71:74 (21:17, 39:35, 53:45)
Krasnyj Oktjabr Volgograd
Neděle 16.11.2014, 16:00 • Sportovní Hala SC Nymburk • VTB liga

Ode mne je to tak vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou u některého z našich online přenosů. (17:52:12)

Utkání 7. kola VTB ligy mezi českým Nymburkem a ruským Volgogradem je u konce a končí možná trošku překvapivým vítězstvím ruského celku. Domácí si sice po většinu zápasu drželi slibný náskok, hostům se ale vyvedl závěr zápasu, ve kterém překlopil misky vah na svoji stranu a v závěru si svůj těsný náskok nenechal sebrat.

40:00
    Konec zápasu. (71:74)

39:59
    V závěrečné vteřině se domácí hráči přeci jenom ještě jednou trefují, na výsledku tenhle koš ale nic už nezmění. (71:74) (71:74)

39:54
    Ještě jeden bodík z posledního trestného hodu. Nymburk na domácí palubovce dneska prohraje. (69:74) (69:74)

39:50
    Liggins proměňuje další dva trestné hody pro hostující celek. Nymburku se šance zmenšuje prakticky na nulu. (69:73) (69:73)

39:44
    Následuje ale snížení domácích. Je to ještě šance pro Nymburk? (69:71) (68:71)

39:37
    Culpepper oba proměňuje, Krasnyj Oktjabr si jde za vítězstvím! (66:71) (66:71)

39:37
    Dva trestné hody pro hostující tým! To je velká komplikace pro Nymburk! (66:69) (66:69)

39:34
    Nymburk dobývá obranou zónu soupeře, Rusové se ale zatím dobře brání. (66:69) (66:69)

39:21
    Poslední přestávka ve čtvrtině a šance pro Nymburk vymyslet závěrečnou taktiku na dorovnání výsledku. (66:69) (66:69)

37:45
    Další dva body pro hosty. Domácí poslední minuty zápasu nezvládají a hosté dokonávají svůj obrat! (66:69) (66:69)

37:05
    Hosté dalším přesným košem znovu otáčí skóre a jdou opět do vedení! To bude koncovka jako řemen! (66:67) (66:67)

36:30
    Drama pokračuje. Hosté přidávají další dva body. (66:65) (66:65)

36:14
    Oddechový čas pro hosty. (66:63) (66:63)

36:10
    Domácí přidávají důležitý koš! Za dva body se trefil Washington. (66:63) (66:63)

35:20
    Tři body ale i na straně domácího mužstva. Postaral se o ně Houška a aktuálně tak vede Nymburk. (64:63) (64:63)

35:07
    Pozor! Hosté jdou do vedení! Za tři body se trefuje Liggins. (61:63) (61:63)

34:28
    Culpepper navíc přidává ještě bod z trestného hodu! Drama je na světě! (61:60) (61:60)

34:28
    A další dva body hostí, koš trefil znovu Culpepper a Nymburk již vede jen o dva body. (61:59) (61:59)

34:11
    Culpepper snižuje. (61:57) (61:57)

34:05
    Domácí přidávají po oddechovém času další dva body, Trefil je Benda. (61:55) (61:55)

33:07
    Oddechový čas pro domácí. (59:55) (59:55)

33:04
    Travis a jeho další dva body. Náskok domácích je již jen čtyřbodový. (59:55) (59:55)

32:34
    Culpepper střílí koš za tři body, hosté se ještě stále snaží dotáhnout náskok domácích. (59:53) (59:53)

32:24
    Simmons proměňuje nařízený trestný hod. (59:50) (59:50)

31:58
    Liggins snižuje za hosty. (58:50) (58:50)

31:30
    Benda přidává další dva body. (58:48) (58:48)

30:42
    Tři body ale i na domácí straně. Úspěšný byl Simmons. (56:48) (56:48)

30:23
    Hosté začínají poslední část lépe, za tři body se trefuje Culpepper. (53:48) (53:48)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (53:45)

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (53:45)

29:51
    Trojka ale i na straně domácích. Náskok Nymburku navyšuje Washington. (53:45) (53:45)

29:35
    Následuje trojka hostí. Trefil ji Culpepper. (50:45) (50:45)

29:16
    Ponkrašov proměňuje nařízený trestný hod. (50:42) (50:42)

