Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Winnipeg Jets
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
St. Louis Blues
Neděle 23.11.2014, 22:30 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Tímto se s vámi loučím, někdy zase u sledování zápasu NHL. (01:26:15)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hosté dávají pojistku na dnešní vítezství! PAUL STASTNY si dojel kotouč do útočné třetiny a rozhoduje o dnešním vítězi. Asistence: Alex Pietrangelo

58:29
    Domácí jsou na ledě v šesti! Vhazuje se po levici Allena.

58:29
    Oddechový čas pro domácí. Půjdou hrát ze šesti bruslaři?

57:41
    Domácí vjeli do třetiny dřív než puk a píská se ofsajd.

56:30
    Domácím nezbývá moc času, ale nemohou se dostat do útočné třetiny.

55:15
    Domácí přežili dlouhé oslabení bez úhony. Kane je na ledě.

54:39
    Hosté se teď sami vyhodili z útočné třetiny.

54:19
    Dokonce teď zaútočili domácí, ale střela Wheelera od modré čáry neohrozila branku Allena.

53:18
    Hosté se v posledních vteřinách nemohou dostat do pásma. Domácí zatím skvěle brání dlouhou přesilovku hostů.

52:50
    Střelu Tarasenka z pravého kruhu chytil Pavelec do lapačky.

52:17
    Domácí vyhazují a hosté začínají od vlastní branky.

51:37
    Střela Oshieho od levého mantinelu jen vyprášila pravý beton Pavelce.

51:15
    Bude se vylučovat. Vyloučen domácí Kane na čtyři minuty za vysokou hůl.

50:53
    Konec oddechového času. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:53
    Oddechový čas pro hosty.

50:36
    Wheeler nabil na modrou Pardymu, ale jeho střela byla zblokovaná.

49:48
    Konec přestávky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

49:48
    Komerční přestávka.

48:30
    Hosté ani už nenapadají a hlídají si jednobrankový náskok.

46:56
    Domácí se dostali do situace tři na tři a Kane zkusil vystřelit přes obránce, ale Allen byl připraven a vyráží kotouč do rohu.

45:41
    Hra v posledních minutách neni moc pohledná. Hosté se snaží bránit a udržet si náskok.

45:15
    Domácí se dostali s pukem za modrou čáru a píská se ofsajd.

45:01
    Allen radši přikryl kotouč před dojíždějícím Byfuglienem.

44:15
    Střela Wheelera od modré čáry skončila v lapačce Allena.

43:34
    Zakázané uvolnění Jets. Vhazovat se bude po pravici Pavelce.

43:06
    Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
    Ryan REAVES - 2:3

42:25
    Hosté jdou do vedení! Kotouč poskakoval před brankovištěm a RYAN REAVES se z otočky trefil přesně mezi nohy Pavelce! Asistence: Steve Ott, Alex Pietrangelo

41:34
    Backes se natlačil do brány, ale Pavelce nepřekonal.

40:40
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po pravici Allena.

40:01

Střely na branku po druhé třetině:

St. Louis – 19 (9+10)
    Winnipeg – 24 (12+12)

Ve druhé třetině byli jasně lepším týmem hosté a po zásluze také vyrovnali zásluhou Schwartze, ale domácí z ničeho nic šli znovu do vedení zásluhou Slatera. Hosté nic nevzdali a vyrovnali dvě minuty před koncem druhé třetiny zásluhou Backese, který jel sám na Pavelce a nedal mu šanci.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:55
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po pravici Allena. Do konce druhě třetiny zbývá pět vteřin.
    David BACKES - 2:2

37:57
    Hosté vyrovnávají na 2:2! Steen našel nádhernou nahrávkou z vlastní třetiny DAVIDA BACKESE a ten jel sám na Pavelce a střelou nad lapačku mu nedal šanci! Asistence: Alexander Steen, Jake Allen

37:37
    Frolík teď výborně zapracoval v obranné třetině a vyhazuje až k Allenovi.

37:10
    Domácí vyhazují do středního pásma.

37:01
    Hosté budou mít k dispozici přesilovku. Dvě minuty dostává Kane za hrubost.

