Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Nashville Predators
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
Florida Panthers
Neděle 23.11.2014, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Přeji brzké dobré ráno u sledování zápasu NHL. Na ledě Nashvillu Predators se představí hokejisté Floridy Panthers.

Nashvillu patří druhá příčka v divizi, po devatenácti odehraných zápasech má na kontě šestadvacet bodů. Nashville bude dneska bojovat o dva body před domácím publikem, kde se mu hodně daří.

Floridě patří sedmá příčka v divizi, po sedmnácti odehraných zápasech má devatenáct bodů. Florida bude chtít navázat na minulý zápas, kdy porazila San José Sharks 3:2.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Volčenkov, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Jarnkrok, Wilson – Roy, Jokinen, Cullen – Beck, Gaustad, Nystrom

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Kulikov, Mitchell, Gudbranson, Olsen – Boyes, Bjugstad, Huberdeau – Grimaldi, Barkov, Fleischmann – Hayes, Trocheck, Jokinen – Thornton, MacKenzie, Kopecký.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Dnešní utkání ukončí čtyřzápasový trip Floridy.

00:01

01:00
    Hosté sice vyhrávali úvodní vhazování, ale Nashville následně vybojoval puk a první zákrok si připsal Luongo.

02:13
    Z pravého horního kruhu vystřelili hosté, ale Rinne si puk pohlídal.

02:30
    Forsberg nahodil do pásma Floridy, ale z pokusu o útok nakonec nic nebylo.

03:50
    Nashville nyní kombinuje v útočném pásmu, ale obrana Floridy odvádí skvělou práci.

05:04
    Rozjíždějící útok Nashvillu končí, jelikož se Wilson dostal do postavení mimo hru.

06:15
    Luongo teď ukázal své kvality, když vychytal několik dorážek, které měli domácí.

06:35
    Ribeiro vyhrál buly v útočném pásmu, ale Josi trefil jenom před sebou stojícího hráče.

07:15
    Hosté se chtějí dostat do útočného pásma, ale Nashville si skvěle hlídá střední pásmo.

07:39
    Thornton ve středním pásmu krosčekoval Jokinena a odjíždí na trestnou lavici.

07:42
    Hosté vyhráli buly a na chvíli se osvobozují.

08:32
    Domácí se nemohou udržet v útočném pásmu, nyní obrana Floridy odvádí skvělou práci.

09:39
    Hosté hrají v plném počtu.

10:21
    Florida se snaží postupným útokem dostat do útočného pásma, ale skvěle bránící Nashville nedává Floridě mnoho prostoru.

11:05
    Bjugstad vyhrává vhazování, které nevedlo k rychlému útoku Floridy.

11:40
    Florida se po dlouhé době usadila v pásmu domácích, ale střela obránce trefila pouze stojícího obránce.

12:30
    Florida nyní přitlačila domácí, ale úvodní branku zatím zápas nepřinesl.

13:23
    Luongo skvěle vyrazil střelu Roye, který se snažil kanadského brankáře prostřelit.

14:30
    Forsberg se odvážil vzít všechno na sebe, ale jeho pokus byl zmařen obranným zákrokem Gudbransona.

15:30
    Tomáš Fleischmann si nahazuje puk do rohu kluziště, kde svádí souboj s Jonesem.

16:45
    Nyní Luongo podržel svůj tým, když skvěle kombinujícího Forsberga s Nealem vychytal betonem. Forsberg střílel po ledě k pravé tyči.

17:10
    Další úspěšný zákrok si připsal Luongo, který v první třetině podává opravdu skvělý výkon.

18:28
    Ribeiro vyhrál buly v útočném pásmě, ale Josiho střela Luonga nepřekonala.

19:00
    Florida se dostává z tlaku domácích, když se hostům podařilo poslat puk za modrou čáru.

19:30
    Poslední minuta se dohrává spíše ve středu, když oba dva celky nechtějí inkasovat takzvaný gól do šatny.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Domácí byli v této třetině aktivnější, ale úvodní branku ani jeden z týmu nevstřelil. Druhá třetina začne přibližně ve 3:00.

20:01

20:10
    První zákrok ve druhé třetině si připsal Rinne, když Huberdeau nahodil puk na bránu.

20:32
    Florida začala úplně jinak, než v první třetině. Nashville se zatím k ničemu nedostal.

21:00
    Grimaldi se protáhl kolem mantinelu a snažil se přihrát na Barkova, ale přihrávka byla nepřesná.

22:30
    Nyní útočí Nashville, druhá třetina začala ve velkém tempu.