28:29
    Oddechový čas pro hosty. (50:41) (50:41)

27:59
    Pěkná trojka domácího Bartoně! Nymburk tak navyšuje svůj náskok, hosté se nemohou dostat na dostřel. (50:41) (50:41)

26:34
    Hruban tentokrát minul koš. Třetí čtvrtina je zatím na koše nejchudší. (47:41) (47:41)

25:32
    Dva body pro hosty z Ruska. Koše trefil přesně Travis. (47:41) (47:41)

25:13
    Oddechový čas pro hosty. (47:39) (47:39)

25:10
    Domácí jsou zatím ve třetí čtvrtině lepší a navyšují postupně svůj náskok. Za dva body se trefil Benda. (47:39) (47:39)

24:03
    Znovu dnes výborný Hruban! Tentokrát jeho doskok přináší další dva body pro Nymburk. (45:39) (45:39)

22:58
    O dvacet vteřin později vrací čtyřbodový náskok domácím Welsch. (43:39) (43:39)

22:38
    Cousin snižuje košem za dva body. (41:39) (41:39)

21:54
    Hrubanův pokus za tři body neúspěšný. (41:37) (41:37)

21:32
    Dva body ale trefili i hosté, konkrétně Cousin. Jedná se o jejich první bodový přísun ve druhé půli zápasu. (41:37) (41:37)

20:45
    Teď se už ale domácí trefují. Dva body přidává Burns. (41:35) (41:35)

20:17
    Washingtonova trojka na úvod druhé půle mířila mimo. (39:35) (39:35)

20:01
    Začala třetí čtvrtina. (39:35)

Polovina utkání je za námi, zatím mohou být o kousek spokojenější domácí hráči. Těm se sice nevyvedly úvodní minuty duelů, devítibrankovou ztrátu ale dokázali smáznout a od té doby si drží těsný náskok před hostujícím týmem.

Nejlepší hráč na palubovce je zatím domácí Hruban, který zaznamenal již 14 bodů pro Nymburk.

20:00
    Druhá čtvrtina skončila. (39:35)

19:31
    Ještě jeden oddechový čas Nymburku. (39:35) (39:35)

19:28
    Trojka hostujícího celku a náskok domácích je znovu jen o 4 body. Přesně zamířil Travis. (39:35) (39:35)

18:43
    Další Simmonsova trojka letěla mimo koš. Blíží se konec druhé čtvrtiny. (39:32) (39:32)

18:03
    Domácí ale nechtějí připustit žádný zvrat a střílí raději hnedka trojku. Přesně zamířil Simmons. (39:32) (39:32)

17:38
    Hosté nenápadně stahují náskok Nymburku. Další koš vstřelil Culpepper. (36:32) (36:32)

17:09
    Lichtolitov proměňuje jeden ze dvou trestných hodů. (36:30) (36:30)

17:05
    Washingtonova střela tentokrát nepřesná, skóre se nemění. (36:29) (36:29)

15:47
    Po delší době čekání na další koš se o něj postaral hostující Travis. (36:29) (36:29)

15:03
    Welsch přidává další dva body. (36:27) (36:27)

14:34
    Hostující King měl na trestných hodech úspěšnost 50 %. Trefil se jen jednou. (34:27) (34:27)

13:47
    Další dnešní trojka domácího Nymburku! Tentokrát se předvedl nymburský Simmons. (34:26) (34:26)

13:35
    Cousin proměňuje jeden trestný hod. Hosté snižují. (31:26) (31:26)

13:35
    Hosté ale také střílí hodně košů. Další kousek v krátkém sledu zaznamenal Cousin. (31:25) (31:25)

13:20
    Hubanova nádherná trojka, Nymburk dále navyšuje svůj náskok. (31:23) (31:23)

13:01
    Liggins snižuje pro ruský tým. (28:23) (28:23)

12:49
    A další dva body pro Nymburk. Trefil se dnes aktivní Hruban. (28:21) (28:21)

12:21
    Dva proměněné trestné hody pro domácí tým a Nymburk navyšuje vedení již na pětibodový rozdíl. Úspěšným exekutorem byl Benda. (26:21) (26:21)

12:05
    Culpepper ale drží hosty v závěsu. Další dva body trefil velmi pěkně. (24:21) (24:21)

11:16
    Benda přidává další dva body pro domácí celek. (24:19) (24:19)