36:34
    Frolík našel mezi kruhy Scheifeleho, ale jeho střela neměla parametry a Allen jí v klidu chytil do lapačky.

35:39
    Tarasenko našel před brankou úplně volného Schwartze, ale toho skvěle vychytal Pavelec levým betonem. Výborný zákrok českého brankáře!

35:18
    Střela Postmy od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě.

34:06
    Konec přestávky. Vhazovat se bude po pravici Allena.

34:06
    Frolík se vydal sám do protiútoku. Jeho střelu Allen chytil do lapačky a přerušil hru. Následuje komerční přestávka.

33:48
    Hosté pokračují ve své aktivní hře, ale domácí zatím pozorně brání a k ničemu vážnějšímu je nepouští.

32:24
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude po pravici Pavelce.

30:28
    Wheeler nastřelil tyč po individuální akci. Domácím teď narostli křídla a snaží se vstřelit další branku!
    Jim SLATER - 2:1

29:53
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení svojí první střelou ve druhě třetině. Hned po buly vystřelil Halischuk, ale jeho střelu vyrazil Allen pouze k volnému JIMU SLATEROVI a ten se střelou z kruhu trefil přesně. Asistence: Matt Halischuk, Chris Thorburn

28:47
    Střelu Oshieho od pravého mantinelu chytil Pavelec do lapačky bez větších problémů.

27:59
    Obrovská šance hostů! Tarasenko našel mezikruhy volného Pietrangela, ale jeho střelu Pavelec skvěle vyrazil do ochranné sítě.

27:39
    Konec přestávky. Vhazovat se bude po levici Pavelce.

27:39
    Nahození Tarasenka přikryl Pavelec a přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.

26:28
    Hosté pokračují ve své aktivní hře a znovu jsou v útočném pásmu a snaží se ohrozit branku Pavelce.
    Jaden SCHWARTZ - 1:1

25:14
    A hosté vyrovnávají! Střelu od modré čáry těsně před Pavelcem tečoval JADEN SCHWARTZ a vyrovnává! Asistence: Alexander Steen, Joakim Lindstrom

24:51
    Ladd teď posbíral cenné vteřiny v útočné třetině.

24:29
    Vyloučen hráč domácích Lowry na dvě minuty za zdržování hry.

24:13
    Steen vystřelil hned po buly, ale Pavelec byl připraven a chytá jeho střelu do lapačky.

24:04
    Zakázané uvolnění Jets. Vhazovat se bude po levici Pavelce.

23:08
    Domácí se zatím nedostali pořádně k puku ve druhé třetině.

22:18
    Hosté jeli tři na dva, ale Schwartz to vzal na sebe a jeho střelu Pavelec chytá do lapačky.

22:00

20:58
    Hosté začali velikým náporem, ale zatím bez střely na Pavelce.

20:01

Střely na branku po první třetině:

St. Louis – 9
    Winnipeg – 12

Domácí vedou po první třetině 1:0, když se v desáté minutě z dorážky prosadil Little. Hosté se snaží, ale zatím bez větší příležitosti.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:43
    Střelu Tarasenka vyrazil Pavelec do rohu.

18:21
    A teď opačně nahrávka Stuarta nenašla Frolíka a taky se píská zakázané uvolnění.

17:53
    Gunnarsona přihrávka na Oshieho byla nepřesná a píská se zakázané uvolnění.

17:09
    Střela Berglunda od levého mantinelu šla mimo dosah Pavelce.

16:25
    Domácí jsou v plném počtu. Hosté se v přesilovce k ničemu nedostali.

15:37
    Tarasenko nahrál na modrou Butlerovi, ale tomu puk přeskočil hůl a píská se ofsajd.

14:57
    Hosté jsou v útočné třetině a kombinují, ale domácí k nim zatím rychle přistupují a k ničemu je nepouští.

14:25
    Vyloučen hráč domácích Wheeler na dvě minuty za vražení na hrazení.

14:06
    Tarasenko jel ze strany sám na brankáře, ale střela mu vůbec nesedla.

