richards (Versteeg, Saad), 42. Kruger (Hjalmarsson, Hossa), rozh. náj. Kane – 5. Paquette (Palát, Brewer), 50. Kucherov (Stamkos, Carle)