0
22 19 14
Středa 19.11.2014, 20:25 • Olympiahalle, Innsbruck • Liga mistrů

25:14
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:52:31)

25:14
    Utkání je u konce, domácí vyhráli hladce 3:0 a připisují si tak první výhru ve skupině. Třetí set už byl zcela jasně v režii Tirolu, hosté dělali mnoho chyb, nemohli se prosadit v útoku a prakticky nedostali v utkání, které trvalo 77 minut, šanci na zvrat. Jihostroj si tak bude muset na první výhru v letošním ročníku Ligy mistrů počkat.

25:14
    A je hotovo. Hned první mečbol je využitý, ulejvka Českých Budějovic skončila na jejich vlastní polovině.

24:14
    Jsou tu mečboly, vytlučenými bloky je zařídil Venno.

23:14
    Hosté se nadechují, Habr ulejvkou připsal bod číslo čtrnáct.

23:13
    Heinovi se nepovedl blok, Sobotka ho prostřelil přes pravou ruku.

23:12
    Kuliha procpal míč za síť.

23:11
    Koraimann sice napálil blok Jihostroje, vadit mu to ale nemuselo, neboť od něj se míč odrazil do autu.

22:11
    Kuliha sice reklamuje teč domácího trojbloku, rozhodčí ovšem ukazuje, že bod patří Tirolu.

21:11
    Provenzano se marně natahoval po míči, měl to k němu daleko. Hosté se snaží co nejvíce odvrátit konec.