HC Litvínov – Chomutov 1:5 (kon.) | Jihlava – Sparta 0:6 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 6:0 (kon.)
Kladno – Slavia 5:3 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 2:4 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 8:1 (kon.)
Liberec – Písek 9:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:3 (kon.) | Třinec – Havířov 6:2 (kon.)

50:37
    Za potyčku jsou vyloučeni Vavřička (PLZ) a Mrkvička (KLP), oba dostávají dvě minuty za hrubost.

49:07
    Václav Dvořák (KLP) dostává dvě minuty za hákování.

48:14
    Plzeň právě vstřelila branku!
    MARTIN HAJŠMAN byl na brankovišti nejpohotovější a doklepl vyražený puk za Karlíkova záda! Asistence: Tomáš Kučera.

42:45
    Další trest pro hosty, Arnošt Rampfel (KLP) inkasuje dvě minuty za hákování.

41:28
    Pokorný pálil do odkryté brány, Karlík se stihl přemístit.

39:11
    Na druhé straně pálil v úniku dva na jednoho Vavřička mimo!

38:41
    Dobrou střelu Lenárta vytěsnil Krasanovský lapačkou nad branku!

38:03
    Výhoda pro hosty, za sekání inkasuje menší trest Marek Rubner (PLZ).

34:42
    Martin Molčík (KLP) dostává dvě minuty za podražení.

33:17
    V dobré šanci se objevil Trofimov, leč neuspěl. Na druhé straně se k odraženému puku dostal plzeňský útočník TOMÁŠ KUČERA a perfektní ranou znovu překonává Karlíka. Bez asistence.

30:40
    Nebohý Karlík, na kladenského brankáře teď ujížděli dva plzeňští hráči. Kapitán Lukáš Kaňák nehamounil a do jasné šance poslal MATĚJE KRÁSNÉHO, který si už uměl poradit. Asistence: Lukáš Kaňák.

29:15
    Tomáš Kučera trefil tyč kladenské brány!

28:31
    A právě, když přesilovka Plzni moc nejde, tak z ní většinou padne gól! MAREK RUBNER z první trefil horní roh Karlíkovy branky, puk mu pěkně přiťukl Kodýtek! Asistence: Petr Kodýtek, Matyáš Kantner.

27:32
    Kryštof Linhart (KLP) vyhodil kotouč mimo hřiště a dostává menší trest za zdržování hry.

26:42
    Sám před Karlíkem byl Kodýtek, ale vypálil nad branku. Brankář Kladna puk jemně lízl vyrážečkou.

25:42
    A právě Václav Dvořák (KLP) inkasuje dvě minuty za sekání.

25:38
    Na druhé straně netrefil odkrytou klec Dvořák!

25:01
    Ve velké šanci se zjevil střelec Kantner, Karlíka tentokráte nepřekonal!

21:59
    Třetí využitá přesilová hra Plzně! MATYÁŠ KANTNER si našel cestu až před Karlíka a přesnou střelou ho překonal počtvrté! Kantner střílí hattrick! Asistence: Jakub Pokorný.

20:57
    PZ Kladno dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. trest odpyká Ivan Trfimov.

19:14
    Domácí se opět dostávají do trháku. Nádhernou akci zakončil MATYÁŠ KANTNER střelou do prázdné branky, brankář Karlík byl bez šance! Asistence: Marek Rubner, David Roubal.

16:05
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté bleskově snižují a prohrávají opět jenom o jednu branku! PETR ĎURAČKA obdržel přihrávku od mantinelu a sám před Krasanovským se nemýlil! Asistence: Martin Molčík, Michal Kučera.

15:44
    Domácí využívají druhou přesilovou hru, po několika střelách se konečně prosadili! Autorem branku je obránce JAKUB POKORNÝ! Asistence: Tomáš Krystl, Petr Kodýtek.

14:05
    Petr Ďuračka (KLP) dostává menší trest za podražení.

09:41
    Další vyloučený. Marek Rubner (PLZ) inkasuje dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku.

08:15
    A Tomáš Vracovský (PLZ) to přehnal s důrazem a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

06:42
    Domácím se sice přesilovka příliš nedařila, ale nakonec z ní přece jenom udeřili! MATYÁŠ KANTNER přebral puk u pravého mantinelu, vyjel si mezi kruhy a krásnou střelou pod víko posílá Plzeň do vedení! Asistence: Petr Kodýtek.

05:26
    Kapitán Lukáš Němec (KLP) míří na trestnou lavici za hákování.

Jan Picka

Branky a nahrávky: 7. Kantner (Kodýtek), 16. Pokorný (Krystl, Kodýtek), 20. Kantner (Rubner, Roubal), 22. Kantner (Pokorný), 29. Rubner (Kodýtek, Kantner), 31. Krásný (Kaňák), 34. T. Kučera, 49. Hajšman (T. Kučera) – 17. Ďuračka (Molčík, Kučera)

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Zeman) – Kaňák "C", Váchal, Krystl, Pokorný, Kačena, Sedláček – Vracovký, Vavřička, Stráský "A", Rubner, Kodýtek "A", Kantner, Hajšman, Roubal, T. Kučera, Krásný, Hanzlík, Pour
    PZ Kladno: Karlík (Melančin) – Heindl, Mrkvička, Linhart, Rampfel, Slatinský, J. Kučera "A", Libecajt – M. Kučera, Molčík "A", Ďuračka, Němec "C", Lenárt, Trofimov, Dvořák, Vyšín, Jarý

Rozhodčí: Sýkora – Jelínek, Malý