71:74 (21:17, 39:35, 53:45)
Krasnyj Oktjabr Volgograd
Neděle 16.11.2014, 16:00 • Sportovní Hala SC Nymburk • VTB liga

Ode mne je to tak vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou u některého z našich online přenosů. (17:52:12)

Utkání 7. kola VTB ligy mezi českým Nymburkem a ruským Volgogradem je u konce a končí možná trošku překvapivým vítězstvím ruského celku. Domácí si sice po většinu zápasu drželi slibný náskok, hostům se ale vyvedl závěr zápasu, ve kterém překlopil misky vah na svoji stranu a v závěru si svůj těsný náskok nenechal sebrat.

40:00
    Konec zápasu. (71:74)

39:59
    V závěrečné vteřině se domácí hráči přeci jenom ještě jednou trefují, na výsledku tenhle koš ale nic už nezmění. (71:74) (71:74)

39:54
    Ještě jeden bodík z posledního trestného hodu. Nymburk na domácí palubovce dneska prohraje. (69:74) (69:74)

39:50
    Liggins proměňuje další dva trestné hody pro hostující celek. Nymburku se šance zmenšuje prakticky na nulu. (69:73) (69:73)

39:44
    Následuje ale snížení domácích. Je to ještě šance pro Nymburk? (69:71) (68:71)

39:37
    Culpepper oba proměňuje, Krasnyj Oktjabr si jde za vítězstvím! (66:71) (66:71)

39:37
    Dva trestné hody pro hostující tým! To je velká komplikace pro Nymburk! (66:69) (66:69)

39:34
    Nymburk dobývá obranou zónu soupeře, Rusové se ale zatím dobře brání. (66:69) (66:69)

39:21
    Poslední přestávka ve čtvrtině a šance pro Nymburk vymyslet závěrečnou taktiku na dorovnání výsledku. (66:69) (66:69)

37:45
    Další dva body pro hosty. Domácí poslední minuty zápasu nezvládají a hosté dokonávají svůj obrat! (66:69) (66:69)

37:05
    Hosté dalším přesným košem znovu otáčí skóre a jdou opět do vedení! To bude koncovka jako řemen! (66:67) (66:67)

36:30
    Drama pokračuje. Hosté přidávají další dva body. (66:65) (66:65)

36:14
    Oddechový čas pro hosty. (66:63) (66:63)

36:10
    Domácí přidávají důležitý koš! Za dva body se trefil Washington. (66:63) (66:63)

35:20
    Tři body ale i na straně domácího mužstva. Postaral se o ně Houška a aktuálně tak vede Nymburk. (64:63) (64:63)

35:07
    Pozor! Hosté jdou do vedení! Za tři body se trefuje Liggins. (61:63) (61:63)

34:28
    Culpepper navíc přidává ještě bod z trestného hodu! Drama je na světě! (61:60) (61:60)

Pavel Kuba

ERA Basketball Nymburk: Benda, Raivio, Washington, Hruban, Welsch, Houška, Simmons, Bartoň, Burns, Kříž, Stutz, Pomikálek.
    Krasnyj Oktjabr Volgograd: Zamanskij, Kommissarov, Zavoruev, Cuthbert, Travis, Koršakov, Liggins, Ponkrašov, King, Culpepper, Lichtolitov, Cousin.

Rozhodčí: Javor (SLO), Petek (SLO), Brziak (SVK)