HC Energie Karlovy Vary
Úterý 18.11.2014, 17:00 • Anniversary Sport Complex • MHL

58:06
    SKA-1946 právě vstřelilo branku!
    Domácí tým dokázal využít početní výhodu a velmi se přiblížil tříbodovému zisku. O pátý gól SKA-1946 se postaral obránce VLADISLAV VALENCOV. Asistence: Ivan Laričev, Jegor Rykov.

57:01
    Energie bude opět hrát ve třech, tentokrát se bude jednat o jedenáct sekund. Vyloučen Patrik Michálek za hákování.

55:12
    Hosté budou hrát chvíli ve třech, za hákování byl vyloučen Luděk Škop.

53:35
    Karlovarským hráčům se nedaří vstřelit vyrovnávací branku, nyní se navíc budou muset bránit. Dvě minuty za sekání si vysloužil Jakub Orság.

49:34
    Petrohrad ubránil oslabení a vzápětí se potřetí v dnešním utkání dostává do vedení. Gólmana Energie prostřelil VIKTOR KOMAROV. Bez asistence.

47:26
    Vyloučen obránce Timur Sultějev (SKP) za hákování, hosté budou hrát přesilovou hru.

39:43
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energetici se prosadili v samém závěru druhé třetiny, a tak je opět vyrovnáno. Třetí gól Karlových Varů vstřelil už při hře pět na pět ONDŘEJ BERÁNEK, který se také trefil už podruhé v zápase. Asistence: Ondřej Šafář, Oto Táborský.

37:42
    Energie bude hrát v početní výhodě, za držení byl vyloučen Alexandr Volkov.

35:43
    Vyrovnaný stav dlouho nevydržel, ruský tým si bere zpět vedení. Již svůj druhý gól v dnešním duelu zaznamenal ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Viktor Komarov, Ivam Laričev.

30:14
    Energie je zpět ve hře, v polovině zápasu je stav vyrovnaný 2:2. Brankář Petrohradu Korobov byl nyní překonán ONDŘEJEM BERÁNKEM. Asistence: Tomáš Rubeš.

24:52
    Krátce po zahájení druhé dvacetiminutovky dostal puk do sítě také karlovarský tým, a tak je stav utkání 2:1. Kontaktní gól vstřelil při hře pět na čtyři LUDĚK ŠKOP. Asistence: Ondřej Beránek.

24:36
    Další přesilová hra pro hosty. Kirill Petkov dostal menší trest za hákování.

20:23
    Karlovarští budou mít hned v úvodu druhé třetiny šanci snížit. Za hru vysokou holí byl vyloučen Denis Orlovič-Grudkov.

17:32
    Domácí tým znovu našel skulinku v defenzivě Energie, stav zápasu je 2:0. Brankáře Fučíka tentokrát po rychlém protiútoku překonal ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Viktor Komarov, Ivan Laričev.

15:19
    Vyloučen Viktor Komarov (SKP) za hákování.

09:08
    Domácí tým se dokázal prosadit a ujímá se v dnešním zápase vedení. O úvodní gól se postaral IVAN LARIČEV. Asistence: Viktor Komarov, Nikolaj Děmidov.

02:16
    První přesilovku dnešního zápasu si zahraje domácí tým, na trestnou lavici putuje Jiří Běhal.

Jakub Holubec

Branky a nahrávky: 10. Laričev (Komarov, Děmidov), 18. A. Barabanov (Komarov, Laričev), 36. A. Barabanov (Komarov, Laričev), 50. Komarov, 59. Valencov (Laričev, Rykov) – 25. Škop (Beránek), 31. Beránek (Rubeš), 40. Beránek (Šafář, Táborský)

SKA-1946: Korobov (Balajev) – Děmidov, Čurkin, Kostygov, Rykov, Sultějev, Valencov, Nestěrov – Několenko, V. Barabanov, Grebenščikov, Komarov, Laričev, Orlovič-Grudkov, Volkov, Nikolajev, Ščjolokov, Lelin, Černov, Petkov, A. Barabanov
    HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Fečo) – Šafář, Rulík, Röthlisberger, Michálek, Šimek, Běhal – Osmík, Beránek, Gríger, Táborský, Orság, Harkabus, J. Vrána, Škop, Hroch, Zadražil, Rubeš