10:34
    Hruban proměňuje jeden ze dvou nařízených trestných hodů. (22:19) (22:19)

10:20
    Druhou čtvrtinu načínají lépe hostující hráči. Ponkrašov se trefuje za dva body. (21:19) (21:19)

10:01
    Začala druhá čtvrtina. (21:17)

10:00
    První čtvrtina skončila. (21:17)

09:47
    Culpepper ještě před koncem čtvrtiny upravuje na 21 – 17. (21:17) (21:17)

09:36
    Hruban přidává další dva body. (21:15) (21:15)

09:12
    A opět Hruban a opět další dva body. Závěr čtvrtiny se domácím daří a navyšují tak svůj náskok před ruským protivníkem. (19:13) (19:13)

08:47
    Hruban přidává další dva body. (17:13) (17:13)

08:05
    Bartonova trojka po přihrávce Simmonse a Nymburk znovu tahá za delší konec provazu. (15:13) (15:13)

07:44
    Culpepper ale vzápětí vrací vedení na stranu hostí. (12:13) (12:13)

07:31
    Vzápětí jde Nymburk poprvé v zápase do vedení! Dva body trefil zatím skvělý Washington! (12:11) (12:11)

07:22
    Nymburk drží kontakt. Zásluhou Hrubanova koše. (10:11) (10:11)

06:27
    Rusům oddechový čas pomohl a přidávají po delší době další koš. Trefil se Travis. Náskok hostí je již o tři body. (8:11) (8:11)

05:54
    Oddechový čas pro hosty. (8:9) (8:9)

05:51
    Nymburk se nadechl a rázem stáhl náskok hostujícího celku na rozdíl pouhého bodu. Za tři body se totiž trefil opět Washington! (8:9) (8:9)

04:58
    A znovu Washington! Jeho další pokus přináším domácím další dva body. A Nymburk je zpět ve hře. (5:9) (5:9)

04:27
    První trojka a vůbec první body pro Nymburk! Domácí probudil Washington! (3:9) (3:9)

04:05
    Další dva body pro ruský celek. Oddechový čas domácím moc nepomohl a nařízené dva trestné hody proměňuje hostující hráč. (0:9) (0:9)

03:41
    Domácí lavička reaguje oddechovým časem. (0:7) (0:7)

03:41
    Hosté přidávají další dva body. Úvod zápasu jim tak vyšel snad ještě lépe, než si vůbec představovali. Další dva body trefil znovu Ponkrašov. (0:7) (0:7)

02:45
    Ponkrašov se trefuje za tři body Hosté navyšují svůj náskok. (0:5) (0:5)

02:24
    Hosté střílí úvodní koš duelu. Cousin proměnil oba dva nařízené trestné hody po faulu Hrubana. (0:2) (0:2)

01:39
    Špatná přihrávka domácího Hrubana. Zatím stále bez úvodního koše. (0:0) (0:0)

01:00
    Domácí Nymburk hraje v bílém, hosté z Ruska v červených dresech. (0:0) (0:0)

00:50
    Opatrný úvod zápasu, zatím jsme koš neviděli. (0:0) (0:0)

00:01
    Utkání právě začalo. (0:0)

ČEZ Basketball Nymburk: Benda, Raivio, Washington, Hruban, Welsch, Houška, Simmons, Bartoň, Burns, Kříž, Stutz, Pomikálek.

Krasnyj Oktjabr Volgograd: Zamanskij, Kommissarov, Zavoruev, Cuthbert, Travis, Koršakov, Liggins, Ponkrašov, King, Culpepper, Lichtolitov, Cousin.

Rozhodčí: Javor (SLO), Petek (SLO), Brziak (SVK).

Pěkný den u sledování online přenosu z utkání VTB ligy mezi týmem Nymburku a týmem Rudý Říjen Volgograd. Favoritem jsou domácí basketbalisté, kteří v soutěži východní a střední Evropy již třikrát vyhráli, zatímco jejich soupeř se výhry dočkal jen v jednom případě z pěti.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Pavel Kuba

ERA Basketball Nymburk: Benda, Raivio, Washington, Hruban, Welsch, Houška, Simmons, Bartoň, Burns, Kříž, Stutz, Pomikálek.

Rozhodčí: Javor (SLO), Petek (SLO), Brziak (SVK)