23:45
    MacKenzie naznačil střelu, ale poslal puk po modré na úplně volného Cambella, ale jeho střela minula branku.

24:15
    Neal se dostal do velmi dobré pozice, ale rychlá lapačka Luonga Nealovu střelu za svá záda nepustila.

24:45
    Ekholm vystřelil od modré, ale pouze do betonu Rinneho.

25:15
    Nashville se usadil do útočného pásma.

25:45
    Hosté kvůli velkému tlaku vyhazují na zakázané uvolnění.

26:30
    Kopecký se snažil od modré nastřelit puk na Rinneho, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce.

27:30
    Gudbranson udržel puk v útočném pásmu, ale Nashville rychle zareagoval a je u puku první.

28:27
    Ribeiro se snažil dostat stahovačkou do lepší pozice. To se mu sice nepodařilo, ale vybojoval pro svůj tým přesilovou hru.

28:58
    Olsen je vyloučen na dvě minuty za hákování.

28:58
    Nashville bude chtít vstřelit vedoucí gól. Povede se mu to v této přesilové hře?

29:28
    Domácím se v této přesilové hře zatím nepovedlo udržet v útočném pásmu.

30:15
    Nashville kombinuje v útočném pásmu, které vedlo k obrovskému závaru před brankou, ale Luongo byl připraven, i když mu obránce odkopnul hokejovou hůl.

30:58
    Hosté hrají v plném počtu. Ani nyní se nepodařilo domácím vstřelit gól z přesilové hry.

31:29
    Hosté jsou pořád pod tlakem a snaží se otřepat z oslabení.

32:56
    Nashville je v tuto chvíli více aktivní.

33:18
    Další skvělý zákrok Luonga, když se ho střelou od mantinelu snažil prověřit Jokinen.

34:45
    Florida spíše nahazuje puk do rohu kluziště, kde musí o puk bojovat.

35:16
    Smith se snažil protáhnout kolem levé tyče, ale obránce ho srazil.

35:45
    Florida teď přidala a vytěžila si ze svého tlaku dnešní první přesilovou hru.

35:50
    Weber je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:26
    Domácí odvádí výbornou práci zatím hosty nepustili v přesilové hře ani ke střele.

37:15
    Nashville mohl vstřelit gól, když skvělým výpadem se dostali do přečíslení dva na jednoho.

37:50
    Domácí předvedli opravdu ukázkové oslabení.

38:33
    Nashville právě vstřelil branku!
    Nashville se dostavá do vedení. COLIN WILSON jako první překonal skvěle chytajícího Luonga, když vystřelil zpoza branky a s pomocí Luonga zapadl puk do branky hostů. Asistence: Jarnkrok, Smith.
    Colin WILSON - 1:0

39:24
    Domácí si konec třetiny hlídají, aby nepřišli o své vedení.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Domácí se zaslouženě dostali ve druhé třetině do vedení, když se v jejím závěru přesně trefil Wilson. Třetí dějství začne přibližně ve 3:53.

40:01

40:12
    Hosté se snažili rozjet útočnou akci, ale to překazil uprostřed hřiště Forsberg.

41:05
    Fleischmann protečoval puk do útočného pásma.

41:20
    Ellis sbírá nahozený puk Fleischmanna a zakládá útok domácích.

41:58
    Volčenkov vyslal puk na bránu, ale Luongo puk vyráží pravým betonem.

42:17
    Domácí se pokusí navýšit vedení, když na trestnou lavici odjíždí Thornton za držení hole.

42:55
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

43:28
    Ribeirova střela minula branku.

43:45
    Campbell zblokoval střelu Josiho, který střílel z voleje.

44:17

45:15
    Huberdeau vystihnul přihrávku soupeře a Jonesovi nezbylo nic jiného než podrazit před bránu najíždějícího Bjugstada.

45:56
    Veliká šance pro hosty. Bjugstad se snažil překonat na zemi ležícího Rinneho, ale jeho pokus byl marný.

46:30
    Domácí vyhazují a na chvíli se dostávají z tlaku.

47:15
    Domácí hrají v plném počtu. Hostům se nepodařilo proměnit šance v gól.

47:50
    Neal se dostal do postavení mimo hru a překazil tak útočnou šanci domácích.

48:00
    Hosté se změnit stav, ale Nashvill se může chlubit svojí obranou, která odvádí svou práci na jedničku.

48:45
    Fleischmann se pokoušel zavést puk do pásma, ale jeho pokus zmařil Josi.

49:10
    Domácí nyní kombinují v útočném pásmu.

50:10
    Hosté se snaží útočnou akci, ale ta stále nepřichází.

