Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Edmonton Oilers
1:7 (0:3, 0:3, 1:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 23.11.2014, 04:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Dobrý den všem hokejovým fanoušků. Je před námi pikantní duel mezi týmy Edmonton Oilers a Chicago Blackhawks. Uvidíme jak toto klání dopadne.

Edmonton nevstoupil do sezóny vůbec dobře, když se krčí na posledním místě západní konference. V posledním utkaní prohráli na svém ledě s New Jersey 0:2.

Hosté jsou na tom o poznání lépe, když se nacházejí na sedmé příčce západní konference. V posledním utkání vyhráli nad Calgary 4:3.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Schultz, Ference, Eberle, Nugent-Hopkins, Perron – Petry, Marinčin, Purcell, Draisaitl, Hall – Fayne, Aulie, Yakupov, Arcobello, Joensuu – Pinizzotto, Gordon, Hendricks.

Chicago Blackhawks: Raanta (Crawford) – Seabrook, Keith, Hossa, Toews, Saad – Oduya, Hjalmarsson, Kane, Richards, Versteeg – Rozsíval, Clendening, Carcillo, Danault, Bickell – Nordstrom, Kruger, Smith..

Hokejisté jsou na ledě a poslouchají hymnu.

0:01

0:01
    Buly vyhrává Chicago.

0:57
    Chicago v pásmu domácích a snaží se vymyslet první útočnou akci.

1:45
    Edmonton se poprvé podíval také před Crawforda, ale následně o puk přicházejí.

2:32
    Edmonton zakládá další útočnou akci.

3:31
    Po nepřesné kombinaci hostů má puk na svých hokejkách Edmonton.

3:48
    Chicago právě vstřelilo branku!
    A máme tu první gól dnešního zápasu. Před brankou se objevil JONATHAN TOEWS, který byl úplně sám a zasouvá za domácího brankáře. Asistence: Saad a Hossa.
    Jonathan TOEWS - 0:1

4:43
    A pozor, hosté odskakují na rozdíl dvou branek, když střelou do pravého růžku se prosazuje MARCUS KRUGER. Asistence: Smith a Nordstrom.
    Marcus KRUGER - 0:2

5:14
    Chicago je aktivnějším týmem, když jsou všude první. Takový to začátek si domácí jistě nepředstavovali.

6:20
    Ofsajd domácích.

7:24
    Zakázané uvolnění na domácí straně.

7:51
    Arcobello vyzkoušel pozornost brankáře hostů.

8:09
    První vyloučení dnešního zápasu na trestnou lavici odchází za krosček Aulie.

8:51
    Domácí vyhazují přes všechny čáry.

9:44
    Hostům se tato přesilová hra zatím moc nedaří.

10:09

11:14
    Edmonton za brankou hostů a snaží se něco vymyslet.

12:06
    Icing Chicaga.

12:20
    Edmonton má nyní problém přejít přes dobře bránící střední pásmo.

13:25
    Gordon vyslal svůj pokus na Crawforda, ten je zatím připravený.

14:00
    Domácí se pomalu osmělují a tvoří si menší tlak před hostujícím brankářem.

14:48
    Chicago zatím vzdoruje svému soupeři a Edmonton se tlačí dále za vyrovnáním.

15:56
    A Chicago odskakuje na rozdíl tří branek. Autorem branky je BRENT SEABROOK. Asistence: Hossa a Toews.
    Brent SEABROOK - 0:3

16:32
    Tak toto není určitě ideální vstup od domácích, kteří jsou v soubojích pomalejší a nejsou tak aktivní jako jejich soupeř.

17:26
    Hosté se na chvíli podívali před brankáře Edmontonu, následně ale přicházejí o kotouč.

18:00
    Zbývají dvě minuty do konce první třetiny.

18:49
    Purcell vystřelil z mezikruží. Brankář hostů má svůj kotouč ve své moci.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:30
    Na trestnou lavici míří další hráč Edmontonu, v tomto případě Eberle.

19:50
    Střelu od modré chytá Scrivens, ani dorážející hráči Chicaga neměli nárok.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

V první třetině jsme viděli tři góly a to když všechny padly do brány Edmontonu . Chicago je lehce lepším týmem a daří se mu zájmena v produktivitě. Edmonton hledá recept na zatím bezchybného Crawforda.

20:01

20:18
    Chicago za svoji brankou a začíná se založením útoku.

20:46
    A Edmonton jde do tří! Na trestnou lavici míří Nugent-Hopkins.

