HC Litvínov – Chomutov 1:5 (kon.) | Jihlava – Sparta 0:6 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 6:0 (kon.)
Kladno – Slavia 5:3 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 2:4 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 8:1 (kon.)
Liberec – Písek 9:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:3 (kon.) | Třinec – Havířov 6:2 (kon.)
K. Vary – Letňany 3:0 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 21.11.2014, 15:15 • Zimní stadion v Hradci Králové • Extraliga staršího dorostu

58:54
    Tomáš Fencl a Filip Hronek dostávají 2+2 minuty za hrubost. Byli jsme svědky pěstní výměny názorů.

57:06
    Obrovská šance Hradce! Po velkém závaru v obranném pásmu se ke koncovce z bezprostřední blízkosti dostal Tomáš Zahradník, který kotouč tečoval jen kousek od levé tyče hostující branky.

55:41
    Michal Dvořák si již odpykává dvouminutový trest za podražení. Je tu tedy další možnost pro Hradec Králové k navýšení výsledku.

48:44
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradci teď narostla křídla! Nápaditá kombinace před brankou soupeře vede už k demolici týmu z jižních Čech! Střelcem branky je DAVID CHALUPA, který z bezprostřední blízkosti zamířil přesně pod horní tyčku. Asistence: Štěpán Matějček, Tomáš Zahradník

45:40
    Hradec uštědřil Motoru už nepopulárního "bůra". Po nápadité kombinaci před před brankou Klestila se prosadil TOMÁŠ HOFMAN. Asistence: Patrik Hidveghy, David Malík

39:52
    Šanci jsme viděli a dokonce s gólovým punktem! 8 vteřin před druhou sirénou se prosazuje DOMINIK MATOUŠ. Po velké chybě hostujícího brankáře, který špatně vyhodnotil situaci a vyjel proti dvojici našich útočníků se posazuje Dominik Matouš, který kotouč zavezl už do odkryté branky. Laciná chyba soupeře.

33:02
    Přesilovka pro Motor a další šance na obrat v utkání. David Malík si odsedí dvouminutový trest za nedovolené bránění.

26:09
    Hradec utíká již trojbrankového vedení! A jedna věc je zajímavá, střelci branek zůstávají pořád stejní. Tentokrát si roli prohodil Pavlík se střílejícím TOMÁŠEM ZAHRADNÍKEM. Po skončeném trestu Jiřího Kubeše se prosazuje hradecký kapitán. Skóre je teď pro Hradecké více než slibné. Asistence: Radovan Pavlík, Filip Hronek

24:43
    Kapitán hostí, Martin Doktor, posílá svůj celek do 3. Odsedí si trest za držení protihráče!

24:03
    Jiří Kubeš si odpyká trest za vysokou hůl.

19:24
    Máme tu ještě vyloučení. Po nenápadném a těžko viditelném souboji za brankou je vyloučen Štěpán Havránek na 5 minut plus do konce utkání za úder do hlavy a krku.

16:46
    Hradec ujíždí do dvoubrankového vedení! A situace se opakuje i na střelecké listině. Tomáš Zahradník vybojoval kotouč v rohu kluziště, odkud našel výborně postaveného RADOVANA PAVLÍKA, který střelou k levé tyči nedal Němcovi šanci. Budějovický brankář si výstrojí na kotouč sice sáhl, ale úplně ho zkrotit nedokázal. I proto kotouč propadl za brankovou čáru. Výborný konec třetiny pro Hradecké. Asistence: Tomáš Zahradník

11:52
    Nádherný hokejový moment a ještě k tomu v oslabení. Tomáš Zahradník ujel společně s RADOVANEM PAVLÍKEM. Hostující obrana tento brejk evidentně nečekala a byla za to náležitě potrestána. Po rychlé výměně kotouče v obranné pásmu se prosazuje hradecký hráč č. 25! Velká radost na hradecké střídačce. Asistence: Tomáš Zahradník

11:03
    Tomáš Hofman dostává trest za faul kolenem. 2 minutová přesilovka pro Budějovice.

08:02
    Tomáš Fencl z Motoru si odsedí dvě minuty za podražení. První přesilovka pro Hradec.

Přemysl Ježek

Branky a nahrávky: 12. Pavlík (Zahradník), 17. Pavlík (Zahradník), 27. Zahradník (Pavlík, Hronek), 40. Matouš, 46. Hofman (Hidveghy, Malík), 49. Chalupa (Matějček, Zahradník)

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Roubal) – Havránek, Lier, Fanderlik, Luštinec, Hronek, Hroudný, Veselý – Exner, Matouš, Zahradník "C", Hofman, Malík, Moník, Hnik, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík, Kynčl, Hejna. Trenér: Jiří Slabý
    HC Motor České Budějovice: Němec (Klestil) – Stehlík, Kadlec, Farka, Kubeš, Klinecký, Benda, Dvořák, Svoboda – Bláha, Pánek, Vráblík, Bárta, Jiřinec, Bahula, Doktor "C", Fencl, Mašek, Kondelík, Vochozka. Trenér: Jaroslav Formánek

Rozhodčí: Kratochvíl – Kleprlík, Čížek