Gasquet – Federer 0:3 (kon.) | Monfils – Wawrinka 0:0 (zruš.)
Roger Federer
3
6 6 6
Neděle 23.11.2014, 13:10Davis Cup

S konstatováním, že Švýcaři jsou novými vítězi Davisova poháru se s Vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek neděle a těším se u dalších onlajn přenosů! Na počtenou! (15:08:45)

A je dobojováno! Ve Švýcarsku mohou vypuknout velké oslavy! Třetí rozhodující bod vybojoval Roger Federer vítězství na Gasquetem po setech 6:4, 6:2 a 6:2! Utkání trvalo 1 hodinu a 52 minut! Roger Federer zdraví fanoušky a v jeho očích jsou vidět slzy!

2:6
    A hned ten první Federer využívá, obrovská radost na švýcarské straně, na té druhé naopak zavládl smutek!

0-40
    A po vítězném křižném forhendu jsou tu tři mečboly!

0-30
    Přímý bod ze servisu, Švýcaři jsou dva míčky od vítězství v celém Davis cupu!

0-15
    Veledůležitý game začíná Federer úspěšnou smečí na síti! Napětí na švýcarské straně je obrovské!

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Roger Federer.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Gasquetův úder křížem skončil dle sudího v autu a to znamená, že si připisuje Federer už druhý brejk v tomto setu a po přestávce bude podávat na vítězství v celém utkání a tím i Davis cupu!

40-A
    Gasquet trefil míček rámem rakety a ten dopadl daleko do autu. Druhý brejkbol pro Federera v tomto gamu!

40-40
    Po takovém úderu ale přišla pro změnu nevynucená chyba. Shoda číslo tři.

A-40
    Nádhera, co teď Gasquet předvedl, nejprve zahrál doprava, kam Federer sotva dosáhl, poté mu vrátil míček do protipohybu. Fedex bez šance.

40-40
    Přímým bodem ze servisu ho Gasquet odvrací. Znovu shoda.

40-A
    Gasquet zahrál znovu kraťas, tentokrát už lepší, ale i tak se Federer dostal k míčku a dal mu dostatečnou délku, aby Gasquet chyboval! Je tu brejkbol!

40-40
    Špatně provedený stopbal od Gasqueta skončil přímo u Federera, který bez potíží prohodil soupeře!