21:16
    A další gól v síti Emontonu! Na dvakrát a s velkým štěstí se prosazuje JONATHAN TOEWS. Bez asistence.
    Jonathan TOEWS - 0:4

22:45
    Další branku vstřeluje MARIAN HOSSA po přihráce od Bickella. Asistence: Bickell a Clendening.
    Marian HOSSA - 0:5

22:46
    A do branky se postavil Fasth.

23:50
    Tak toto už je debakl! Další branku střílí DUNCAN KEITH, který se prosazuje střelou z kruhu a brankářovi Fasthovi prochází puk pod rukou. Asistence: Carcillo.
    Duncan KEITH - 0:6

24:32
    Tak to je hořký začátek druhé třetiny pro domácí, kteří se nepoučili z první třetiny.

25:48
    Troufnu si říci, že o dnešním vítězi je již rozhodnuto. Ale kdo ví v NHL jsme už kolikrát viděli velká překvapení.

27:25
    Ofsajd hostů.

27:54
    Na trestnou lavici míří další hráč domácích. Purcell si odsedí dvě minuty za sekání.

28:19

29:00
    Kotouč vyletěl ze hřiště a bude se vhazovat ve středním pásmu.

29:27
    Richards vystřelil od modré čáry, jeho střelu vyráží Fasth do rohu kluziště.

30:18
    Aulie fauloval jednoho z hráčů soupeře do oblasti hlavy a krku a dostává 2 minuty a dále vidí 5 minut za rvačku.

30:18
    Současně je vyloučen i hráč Chicaga. Kruger dostává 2 + 2 minuty.

30:36
    Emonton se snaží alespoň kosmeticky upravit dnešní skóre.

32:47
    Pinizzotto se jede posadit na trestnou lavici. Dostává 2 minuty za hrubost.

33:48
    Chicago tlačí svého soupeře. Další branka ale nepřichází.

34:47

35:28
    Na trestnou lavici odchází Rozsíval za vražení na hrazení.

36:30
    Domácí se tlačí do brány, zatím ale bez střely na bránu.

37:28

38:00
    Zbývají dvě minuty do konce druhé třetiny.

38:55
    Chicago vymýšlí další útok, kterým by překonala brankáře Fastha.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:43
    Joensuu dostává dvě minuty za hákování.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Zatím sledujeme gólové hody na straně Chicaga, kteří přidali další tři branky a pomalu se z toho stává exibice. Uvidíme co nám nabídne třetí třetina.

40:01

40:45
    Chicago bojuje za brankou Fastha o kotouč.

41:43

42:32
    Icing hostů. Vhazování před Crawfordem.

42:50
    Seabrook zkusil nahození od modré, které kryje brankář Fasth.

43:09
    Boj o kotouč v rohu kluziště.

43:20
    Fasth zasahuje lapačkou a bude se vhazovat po jeho levici.

44:31
    Edmonton uzavřen na své polovině a má problém přejít střední pásmo.

45:14
    Edmonton pouze odevzdává kotouč a jede vystřídat.

45:48
    Výborný zákrok brankáře Crawforda, který se nechal obelstít kličkou.

46:32
    Sledujeme boj ve středním pásmu.

46:52
    Icing Edmontonu.

47:13
    Jde vidět že výsledek je jednoznačný. Hra už nemá tak rychlý spád a obě mužstva už se vidí v kabinách.

47:48
    Výborný Crawford! Nejprve skvěle zasáhl zblízka proti soupeři a i s následnou střelou si poradil.

48:04
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Tak domácí se přeci jen dočkali! Čestnou branku střílí DAVID PERRON , který tečuje střelu od modré za záda bezmocného gólmana. Asistence: Justin Schultz a Jordan Eberle.
    David PERRON - 1:6

50:13
    Chicago se snaží vstřelit ještě nějaký gól.

50:58
    Hosté jeli v přečíslení 2 na 1 a do odkryté brány zakončuje PATRICK KANE. Asistence: Kris Versteeg a Niklas Hjalmarsson.
    Patrick KANE - 1:7

52:36
    Hokejový fanoušek sledující toto utkání se jistě nenudí.

53:24
    Edmonton se snaží něco vymyslet směrem do předu.

54:02
    A u puku je Chicago, které určitě nikam nespěchá a bude chtít utkání dohrát v útočné třetině.

54:54
    Fasth raději kryje nahození od modré ve své lapačce.

55:14
    Gordon jen lehce nahodil na branku a Crawford zasahuje bez potíží.

56:07
    Ference se jede posadit na dvě minuty za hákování.

56:48
    Chicago kombinuje před Fasthem.

57:15
    Edmonton je nyní sevřen ve své třetině pod velkým tlakem.