Kometa Brno – Kladno 5:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 6:4 (kon.) | Zlín – Slavia 2:1 (kon.)
HC Litvínov – Vítkovice 2:4 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 3:1 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 21.11.2014, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

54:09
    K pravé tyči Svobody si sjel zcela volný Volf, který zamířil k tyči, ale jeho ránu výborně pokryl jihlavský gólman.

52:26
    Jihlavská obrana zapomněla na Kotalu, který číhal na útočné modré. Útočník hostí ale neměl již dostatek sil, aby postupoval na Svobodu, tak po přejetí modré čáry vypálil, a to do míst, kde byly betony gólmana Dukly.

51:45
    Další možnost na vyrovnání pro domácí. Martin Štosek (MBL) dostává dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

49:27
    Svoboda nepřesně rozehrál puk a Milan Průšek měl před sebou z vrcholu levého kruhu volnou klec, jenže v obtížné pozici netrefil bránu.

45:32
    Dukla vyhrála buly a Anděl z pravého kruhu vystřelil. Růžička skákavý puk nepochytil, takže se pokoušel dorážet Jícha a Dvořák, jenže neúspěšně.

45:22
    Přesilová hra pro Duklu. Na trestnou lavici míří Jan Mašek (MBL), a to na dvě minuty za nedovolené bránění.

44:04
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    To je pro jihlavské studená sprcha. Po výborně odehraném oslabení zapomněla domácí obrana na MILANA PRŮŠKA, který se štěstím dostrkal puk před branou za záda Svobody. Asistence: Lukáš Volf.

41:30
    Poměrně přísné vyloučení na straně Jihlavy. Tomáš Střecha usedá na trestnou lavici na dvě minuty, a to za vražení na hrazení.

33:59
    Jihlava bude mít příležitost přesilové hry. Dočkáme se při vyloučení Śimona Červinského (MBL) za nedovolené bránění konečně gólu?

28:24
    Daniel Dvořák (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Mladou Boleslav je tu.

24:25
    Aleksandr Poljanyčka mohl vstřelit první gól zápasu, když si položil Svobodu, ale nedokázal již zvednout puk nad jeho levý beton.

23:59
    Jícha se prodíral sám na Růžičku, ale na poslední chvíli se mu vrhl pod nohy bek hostí a jeho průnik čistě zastavil. Výborný zákrok!

22:45
    Tentokrát již Štáva vypálil lépe a Svoboda musel zasahovat pravým betonem. To byla dobrá rána hostujícího beka.

21:39
    Dalším vyloučeným hráčem je Filip Nováček, který dostává dvě minuty za podražení.

09:17
    Druhá přesilovka i pro domácí. Vojtěch Němec (MBL) dostává dvě minuty za faul kolenem.

04:59
    Přesilovka pro hosty. Tomáš Střecha (JIH) jde na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

01:24
    Síly na ledě se vyrovnají. Lukáš Anděl (JIH) usedá také na trestnou lavici. Dlouho přesilovka Dukly netrvala.

00:30
    Jihlava bude mít hned na začátk zápasu přesilovou hru. David Bernad (MBL), kapitáno hostí, dostává dvě minuty za podražení.