13:50
    Hosté jsou po obdržené brance aktivnějším týmem, ale chybí jim finální nahrávka.

13:34
    Oshie natlačil Pardyho do vlastní branky a ta se vychýlila ze své pozice.

12:54
    Nepřesná rozehrávka domácích a píská se zakázané uvolnění.

12:29
    Střelu Frolíka chytil Allen do lapačky a přerušil hru.

12:07
    Domácí zakládají útok.

11:23
    Tvrdá střela Butlera od modré čáry skončila na betonu Pavelce.

11:05
    Střela Schwartze z mezikruží byla zblokovaná do ochranné sítě.

10:34

10:34

10:34
    Hosté se snažili hned odpovědět, ale střela Oshieho z vrcholu kruhu skončila na hrudi Pavelce a ten přerušuje hru.
    Bryan LITTLE - 1:0

09:04
    A domácí jdou do vedení! Wheeler našel před brankou úplně volného Ladda a ten na Allena nevyzrál, ale BRYAN LITTLE dorazil kotouč do branky a posílá domácí do vedení! Asistence: Andrew Ladd, Blake Wheeler

08:40
    Domácí mají kotouč za vlastní brankou a snaží se rozehrát.

08:04
    Střela Kanea byla zblokovaná a hosté hned vyjeli do protiútoku.

07:39
    Zakázané uvolnění domácích.

07:35

07:35
    Střelu Pietrangela od modré čáry chytil Pavelec do lapačky. Následuje komerční přestávka.

06:32
    Hosté jsou v plném počtu.

05:58
    Trouba vyhazuje až k Pavelcovi. Domácí se zatím k ničemu nedostali při přesilovce.

05:21
    Domácí jsou v útočné třetině a kombinují.

04:32
    A je tu první vyloučení zápasu. Dvě minuty za držení dostal hostující Butler.

03:45
    Střela Ladda od modré čáry jenom vyprášila betony Allena.

02:41
    Domácí mají kotouč na holi a snaží se rozehrát.

01:47
    Domácí přešli modrou čáru, ale píská se ofsajd.

00:56
    Frolík se hned na začátku zápasu objevil ve velké šanci, ale Allen ho vychytal lapačkou!

00:01

Winnipeg Jets: Pavelec – Enstrom, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Wheeler, Little, Ladd – Byfuglien, Perreault, Kane – Frolík, Scheifele, Lowry – Halischuk, Slater, Thorburn
    Trenér: Maurice P.

St. Louis Blues: Allen – Pietrangelo, Gunnarson, Shattenkirk, Butler, Cole, Jackman – Oshie, Stastny, Steen – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Paajarvi, Backes, Berglund – Reaves, Lapierre, Ott
    Trenér: Hitchcock K..

Ondřej Pavelec (WNG) – 18 záp. 2,24 průměr obdr. branek
    Michael Frolík (WNG) – 21 záp. (4+5)

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Domácí jsou v tabulce Západní konference na deváté pozici, když v jednadvaceti zápasech vybojovali třiadvacet bodů. Nejproduktivnějším hráčem je Blake Wheeler, který v jednadvaceti zápasech vstřelil devět branek a u dalších čtyř asistoval.

Hosté se nachází v tabulce Západní konference na čtvrtém místě, když ve dvaceti zápasech vybojovali sedmadvacet bodů. Nejproduktivnějším hráčem Blues je Vladimír Tarasenko, který má v posledních utkáních neskutečnou formu a ve dvaceti zápasech vstřelil dvanáct branek a na jedenáct nahrál.

Dobrý den, vítám vás u dalšího zápasu NHL, ve kterém se střetnou týmy Winnipeg Jets a St. Louis Blues.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:30.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 10. Little (Ladd, Wheeler), 30. Slater (Halischuk, Thorburn) – 26. Schwartz (Steen, Lindstrom), 38. Backes (Steen, Allen), 43. Reaves (Ott, Pietrangelo), 60. Stastny (Pietrangelo)

Trenér: Hitchcock K.

Rozhodčí: Dave Jackson, Marc Joannette – Tim Nowak, Ryan Galloway