51:25
    Luongo drží svůj tým, i když dneska inkasoval tak se za svůj výkon stydět nemusí.

51:30
    Huberdeau dostal pas na modrou, ale puk mu přeskakuje hůl, a tak domácí zakládájí svojí útočnou akci.

52:35
    Hostům se stále nedaří dostat do pásma a vstřelit tak důležitý gól.

53:01
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení, o které se postaral MATT CULLEN, jenž využil zaváhání Mitchella, který špatně rozehrál na střed, kde stál právě Cullen, jenž následně překonal Luonga střelou nad beton. Bez asistence.
    Matt CULLEN - 2:0

55:10
    Jokinen nedokázal usměrnit puk, když dostal přihrávku před prázdnou branku.

56:20
    Kopecký zavezl puk a snažil se zpoza branky nahrát před branku, ale jeho pokus zneškodnil Rinne.

57:05
    Florida přidává na obrátkách a snaží se vstřelit kontaktní branku.

58:02
    Nashville vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:02
    Oddechový čas pro hosty.

58:02
    Hosté hrají bez brankáře a snaží se vstřelit branku.

58:30
    Nashville vyhazuje z pásma, ale pouze za modrou čáru.

59:17
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida dramatizuje závěr utkání. ROCCO GRIMALDI se dostal na levém kruhu ke kotouči a střelou zápěstím překonal Rinneho. Poslední sekundy utkání ještě budou zajímavé. Asistence: Brian Campbell, Aaron Ekblad.
    Rocco GRIMALDI - 2:1

59:29
    Neuvěřitelný závěr v podání Floridy. Hned po vyhraném vhazování se hosté dostali do útočného pásma. Rinne poté chyboval při rozehrávce za brankou, když nedokázal poslat kotouč do středního pásma. Ten se posléze dostal na hůl JIMMYHO HAYESE, jenž poslal kotouč za rozhozeného brankáře Predators a srovnal na 2:2. Utkání zřejmě půjde do prodloužení. Bez asistence.
    Jimmy HAYES - 2:2

60:00

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:01

60:10
    Florida začal prodloužení velkým tlakem, který brankou nekončí.

61:10
    Ellis tečoval střelu před Luongem, ale kanadský brankář dokázal zareagovat a tento nebezpečný pokus vyrazil.

62:20
    Luongo skvělým zákrokem vyrazil puk a udržel šance svého týmu na výhru v dnešním zápase.

63:00
    Weber nahodil puk, ale pouze mimo branku.

63:50
    Nashville se snaží zvítězit, aspoň v prodloužení, když konec třetí třetiny mu nevyšel.

64:30
    Trocheck vybojoval puk, ale následně si puk nadhodil daleko od sebe.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Derek Roy se postavil k prvnímu nájezdu, ale Luonga kličkou do bekhendu nepřekonal.

1. série
    0:0
    Se svým nájezdem neuspěl ani Huberdeau.

2. série
    0:0
    Dalším hráčem byl Ellis, ale jeho kličku do forhendu Luongo vystihl a kotouč vyrazil.

2. série
    0:0
    Jokinen to zkusil proti Rinnemu střelou pod vyrážečku, ale brankář Predators byl úspěšný.

3. série
    0:0
    Smith to na druhé straně zkusil střelou mezi nohy, ale i tento pokus si Luongo pohlídal.

3. série
    0:0
    Bjugstad zkusil kličku do bekhendu, ale Rinne mu kotouč vypíchl.

4. série
    1:0
    Forsberg se rozjel a z pravého kruhu prostřelil Luonga mezi betony. Na druhé straně bude muset Boyes skórovat.

4. série
    1:0
    Boyes tíhu zodpovědnosti neunesl, když nedokázal překonat Rinneho po kličce do bekhendu. Nashville vítězí!

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je FILIP FORSBERG.
    Filip FORSBERG - 3:2

Dnešní zápas končil lépe pro hokejisty Nashvillu, kteří dokázali vyhrát po samostatných nájezdech. Domácí si závěr utkání zkomplikovali, když ztratili v poslední minutě své dvoubrankové vedení a Floridě darovali jeden bod.

1. Filip Forsberg (NSH) 0+0
    2. Roberto Luongo (FLA) 48 zák., 2 góly, 96,0%
    3. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93,3%

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Fleischmann (FLA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:23
    Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:08

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (04:54:51)

David Šlapáček

Branky a nahrávky: 39. Wilson (Jarnkrok, Smith), 54. Cullen, rozh. náj. Forsberg – 60. Grimaldi (Campbell, Ekblad), 60. Hayes