A hned ten první Federer využívá, obrovská radost na švýcarské straně, na té druhé naopak zavládl smutek!

A po vítězném křižném forhendu jsou tu tři mečboly!

A ten dokázal také Roger využít! V momentě, kdy se zdálo, že začíná mít Francouz mírně navrch, přichází brejk, který celou situaci výrazně mění!

40-40
    Gasquet znovu odvrací za pomoci sítě brejkbol.

2:6
    Čistou hrou získává Federer tento game a díky tomu také druhou sadu poměrem 6:2! Švýcaři jsou jeden set od vítězství v Davis cupu!

2:5
    Ten druhý už ale Federer proměňuje zásluhou nevynucené chyby soupeře! Švýcar vede 5:2 a po přestávce půjde servírovat na vítězství ve druhém setu!

0:1
    Napodruhé už to ale Francouzi nevyšlo! Tentokrát se dopustil chyby ze své bekhendové strany a to znamená, že si Federer bere podruhé v tomto utkání servis Gasqueta a vede v úvodu druhé sady 1:0!

4:6
    A tentokrát už Federer zvládl proměnit hned ten první a patří mu první sada tohoto čtvrtého finálového utkání!

1:2
    Gasquet se snažil být od začátku aktivnějším hráčem, nakonec ale Federer ukázal znovu svojí velikost, když zahrál bezchybný prohoz a získává tak brejk! Hodně důležitý moment pro vývoj prvního setu!

Místo zraněného Jo-Wlfrieda Tsongy nastoupí Richard Gaquet! Tsonga má totiž problémy s ramenem a situace pro Francouze se ještě komplikuje!