Lucembursko – Ukrajina 0:3 (kon.) | Anglie – Slovinsko 3:1 (kon.) | San Marino – Estonsko 0:0 (kon.)
Rakousko – Rusko 1:0 (kon.) | Moldavsko – Lichtenštejnsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Slovensko 0:2 (kon.)
Španělsko – Bělorusko 3:0 (kon.) | Švýcarsko – Litva 4:0 (kon.) | Černá Hora – Švédsko 1:1 (kon.)
Severní Makedonie
0:2 (0:2)
Slovensko
Sobota 15.11.2014, 20:45 • Philip II Arena, Skopje • Kvalifikace ME
    Tihle fanoušci dnes mohou oslavovat.

Slovensko vítězí v Makedonii 0:2 a poprvé ve své historii vyhrává čtyři kvalifikační zápasy v řadě! Svěřenci trenéra Jána Kozáka mají bitvu o Euro 2016 ve Francii fantasticky rozjetou a prožijí velmi příjemnou zimu.

Ve druhém poločase se sice Makedonci snažili s vývojem zápasu ještě něco udělat, ale neujaly se ani dva nebezpečné přímé kopy Trajkovského. Góly tak padaly pouze v první půli, kdy se trefili Kucka a Nemec. (22:40:03)

90+4

90+4
    Centr Trajkovského vyboxoval Kozáčik a nyní již musí přijít konec.

90+3
    Ademi byl faulován a domácí tak mají ještě jednu příležitost ohrozit Kozáčika.

90+3
    Abdurahimi se neprosadil přes dvojici protihráčů. Tohle už hosté nepustí.

90+2
    Balón uvede do hry domácí brankář Pačovski, pro Makedonii jedna z posledních šancí něco vymyslet.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jovan Kostovski (Makedonie).

90+1
    Rozhodčí Proença nastaví tři minuty.

90
    Hosté ztratili míč, jelikož Nemec nedokázal přesně přihrát Hubočanovi.

88
    Stoch neobešel Ristovského a ještě domácího obránce fauloval.

88
    Nemec si na půlce došel pro faul.

86
    Trajkovski tentokrát nestřílel, ale centroval na vzdálenější tyč. Tam se dostal k hlavičce Mojsov, mířil však pouze do boční sítě.

85
    Po ruce Stocha tu máme další přímý kop Makedonie.

85
    Standardku zahrával Babunski, jeho centr končí na hlavě Škrtela.

84
    Z pravé strany centroval Ristovski, ale míč odhlavičkoval do bezpečí Ďurica.

84
    Hosté šli do brejku, ale Hamšíkova přihrávka neprošla až ke Stochovi. Slovensko nicméně drží míč i nadále.

82
    Při obranném zákroku si ublížil Ján Ďurica. Jelikož však kouč Kozák už třikrát střídal, musí zápas dohrát.

81
    V šestnáctce se skácel Trajkovski, o penaltový zákrok se však rozhodně nejednalo.