HC Litvínov – Chomutov 1:5 (kon.) | Jihlava – Sparta 0:6 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 6:0 (kon.)
Kladno – Slavia 5:3 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 2:4 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 8:1 (kon.)
Liberec – Písek 9:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:3 (kon.) | Třinec – Havířov 6:2 (kon.)
K. Vary – Letňany 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
HC Sparta Praha
Pátek 21.11.2014, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

59:55
    A Brízgala asi již čisté konto udrží, protože likviduje velký závar před svojí brankou.

58:05
    Nicolas Bureš (SPA) je vyloučení na dvě minuty za hrubost.

57:45
    Sparta právě vstřelila branku!
    Dvougólová norma Pražanů v dnešním záapse v každé třetině je naplněna. Pšeničkovu ránu tečoval za záda bezmocného Brože TOMÁŠ JANDUS. Sparta tak vede již 6:0.

54:39
    Obrovský závar před brankou Jihlavy gólem nekončí! Brož uzamkl svojí klec a z chumlu hráčů nakonec vypadl puk mezi kruhy, kde si jej domácí pohlídali.

54:27
    Jihlava se tak jako tak bude bránit. Petr Berka (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:23
    Pětka je tady. Maršoun našel mezi kruhy VOJTĚCHA KULDU, který v signalizovaném trestu Dukly vystřelil a vymetl přesně levý horní roh branky Sparty. Asistence: Petr Maršoun.

48:51
    Richard Peschout sjel z modré až před Brízgalu, kde si však na gólmana Sparty znovu nepřišel.

45:36
    Síly na ledě se vyrovnají, hráčská lavice JIhlavy je potrestána dvěma minutami za nesportovní chování. Trest si odpyká Richard Peschout (JIH).

44:39
    Na trestnou lavici míří Martin Dubský (SPA), takže Dukla bude moci vstřelit čestný gól a smazat tak nulu ze svého konta. Jde na dvě minuty ven za vysokou hůl.

42:21
    Pavel Kousal se z útočné modré dostal až před Brízgalu, kde se pokusil rozhodit jej a zakončit mezi nohy, což se mu ale nepovedlo. Přesto byla akce Kousala jedna ze světlejších chvilek Dukly v dnešním utkání.

34:48
    Přesilová hra také pro domácí. Vala byl při zakončení před brankou faulován Martinem Jandusem (SPA), který si již poslušně jede odsedět dvě minuty za hákování.

34:13
    Když to nejde hokejově, zkouší to domácí alespoň bojovností. Dvojice Kousal, Peschout teď výrazně zavařila před brankou Brízgaly. Puk poskakoval po modré, jenže hosté jej stačili zneškodnit a poté narazil Kousal protihráče na mantinel za brankou.

31:06
    Jihlava se bude opět bránit. Josef Berka (JIH) dostává dvě minuty za krosček.

28:04
    Puk propadl před brankou k Vladimíru Oščádalovi, který byl nikým nehlídán a mohl pohodlně zamířit. Místo toho však ideálně netrefil puk a téměř nevystřelil.

26:08
    Jihlava mohla přidat gól v oslabení. David Čermák se řítil z levé strany na branku a z levého kruhu vyslal tvrdou střelu, kterou vyráží Brízgala.

25:22
    Sparta si zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Tomáš Mejzlík (JIH).

24:59
    Tohle už zavání debaklem. Před brankou dostala dvojice Tomáš Pšenička – Tomáš Jandus příliš mnoho prostoru, první jmenovaný přihrál právě TOMÁŠI JANDUSOVI, který bez problémů dostal kotouč do opuštěné klece. Už to vypadalo, že Brož pojede na střídačku a přepustí místo v brance Škarkovi, ale nakonec se ze střídačky znovu vrátil do klece. Asistence: Tomáš Pšenička, Albert Michnáč.

24:14
    Hostující útočník TOMÁŠ PŠENIČKA dostal ve středním pásmu puk do jízdy, přebrusil dva jihlavské hráče, mezi kruhy vystřelil a poslal kotouč nad levý beton Jana Brože. Asistence: Albert Michnáč, Radek Jeřábek.

19:16
    Na dvě minuty za sekání a k tomu deset minut za nesportovní chování je vyloučen hráč Sparty Martin Jandus.

13:16
    Za podražení je na dvě minuty je vyloučen hráč Jihlavy Stanislav Huňáček.

9:38
    Sparta vede již o dvě branky. Za hosty se prosazuje RADEK JEŘÁBEK. Asistence: Vojtěch Kulda, Petr Maršoun.

6:35
    Na dvě minuty za krosček si jde odpočinout hráč hostí Patrik Sedliský.

1:07
    Hosté se na začátku 2. minuty ujímají vedení zásluhou DANIELA SENIOVA. Asistence: Martin Dubský, Vojtěch Komárek.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Seniov (Dubský, Komárek), 10. Jeřábek (Kulda, Maršoun), 25. Pšenička (Michnáč, Jeřábek), 25. T. Jandus (Pšenička, Michnáč), 55. Kulda (Maršoun), 58. T. Jandus (Pšenička)

HC Dukla Jihlava: Brož (Škarek) – Pražák, Smutný, Huňáček, Krtek, Srnský, Klofáč – Oščádal, Vala, Kolouch, Kousal, Najman, Peschout, Berka, Mejzlík, Čermák. Trenér: Patrik Augusta.
    HC Sparta Praha: Brízgala (Mičán) – Eliáš, M. Jandus, Bureš, Zeleňák, Duben, Janda, Jeřábek, Sedlinský – Michnáč, Pšenička, T. Jandus, Seniov, Komárek, Dubský, Kulda, Zídek, Maršoun, Kadlec, Šrámek, Procházka. Trenér: Richard Žemlička.

Rozhodčí: Pokorný – Klouda, Kuřítko