Kladno – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 1:2 (kon.) | Havířov – Šumperk 6:3 (kon.)
Motor ČB – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:0 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 4:3 (3:2 po s.n.)
Most – Chomutov 2:4 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
5:0 (3:0, 2:0, 0:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 29.11.2014, 17:00 • Budvar Arena • 1. liga (ČR)

51:16
    Ján Mucha (CEB) příliš horlivě dorážel před Šindelářem a je vyloučen za sekání.

49:18
    Roman Maliník (HBR) počechral hokejkou obličej Lukáše Chmelíře a po zásluze dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

38:45
    Ján Mucha (CEB) vyloučen za hákování, hosté ještě budou mít šanci upravit skóre.

35:49
    Jan Platil (HBR) srazil Tomáše Nouzu, který nebyl v držení kotouče a domácí budou mít dvacet vteřin možnost přesilové hry pět na tři.

34:09
    Roman Maliník (HBR) škaredě narazil Emila Švece na hrazení, ten se naštěstí rychle zvedá a Maliník dostane dvojku.

30:32
    Teď navíc domácí udělali faul. Lukáš Chmelíř (CEB) zahákoval havlíčkobrodského útočníka.

24:34
    Roman Vráblík (CEB) držel před brankou nenápadně hůl jednoho z protihráčů. Ne však tak nenápadně, aby si toho rozhodčí nevšiml.

19:13
    Roman Maliník (HBR) ošklivě zasáhl domácího hráče vysokou holí. Vše se ale obešlo bez zranění a Maliník bude pykat pouze dvě minuty.

15:03
    Josef Straka mohl být v zajímavé příležitosti před Šindelářem, ale Jiří Kuchler (HBR) ho na poslední chvíli zahákoval a znemožnil mu přijmout kotouč.

07:47
    Dušan Žovinec (CEB) je vyloučen za hákování, hosté budou mít první přesilovou hru, ale dožadovali se dokonce trestného střílení.

02:56
    Motor si zkusí první přesilovou hru. Jan Milfait (HBR) dostal dvě minuty za držení hole.

Jakub Musil

Branky a nahrávky: 13. Nouza (Heřman, Straka), 17. Pajič (Rob), 18. Nouza (Heřman), 37. Kuchejda (Punčochář), 38. Rob (Vaniš)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Punčochář, Vráblík, Mucha, Parýzek, Chmelíř, Žovinec, Kříž – Kuchejda, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, M. Heřman – Vaniš, Rob, Boháč – Švec, Přibyl, Prokeš
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Šindelář (Barus) – Štindl, Sedlák, Sklenička, Zítka, Kurka, T. Semrád, Platil – Zohorna, Kuchler, Zdráhal – J. Heřman, Tomek, Rousek – Babka, Sedláček, Maliník – Minárik, Milfait, Půlpán

Rozhodčí: Talpa – Guth, Rittich